پلقر ترسناک: شایعه اذهان عمومی باید با سرعت رسیدگی به خصوص در طول Covid-19 مستند

وحشتناک حادثه از اراذل و اوباش لینچ در ماهاراشترا پلقر که در آن دو sadhus و راننده کشته شدند روستاییان به ظن اینکه دزد است نه تنها یک شکست از نظم و قانون بلکه نمونه ای پلیس چالش ها در سراسر کشور مستند. این حادثه بود سوخت توسط شایعاتی که وجود دارد راهزنان در پرسه زدن به دنبال استفاده از lockdown. در واقع دو روز قبل از sadhus و راننده خود را گرفت و در آوریل 16, یک زن و شوهر از پزشکان بودند حمله و گروگان در مجاور هملت. خوشبختانه پزشکان نجات داده شدند توسط پلیس است.

پس از مجازات های ماهاراشترا دولت وعده داده است عمل و بیش از 110 نفر متهم دستگیر شده اند. به علاوه یک انجین پروب سفارش داده شده و دو پلیس به حالت تعلیق درآمد. در حالی که شایعات از دزد و کودک برداران چیز جدیدی نیست آنها برجسته در شرایط تنش و زمانی که اعتماد اجتماعی اجرا می شود پایین. این دقیقا چیزی است که اتفاق می افتد در بسیاری از نقاط کشور حتی با پزشکان و سلامت کارگران در حال حمله. آخرین جمله حمله گزارش شده از بنگالور هنگامی که یک تیم از کارگران بهداشت در تلاش بود برای گرفتن اطلاعات تماس Covid مثبت بیماران به نهادی شده است. اضافه کردن به این اخبار و اطلاعات غلط در گردش در رسانه های اجتماعی و ما به دنبال در یک دستور غذا برای فاجعه است.

برای انزوای اجتماعی و مستندات از این مقیاس به کار پلیس باید بسیار کارآمد است. مردم تحت استرس نیاز به آرام در حالی که کسانی که نیاز به توجه فوری نیاز به کمک. اما بیشتر از همه شایعه اذهان عمومی نیاز به سرمازده در جوانه و کسانی که مسئول پخش كردن, اردک, با برخورد به شدت. یک بخش خاص از سیاستمداران شده است حیله گر یک زاویه جمعی به پلقر حادثه است. این زمینه صادر کند به عنوان آن می تواند به طور جدی تضعیف مبارزه علیه Covid-19. کارآمد پلیس تنها چیزی است که می ایستد در راه Covid-19 سوخت هرج و مرج است. باید آن را نمی شود به خطر بیافتد.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>