اکثر اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد می گویند که آنها باقی می ماند متعهد به حل و فصل مذاکره اسرائیل و فلسطین اختلاف است که نتایج عملی دولت فلسطینی با پایتخت آن در شرق اورشلیم ، اما اگر رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس پس امیدوار به صورت یک قطعنامه در شنبه انتقادی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در قبال طرح صلح او نا امید شده بود.

نزدیک یکنواخت پوشش جامعه بین المللی در ایالات متحده تلاش در مذاکرات صلح در حال حاضر ممکن است رفته است. بلکه رفته است ملتهب تعهد به فلسطینی ها به عنوان یک بین المللی در اولویت است. در همان زمان به وزن و نفوذ ایالات متحده در منطقه و جهان باقی می ماند به طوری که هیچ ابتکار صلح از یک رئیس جمهور آمریکا در حال رفتن به شتابزده را رد کرد.

“واضح است این است که یک طرح صلح. بیایید وانمود کنید که آن را می گوید:” مایکل اوپنهایمر استاد ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی و روابط بین الملل در دانشگاه نیویورک. “این انعکاسی از حقایق را بر روی زمین نوع پیمان شما می خواهم انتظار می رود در پایان جنگ” او می گوید. “این غم برای فلسطینی ها اما آنها فقط نمی do-or-die موضوع برای کشورهایی که آنها یک بار بود.”

در دهه های جامعه بین المللی تا حد زیادی به تعویق افتاده به ایالات متحده منجر شود در تلاش برای برقراری صلح اسرائیلی-فلسطینی.

فکر می کنم رئیس جمهور جیمی کارتر کمپ دیوید پیمان های (رئیس جمهور بیل) کلینتون پارامترها و رئیس جمهور جورج دبلیو بوش را در کنفرانس صلح آناپولیس.

اما در حال حاضر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری کرده است خود را مدتها در انتظار “معامله قرن” است که با هدف حل و فصل مناقشه یک بار و برای همه, واکنش جهانی به نظر می رسد متفاوت است.

رفته است گسترده پذیرش از آمریکا منجر شود و در نزدیکی یکنواخت پوشش جامعه بین المللی در ایالات متحده تلاش در مذاکرات صلح است. بلکه رفته است ملتهب تعهد به فلسطینی ها به عنوان یک بین المللی اولویت ویژه در میان کشورهای عربی.

در همان زمان به وزن و نفوذ ایالات متحده در منطقه و جهان باقی می ماند به طوری که هیچ ابتکار صلح از یک رئیس جمهور آمریکا در حال رفتن به شتابزده را رد کرد.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس آموخته این روز سه شنبه در سازمان ملل متحد در نیویورک جایی که او امیدوار بود به اوج رسیدن یک ظاهر قبل از اینکه شورای امنیت – که در آن او لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح به عنوان یک طرفه و ناعادلانه – با وضوح نشان جهانی رد این طرح است.

“این است که یک اسرائیلی-آمریکایی پیشگیرانه برنامه ریزی به منظور پایان دادن به مساله فلسطین” آقای عباس گفت: شورای.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح “مانند پنیر سوئیسی واقعا” رهبر فلسطینی افزود: برگزاری هوا یک نقشه از مجموعه ای از جزایر کوچک در داخل خاک اسرائیل که تشکیل یک نهاد فلسطینی زیر پیشنهاد آمریکا. “چه کسی در میان شما شرایط مشابه دولت و شرایط؟”

و در واقع همه اين شورا 15 عضو (پنج عضو دائم و 10 چرخش صندلی) به جز ایالات متحده ابراز رزرو در مورد تهمت به طرح صلح با اکثر اعضا گفت: آنها باقی می ماند متعهد به مذاکره حل و فصل است که نتایج عملی دولت فلسطینی با پایتخت آن در شرق اورشلیم ،

ست Wenig/AP

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس (سمت چپ) صحبت می کند با نخست وزیر سابق اسرائیل ایهود اولمرت پس از یک کنفرانس خبری در نیویورک, Feb. 11, 2020. دو ملاقات برای چندین مذاکره جلسات مربوط به کنفرانس آناپولیس به میزبانی رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 2007 اما قادر به رسیدن به یک توافق صلح.

هنوز هم همه چیز را نه به عنوان آقای عباس امیدوار بود. پس از آن مشخص شد که یک قطعنامه در نظر گرفته شده به تاکید آمریکا انزوای بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح شد garnering تنها مخلوط حمایت از این قطعنامه برای اولین بار سیراب و پس از آن به طور نامحدود به تعویق افتاد به وضوح حامیان تونس و اندونزی درهم به تلاش برای امن پشتیبانی می کند.

در حال حاضر یک اشاره در این lingering جهانی تمایل به ایستادن در مخالفت با آمریکا و خاورمیانه ابتکار (و به خطر نقشه کشی خشم از طرح صلح را اسم) آمده بود در هفته گذشته. تونس احترام U. N. سفیر که کمک مد قطعنامه ای بود که به شدت انتقادی از آمریکا به طرح صلح اما چه کسی در ارتباط است که انتقاد به رئیس جمهور ایالات متحده بود که به طور ناگهانی اخراج.

“تونس در سازمان ملل متحد اخراج شده است به صورت کاملا حرفه ای به دلایل مربوط به عملکرد خود و عدم هماهنگی با وزارت در مورد مسائل مهم مورد بحث در U. N.,” تونس وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

اما منابع دیپلماتیک در سازمان ملل گفت که در واقع سفیر Moncef Baati شده بود به دلیل اخراج قطعنامه او پیشگام بود و به طور خاص با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح به عنوان نقض قوانین بین المللی است. تونس است رئیس جمهور جدید, Kais میرسید که نمی خواهید برای شروع تصدی خود در مواجهه با خشم رئیس جمهور ایالات متحده, منابع اضافه شده است.

سه سال به تهمت ریاست جمهوری گسترده بین المللی درک درستی از آنچه که در آمریکا رئیس جمهور را در طرف اشتباه می تواند به معنای نقش بازی در شورای امنیت را بی میلی به رفتن در سابقه محکومیت آمریکا و طرح برخی از تحلیلگران می گویند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن شهرت به عنوان یک counterpuncher واقعا منصرف بسیاری از اقداماتی که می تواند به تحریک او را به منفی و یا اقدامات تلافی جویانه می گوید:” جیمز فیلیپس محقق ارشد برای امور خاورمیانه در بنیاد میراث در واشنگتن است. “من می خواهم بگویم تونس تصمیم [در آن سفیر] احتمالا منعکس شده است.”

هنوز آقای فیلیپس و دیگران می گویند که آنچه عدم آتشین در حمایت از آقای عباس نشان دهنده اولین و مهمترین پایانی از منافع بین المللی در فلسطین است

مجدی محمد/AP

معترضان فلسطینی با نیروهای اسرائیلی در جریان اعتراض علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه ابتکار در بانک غرب شهر رام الله, Feb. 11, 2020. رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس گفت در سازمان ملل متحد در روز بعد وجود دارد اما در رای گیری بر سر پیش نویس قطعنامه است. دیپلمات گفت: بسیاری از اعضای از جمله کشورهای اروپایی را رد کرده و زبان در یک پیش نویس است که تا به حال منتشر شده.

“این غم برای فلسطینی ها اما آنها فقط نمی do-or-die موضوع برای کشورهایی که آنها یک بار بود می گوید:” مایکل اوپنهایمر استاد ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی و روابط بین الملل در دانشگاه نیویورک و مرکز امور جهانی. “واضح است که این موضوع تبدیل شده است به نوعی یک مزاحم برای بسیاری از کشورها به ویژه کشورهای خلیج فارس که یک بار ایستاده بود محکم پشت سر آنها” او می افزاید. “این دیگر به دیپلماسی و یا خود را به پیگیری منافع ملی است.”

اولویت های دیگر از رسیدگی به گسترده روابط استراتژیک با آمریکا و حتی اسرائیل) به مقابله با گسترده ایران را جایگزین فلسطین مسئله در هسته عرب و خلیج فارس شهرستانهای منافع استاد اوپنهایمر می گوید.

در همان زمان, میراث آقای فیلیپس می گوید: بسیاری از کشورها نگاهی به چالش های دیگر در منطقه – جنگ داخلی سوریه با آن میلیون ها نفر از پناهندگان; جنگ در یمن; تحول در لیبی; به بی ثبات کردن حضور دولت اسلامی داده اند و نتیجه تضعیف شور برای فلسطینی ها بوده است.

“تاثیر همه این درگیری است که فلسطینی ها اسفناک است نه درک شده به عنوان بد آن را به عنوان استفاده می شود” او می گوید.

مقامات ایالات متحده می گویند بخش خصوصی است که این هفته شورای امنیت جلسه در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح برای حل و فصل درگیری ها معلوم شد بهتر از آنها ممکن است انتظار می رود. آنها توجه داشته باشید که این شورا رای اکثریت در حمایت از یک قطعنامه در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت در سال 2017 – وادار کردن آمریکا به وتو اندازه گیری.

مقایسه آنها را شکست یک قطعنامه در محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به عنوان یک پیروزی و یک نشانه ای از چیزهایی که در جهت مغلوب ساختن پیشی جستن “چشم انداز”.

هنوز NYU را استاد اوپنهایمر می گوید: این بدان معنا نیست که جهان را دوست دارد آنچه را می بیند در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “معامله قرن.”

“واضح است این است که یک طرح صلح. بیایید وانمود کنید که در آن است. این یک انعکاس حقایق در زمین” او می افزاید: “این نوع پیمان شما می خواهم انتظار می رود در پایان یک جنگ با یک برنده و بازنده.”

بسیاری از کشورها در منطقه و در اروپا ممکن است که واقعیت استاد اوپنهایمر می گوید, اما آنها “نقل مکان” به سایر اولویت ها و منافع.

“هر گونه مخالفت ما می شنویم در حال حاضر [و مانند آن ابراز شده در روز سه شنبه شورای امنیت جلسه] است lip service,” او می گوید. “اما من فکر می کنم آن بوده است خدمات لب همراه است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im