محمود عباس دارای یک نقشه می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح مرزهای اسرائیل و فلسطین به عنوان مخالف این طرح در شورای امنیت سازمان ملل متحد در نشست روز سه شنبه.

عکس: ست Wenig/آسوشیتد پرس

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح صلح در سازمان ملل متحد اما موفق به جلب حمایت کافی برای یک شنبه رای گیری در شورای امنیت قطعنامه ای که فلسطین مقامات امیدوار بود پخش قوی در مخالفت با ایالات متحده در تلاش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طولانی تاخیر طرح پرده برداری کرد در ماه گذشته را به اسرائیل کنترل بیش از یک ایالات بیت المقدس به عنوان پایتخت آن و اجازه می دهد آن را به نگه داشتن تمام شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری است. آن را فراهم می کند فلسطینی ها یک مسیر به کشور خود را با حاکمیت محدود تحت شرایط آنها فورا رد به شدت کج شده به سمت اسرائیل.

“این است که یک اسرائیلی-آمریکایی پیشگیرانه برنامه ریزی به منظور پایان دادن به مساله فلسطین” آقای عباس گفت: جلسه شورای امنیت در خاورمیانه است.

به جای آن ایجاد “پنیر سوئیسی” آقای عباس گفت: در حالی که brandishing نقشه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر شد. این نشان می دهد که بخش هایی از کرانه غربی و غزه خواهد بود که بخشی از آینده فلسطینی محاصره شده توسط اسرائیل و متصل پیشنهاد تونل و راه آهن.

U. N. شده است که اغلب یک محل درگیری میان اسرائیلی ها و فلسطینی ها بیش از این راه به صلح است. فلسطینی ها امیدوار بود برای به دست آوردن حمایت از پیش نویس قطعنامه منتشر شده توسط تونس و اندونزی که محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن, تلاش, اما, کشیده, طرح برای رای گیری در روز سه شنبه پس از آمریکا در برابر لابی اندازه گیری.

دیپلمات گفت که فلسطینی ها می تواند در معرفی و اندازه گیری و یک رای می تواند هنوز هم ممکن است.

کلی هنر و صنعت سفیر ایالات متحده در سازمان ملل گفت: شورای امنیت که طرح صلح “واقع بینانه و اجرا.”

آقای عباس همچنین گفت ایالات متحده به عنوان تنها واسطه درگیری و تجدید خواستار برگزاری یک کنفرانس بین المللی برای صلح خاورمیانه.

بر اساس یک نظرسنجی منتشر شد شنبه توسط مرکز فلسطینی برای سیاست و بررسی تحقیقات و 94 درصد از فلسطینی ها رد تهمت به طرح صلح.

تلاش های فلسطینی به تجمع مخالفان به آمریکا طرح تا کنون ملاقات با موفقیت محدود است. در حالی که اتحادیه اروپا و اتحادیه عرب صادر جداگانه اظهارات رد تهمت طرح پس از آن نسخه های مختلف اروپایی و کشورهای عربی به طور مستقل نیز به نام برای بازگشت به مذاکرات است.

مقامات اتحادیه اروپا همچنین می گویند آنها مشتاق به همکاری با واشنگتن بر اصلاح شده پیشنهاد.

این رهبر هشتاد ساله گفت: او همچنان متعهد به سال 1993 اسلو که مجموعه شرایط را برای روابط—از جمله امنیت—بین فلسطینی ها و اسرائیلی ها.

بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح آزادی آقای عباس تهدید به تعلیق همکاری های امنیتی با اسرائیل—افزایش ترس از درگیری های خشونت آمیز بین دو طرف است. در حال حاضر شده است وجود دارد موجی از خشونت در کرانه باختری و از سرگیری موشک اخراج از حماس کنترل غزه را به اسرائیل است.

آقای عباس تهدید کرده است که برای پایان دادن به این همکاری اما هشدارها در زمان بر روی یک فوریت اضافه شده به مقامات منطقه ای برای آماده ممکن است ناآرامی های پس از ایالات متحده قرار دادن این طرح است.

مقامات فلسطینی تا به حال هیچ مقام رسمی تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از دسامبر 2017, زمانی که رئیس جمهور تهمت به رسمیت شناخته شده اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت و شروع روند حرکت سفارت ایالات متحده وجود دارد. ایالات متحده همچنین بسته به سازمان آزادی بخش فلسطین ماموریت در واشنگتن و کاهش صدها میلیون دلار در دو جانبه کمک کند.

در سخنرانی خود در روز سه شنبه آقای عباس به نظر می رسد سعی کنید به تملق گفتن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نقطه کرد و گفت: این طرح منعکس نمی کند که شخص او به دانستن قبل از فلسطینی ها قطع روابط.

“من نمی دانم چه کسی به او این غیر قابل قبول مشاوره. من می دانم که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و دوست ندارد که” او گفت:.

اسرائیل پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش و نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو سفر به کاخ سفید به انتشار این طرح در کنار رئیس جمهور است. مقامات ایالات متحده گفت: در این سند منعکس کننده آمریکا و اسرائیل توافق چه خواهد بود قابل قبول تنظیم برای یک دولت فلسطینی.

“حتی اگر یک انتقاد از جزئیات این طرح شما هنوز هم باید در آغوش آن روح یک روح است که می گوید: آن زمان برای یک نگاه جدید و رویکرد عملگرایانه به حل این درگیری گفت: دنی Danon, سفیر اسرائیل در سازمان ملل

هزاران نفر از فلسطینی ها جمع آوری شده در رام الله روز سه شنبه به رد تهمت طرح با تکان دادن پرچم فلسطین و برگزاری آگهی ها. یکی از نشانه خواندن در زبان انگلیسی “بی بی و تهمت نیست صبر ما سوء استفاده. #PalestineNotForSale” استفاده از نام مستعار برای آقای نتانیاهو.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با این طرح فلسطینی ها حفظ کنترل حدود 70 درصد از کرانه و دریافت سرمایه در حومه شرق اورشلیم ، اسرائیل را به کنترل خود در شهرک خانه را به صدها نفر از هزاران نفر از مردم.

این طرح همچنین ایجاد فوری مسیر برای ایالات متحده به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت بر بخش هایی از کرانه غربی خواهد بود که در اسرائیل بر اساس نقشه منتشر شده توسط برگ برنده دولت است.

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو