آموزش دیده به عنوان یک دامپزشک Manzoor Pashteen به نظر می رسد به عنوان اگر او نمی خواهد صدمه دیده کک. به عنوان جوان بنیانگذار حقوق مدنی در پاکستان شناخته شده به عنوان پشتون حفاظت جنبش او نیز اختصاص داده شده به نگه داشتن اعتراضات صلح آمیز است. در واقع پس از ده ها تن از تظاهرات انبوه در طول دو سال گذشته خود حرکت شجاعانه به چالش کشور قدرتمند نظامی برای متوقف کردن کشتار غیرنظامیان در جنگ با گروه های مسلح.

آقای Pashteen می خواهد ارتش را به احترام به ارزش های مدنی قانون اساسی و حفاظت از حقوق افراد بی گناه در پاکستان در نبرد با تروریست ها است. هزاران نفر از غیرنظامیان شده است از دست رفته از طریق قتل های فراقضایی اجرا ناپدید شدن و یا معادن زمین نصب شده توسط ارتش است. خود را صلح طلب تاکتیک نه تنها صحبت می کنند به خواسته های مدنی بلکه جلب حمایت مردمی خود را فراتر از جامعه پشتون پاکستان دومین اقلیت قومی.

برای این همه نظامی بازداشت آقای Pashteen دوشنبه به اتهام به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان ساختگی است. او در حال حاضر در صورت امکان یک جمله زندگی است.

در سراسر بسیاری از مسلمانان جهان از الجزایر به عراق به سودان افراد جوان مانند آقای Pashteen گرفته اند به خیابان ها بیش از دو سال گذشته به تقاضای دموکراسی بهتر از نخبگان حاکم و برای تغییر کشور خود هویت ملی. آنها به طور کلی می خواهید حکومت است که هر دو را شامل و برابر بلکه کمتر فاسد و بی کفایت.

در پاکستان که نیاز به نگه داشتن خود را تا به عنوان تنها محافظ اسلامی ناسیونالیسم و به جای آن اجازه می دهد درست غیرنظامی قانون و حقوق اساسی. در عراق و لبنان و این به معنی پایان دادن به divvying تا قدرت سیاسی مذهبی یا قومی. در سودان و الجزایر آن را به سادگی به معنی گرفتن نظامی به بازگشت به پادگان.

به دستگیری آقای Pashteen را نشان می دهد مقاومت مواجه از این دیرین حاکمان را می توان قوی است. در ایران و عراق صدها نفر از معترضان کشته شده اند بیش از سال گذشته است. هنوز مقاومت مواجه همچنین نشان می دهد که ایده های اصلی معترضان – مانند غیر نظامی حفاظت و یا سکولار حکومت – به دست آوردن مشروعیت.

رد استفاده از خشونت برای دفاع از ایده های خود را در این حرکات پایدار تجدید نظر تقاضای خود را به صورت مدنی هویت است که به ترویج صلح و وحدت در سراسر اجتماعی تقسیم. برای افرادی مانند آقای Pashteen کسی که شناخته شده است تنها غیر نظامی قتل برای بیشتر عمر خود را در پاکستان است که تنها انتخاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو