پاکستان پزشکان از ترس شل تر محدودیت در مساجد را گسترش ویروس

یک کارگر مشخص شده روی زمین برای مسجد عبادت به نگه داشتن فاصله خود پیش از ماه رمضان در کراچی در روز پنج شنبه. مسلمان, مقدس, ماه شروع می شود روز شنبه در پاکستان است.

عکس: shahzaib akber/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

اسلام آباد—پاکستان پزشکان ابراز زنگ در نخست وزیر تصمیم به اجازه می دهد تا مساجد به نگه داشتن جامعه از نماز در ماه رمضان و برای بسیاری از مغازه ها و ادارات برای بازگشایی در اوایل هفته آینده.

Abdul Bari خان مدیر اجرایی سند بیمارستان یک مرکز پزشکی در کراچی گفت: کاهش مستند محدودیت در زمان و بیمارستان در حال حاضر در حال رسیدن به محدودیت های خود ظرفیت و تعداد موارد در حال افزایش خطرات قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما نمی توانیم مقابله با هجوم بسیاری از بیماران,” دکتر گفت: خان.

کشورهای در حال توسعه مانند پاکستان تا کنون دیده نشده مورد اعداد است که بسیاری از کشورهای توسعه یافته. که وسوسه برخی از دولت ها تحمیل مستندات به سهولت محدودیت اجازه می دهد تا جمعیت خود را به کار به طوری که آنها می توانید اشتراک خود را.

هنوز هم بسیاری در حال انجام تنها محدود تست و نمی تواند به راحتی تشخیص دهد چگونه به طور گسترده و به سرعت این ویروس در حال گسترش است. کارشناسان هشدار می دهند که این ویروس وارد بعدها در بسیاری از این کشورها از جمله پاکستان بنابراین موارد می تواند صعود شدت در هفته های آینده در حال حاضر که آن را ایجاد کرده است یک جای پا است.

مفتی Salah ur Rehman, رئیس, اسلامی, ماه-رویت کمیته جمع آوری شده با دیگر علما به نزد ماه برای روزه ماه رمضان در کراچی در روز پنج شنبه.

عکس: shahzaib akber/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

پاکستان شاهد بالاترین روزانه مورد تعداد این هفته با عنوان بسیاری از 700 موارد جدید در برخی از روزها مصرف مجموع به بیش از 11000. سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پنج شنبه که بدون اقدام به سرکوب گسترش ویروس موارد در پاکستان می تواند با تصویب 200,000 تا اواسط ماه جولای.

مشترک تماس این هفته توسط پاکستان در انجمن پزشکی و پاکستان اسلامی انجمن پزشکی برای مستند اقدامات تحمیل یک ماه پیش حفظ شود موفق به متقاعد کردن دولت کسب و کار و یا روحانیون. دولت گفت: رهبران مذهبی باید اصرار بر حفظ مساجد باز برای جامعه نماز در مقدس ترین ماه برای مسلمانان شروع می شود که روز شنبه در پاکستان است.

مقامات موافقت کردند تا زمانی که اجتماعی فاصله و سایر اقدامات لازم برای مهار این بیماری در حال اجرا. پاکستان تشکیل شد و در سال 1947 به عنوان یک میهن برای آسیای جنوبی را مسلمانان بیش از 95 درصد مسلمان. رهبران سیاسی را در طول تاریخ کشور به طور کلی اجتناب از رویارویی با روحانیون که می تواند تجمع هزاران نفر از مردم در خیابان. برخی از دولت های استانی تا به حال موفق به گرفتن رهبران مذهبی به مساجد در هفته های اخیر.

نخست وزیر عمران خان گفت: این هفته که ماه رمضان است و زمانی که مردم به مساجد بیشتر به احساس می کنم به خدا نزدیک تر است.

“آیا ما می توانیم مردم را مجبور به رفتن به مساجد? و اگر آنها می تواند ما درخواست پلیس برای دستگیری نمازگزاران گفت:” آقای خان. “در یک کشور آزاد چنین بی عدالتی نیست انجام می شود.”

بیشتر

  • Coronavirus مبارزه مانع از اقدام در برابر بیماری های مرگبار
  • Coronavirus است پیشرفت در کشورهای فقیر و پیش بینی مشکل است
  • کروناویروس در حال گسترش است در مذهبی گردهمایی Ricocheting در سراسر سازمان ملل

مسلمانان به طور معمول بازدید از مساجد برای نماز در اغلب موارد در طول ماه مبارک رمضان. در شب آنها نشستن در مسجد برای شنیدن قرائت از قرآن است.

“اگر صنایع و بازارهای افتتاح می شود, چرا که نه یک مکان مقدس مانند مسجد گفت: گلزار نعیمی برجسته رهبر مذهبی مستقر در اسلام آباد که از ملاقات با دولت در روزهای اخیر. “این وظیفه اسلامی برای حفظ مساجد باز کنید و اجازه دهید مردم به نماز.”

آقای نعیمی افزود که مساجد بستگی دارد کمک های خیریه و وفادار به بیشتر سخاوتمندانه در ماه رمضان به این معنی است که مساجد خواهد رنج می برند قابل توجهی از دست دادن مالی باقی مانده بسته شده است.

این مستند محدودیت های اعمال شده توسط پاکستان در استان محدود بود کسانی که حضور در نماز در مساجد به پنج نفر از جمله امام در خیلی از کشور است.

یک مرد تمیز کردن یک مسجد در کراچی در روز پنج شنبه.

عکس: shahzaib akber/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

آقای خان بارها به نام استانهای دقیق مستند اقدامات دیدم که اکثر کسب و کار به عنوان یک واکنش افراطی رانده که از ترس سرقت از فقرا از این وسیله برای تغذیه خود را.

قدرت سیاسی تا حد زیادی تفویض در پاکستان است. آقای خان حزب سیاسی اجرا می شود که دولت در دو تا از چهار استان از جمله پرجمعیت ترین منطقه پنجاب و همچنین دولت مرکزی است. استان جنوبی سند اجرا شده توسط یک حزب مخالف روز پنجشنبه گفت که پس از مشورت با پزشکان آن را حفظ محدودیت در مساجد.

در یک آدرس به ملت هفته گذشته آقای خان گفت: انتخاب کسب و کار اجازه داده می شود به سر از جمله صادرکنندگان و شرکت در بخش ساخت و ساز است که به نام او نسبتا کم خطر است. علمای دینی و سپس تحت فشار مقامات را شامل می شود و برخی اعلام کردند که با باز کردن مساجد با و یا بدون اجازه.

“وجود خطر در رفتن به مساجد” آقای خان گفت: پنج شنبه. “اما مردم باید به مسئولیت خود و اعمال خود است.”

آقای خان گفت که او انتظار می رود یک “مشکل” زمان در دو هفته آخر ممکن است بر اساس دولت پیش بینی, اما این است که این کشور می تواند مقابله اگر روند فعلی ادامه خواهد داد.

Atif حافظ صدیقی از پاکستان اسلامی انجمن پزشکی که به ترویج عقاید مذهبی در میان پزشکان گفت: سخت کوش ترین مسجد بازدید کنندگان تمایل به مردان مسن, جمعیت بیشتر در معرض خطر ابتلا به عوارض اگر آنها را آلوده.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“نماز را می توان به راحتی ارائه شده در خانه و گفت:” دکتر صدیقی. “اگر مردم جمع آوری در مساجد و مغازه ها و هر مکان شلوغ ما می توانید شروع به دیدن نمایی رشد coronavirus. این یک وضعیت بسیار خطرناک بود.”

پاکستان تشریفاتی رئیس دولت, عارف Alvi که متعلق به آقای خان و حزب سیاسی و ملاقات با رهبران مذهبی بیش از آخر هفته گذشته. آنها توافق کردند به پیاده سازی اجتماعی-دورى و اقدامات بهداشتی به مانند نمازگزاران ایستاده 6 فوت از هم جدا به جای معمول شانه به شانه و شستشو طبقه از مساجد به طور منظم با آب کلر.

برخی روحانیون پس از آن اعلام کرد که این اقدامات احتیاطی بودند داوطلبانه است. دیگران گفتند که نمی خواهد اجرای آنها. دولت هشدار داده است که این امر اقدام علیه مساجد نقض این اقدامات و در صورت لزوم مهر و موم آنها را بسته است.

قیصار سجاد, دبیر کل انجمن پزشکی پاکستان گفت که در آن زمان مقامات قادر به نظارت بر مساجد و بستن آنها می تواند آن را خیلی دیر شده برای جلوگیری از ویروسی بودن به بسیاری از مردم است.

“وضعیت در پاکستان است که به دنبال بسیار نگران کننده” آقای سجاد گفت. “به خاطر خدا لطفا دعا در ماه رمضان, به طوری که بیمارستان ها قادر خواهد بود رسیدگی به تعدادی از موارد ما خواهد شد.”

نوشتن به سعید شاه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>