پاکستان دادگاه لبنان قتل در محکومیت قتل خبرنگار وال استریت ژورنال

عمر سعید شیخ در طول یک سال 2002 دادگاه ظاهر در کراچی, پاکستان.

عکس: ضیا Mazhar/آسوشیتد پرس

پاکستان دادگاه قتل محکومیت یک آمریکایی برای کشتن وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار دانیل پرل در سال 2002 و کاهش حکم اعدام او به مدت هفت سال برای آدم ربایی است.

آقای مروارید به قتل رسید در شهر جنوبی کراچی در ماه ژانویه سال 2002 در حالی که کار بر روی یک داستان در افراط گرایان مذهبی در پاکستان است.

قتل تنها چند ماه پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات ایجاد شده بین المللی عناوین قرار داده و فشار زیادی بر پاکستان برای پیدا کردن قاتلان و آنها را به عدالت است. عمر سعید شیخ انگلیس و ملی با سابقه درگیری با گروه های افراطی سعی شد بعد از آن در سال 2002 برای سازماندهی آدم ربایی و قتل به اعدام محکوم شده در سه اتهام و محکوم به مرگ برای هر.

کراچی دادگاه که شنیده ام آقای شیخ درخواست تجدید نظر در ماه گذشته لغو قتل و تروریسم اعتقادات گفت: خواجه احمد نوید یکی از وکلای مدافع در مورد. این مسئول در سوم محکومیت, آدم ربایی برای باج گیری بود کاهش داد و به ساده ربایی گفت: آقای احمد و آقای شیخ را از جمله کاهش یافت و به هفت سال است.

او زندانی شده است از سال 2002 همراه با سه مرد محکوم در همان دادگاه به عنوان همدستان و با توجه به زندگی جملات. محکومیت آنها نیز لغو شد گفت: آقای احمد.

آقای احمد گفت: وکلای دفاع به چالش کشیده شواهد مورد استفاده در سال 2002 اعتقادات و چهار مرد را در ارتباط با جرم و جنایت.

“بسیاری از شواهد و مدارک علیه این مردان نمی شد جمع آوری شده اما ایجاد” او گفت:. “آن را ساخته.”

کرانه باختری مروارید پدر مقتول وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار دانیل پرل صحبت در ساحل میامی, فلوریدا., در سال 2007.

عکس: WILFREDO لی/آسوشیتد پرس

دفتر دادستان ایالتی که تا به حال دادگاه خواست تا به حمایت آقای شیخ را در اعتقادات و اعمال مجازات اعدام در سه تن دیگر از مردان نبود فورا در دسترس است به نظر. هر چند آقای شیخ در حال حاضر در خدمت بیش از طول خود حکم جدید اگر دادستان تصمیم به تسلیم درخواست تجدید نظر با دیوان عالی کشور آنها می توانید بپرسید برای او برگزار شود تا نتیجه آن وکلا گفت.

آقای مروارید قتل یک نوار ویدئویی که در اینترنت منتشر شد که قرار دادن یک نور در یک گسترده جهادی زیرزمینی در پاکستان—بین المللی افراطیون از القاعده مخلوط کردن با یک شوم دم از محلی گروه های شبه نظامی. که nexus از جهادگران به عمل آمد در آقای مروارید را ربودن.

آقای شیخ درخواست تجدید نظر در زمینه به زودی پس از محکومیت خود را در زمان 18 سال به شنیده می شود با سند دادگاه عالی.

پاکستان متحد خود را با واشنگتن در پی حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 و مقامات ایالات متحده ارائه شده و ویژگی های دیگر کمک در مروارید بررسی است.

آقای شیخ محکوم شد ظرف شش ماه از قتل است. برخی قادری ادامه داد: به دنبال مظنون دیگر—شبکه ای از رادیکال های درگیر در بسیاری از اعمال تروریستی در این کشور است.

آقای شیخ دیرین افراطی که ظاهرا تجربه دینی بیداری در حالی که یک دانش آموز در مدرسه معتبر در مدرسه اقتصاد لندن.

او از کالج کاهش یافته است و رفت و برای اولین بار به بوسنی که در آن او را دیدم مسلمان بودن مورد آزار و اذیت در جنگ داخلی مواج وجود دارد در دهه 1990 و پس از آن به جنوب آسیا, که در آن او در ارتباط با پاکستان لباس های نظامی. این گروه که تا به حال سایه لینک کلیک کنید برای پاکستان ارتش به دنبال متحد کردن اختلاف تقسیم اکثریت مسلمان منطقه کشمیر تحت پاکستان حکومت.

آقای شیخ زندانی در هند در سال 1994 پس از متهم شدن وجود دارد از شرکت در ربودن یک گروه از گردشگران غربی در سمت هند کشمیر. او منتشر شد همراه با یک پاکستانی جهادی رهبر مسعود ازهر در سال 1999 در ارز برای مسافران سرنشین ربوده شده هندی در هواپیما.

آقای شیخ بازگشت به پاکستان و شبه دایره. با توجه به شهادت او در سال 2002 محاکمه او ملاقات آقای مروارید پس از یادگیری وجود دارد یک رهبر مذهبی او می خواست به مصاحبه برای یک داستان. آقای شیخ وعده داده شده به ترتیب یک مقدمه و بعد از آن به نام نگار به کراچی برای دیدن روحانی وجود دارد, با توجه به دادگاه یافته است.

در خارج از یک رستوران که در آن به او گفته شد به دیدار آقای مروارید قرار داده بود به ماشین. اما در عوض گرفته شده برای دیدن روحانی او رانده شد به یک ترکیب در حومه شهرستان. او برگزار شد و روز بعد سر بریده.

در سال های بعد از سال 2001 ده ها تن از بالا القاعده عملیات دستگیر شدند و یا کشته شده در پاکستان, پاکستان و ایالات متحده نیروهای اغلب مشغول به کار در همکاری. در سال 2011 القاعده بنیانگذار اسامه بن لادن کشته شد در یک حمله توسط آمریکا و نیروهای ویژه در پاکستان است.

رهبران طالبان افغانستان نیز پاکستان ساخته شده خانه خود را پس از سال 2001 حمله ایالات متحده آمریکا کشور خود.

هر چند آقای شیخ بود و به خوبی متصل شده میان پاکستان جهادی ربودن آقای مروارید به زودی جذب علاقه از گسترده تر از دایره افراط گرایان. مقامات ایالات متحده بر این باورند آن جلب توجه از القاعده را در عملیات ارشد, خالد شیخ محمد پاکستانی معتقد بودند آمریکا به رئیس planner از سپتامبر. حملات 11.

آقای محمد دستگیر شد در پاکستان در سال 2003 و زندانی در خلیج گوانتانامو. چهار سال بعد پس از در معرض بارها و بارها به ارایه کرده—بازجویی تکنیک به نام شکنجه توسط بشر-حقوق گروه و در حال حاضر ممنوع شده توسط دولت ایالات متحده—او اعتراف به قتل آقای مروارید.

به اتهام نقش آقای محمد که نشده است متهم در آقای مروارید را به کشتن نمی دهد درخواست تجدید نظر شنیده می شود در کراچی در ماه مارس با توجه به وکلا در این مورد. وی قرار است به صورت آزمایشی در سال آینده بیش از هفت. حملات 11.

نوشتن به سعید شاه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>