عمر سعید شیخ انگلیس و ملی به اعدام محکوم شده در کشتار وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار دانیل پرل به نظر می رسد در یک کراچی دادگاه در ماه مارس سال 2002 عکس.

عکس: ضیا Mazhar/آسوشیتد پرس

کراچی پاکستان—پاکستان دادگاه های توزین درخواست تجدید نظر از یک ملی محکوم به مرگ نزدیک به 18 سال پیش در قتل وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار دانیل پرل وکلا درگیر در جلسات گفت.

دادگاه در کراچی شنیده استدلال در اوایل این ماه در مورد عمر سعید شیخ که دریافت احکام اعدام در سال 2002 برای محکومیت در سه جداگانه جرایم آدم ربایی برای باج گیری و قتل و تروریسم است. آن می تواند موضوع یک حکم در چند هفته آینده وکلا گفت. هر گونه تصمیم گیری سپس می تواند به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی پاکستان.

آقای مروارید مجله آسیای جنوبی رئیس دفتر کشته شد در حالی که گزارش های افراطی اسلامی محافل در پاکستان پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی در ایالات متحده و پس از آن ایالات متحده در حمله به افغانستان در تعقیب اسامه بن لادن و شبکه القاعده. او ربوده شده در Jan. 23 سال 2002 و سر بریده روز بعد.

آقای شیخ که تا به حال با ابلاغ آقای مروارید برای چند هفته قبل از ربودن او را دستگیر و مجرم پاکستان دادگاه ضد تروریستی.

سه متهم همدستان داده شد زندگی جملات. درخواست های آنها نیز شنیده می شود در اوایل این ماه.

در جلسه ماه مارس آقای شیخ را متهم همدستان به دنبال محکومیت لغو مبتنی بر نقص خود وکلا می گویند با وجود شواهد و مدارک گفت: رای بشیر احمد وکیل یکی از متهمان در اخیر رسیدگی و همچنین یک وکیل مدافع در سال 2002 دادگاه.

دادستان موقع توجه کرد کسانی که استدلال و گفت: آقای شیخ مرگ جملات باید تایید وکلا گفت. دادستان همچنین استدلال برای احکام اعدام در این موارد محکوم همدستان.

آقای شیخ وکیل محمود شیخ کاهش یافته است به نظر. وکلا برای دیگر متهمان گفت: مشتریان خود را بی گناه هستند.

دانیل پرل

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

با توجه به شهادت در آقای شیخ را در سال 2002 دادگاه آقای شیخ ملاقات آقای مروارید و وعده داده شده به معرفی او را به یک رهبر مذهبی او می خواست برای دیدار با. بعد از آن آقای شیخ که با استفاده از یک نام مستعار خود را در تعامل با آقای مروارید به نام نگار به کراچی برای دیدن روحانی وجود دارد, با توجه به دادگاه یافته است.

پس از آقای مروارید پا از تاکسی خود را در یک رستوران که در آن به او گفته شد برای دیدار با او را به یک ماشین که در آن آقای شیخ نشسته بود با توجه به دادگاه یافته است. خبرنگار ناپدید شد و سپس با توجه به شهادت در دادگاه.

دادگاه که باج خواسته بودند فرستاده شده توسط آقای شیخ و همدستان و خواستار درمان بهتر برای زندانیان برگزار شده توسط ایالات متحده در خلیج گوانتانامو زندان و پاکستان برای دریافت برخی از ایالات متحده جت جنگنده در بازگشت برای اجازه دادن به آقای مروارید بروید.

در جولای 2002 پاکستان در دادگاه محکوم آقای شیخ سازماندهی طرح حاکم او بود به دار آویخته شد. به زودی پس از آقای شیخ تسلیم درخواست تجدید نظر خود را.

آقای شیخ پدر و مادر مهاجرت از پاکستان به انگلستان که در آن او تا حد زیادی بزرگ شده. او بعد از بازگشت به آسیای جنوبی که در آن او در ارتباط با گروه های شبه نظامی پاکستان به گفته مقامات پاکستانی. او زندانی در هند در سال 1994 برای کمک به ربودن یک گروه از گردشگران غربی در هند-کنترل بخشی از منطقه مورد مناقشه کشمیر. او در سال 1999 منتشر شد توسط هند به عنوان بخشی از مذاکرات با پاکستان شبه نظامیان که تا به حال ربوده شده یک هواپیما.

مقامات ایالات متحده بر این باورند که آقای مروارید از ربوده شدن و جلب توجه القاعده را در عملیات ارشد, پاکستان, خالد شیخ محمد که او نیز رئیس برنامه ریز از سپتامبر. حملات 11. آقای محمد دستگیر شد در پاکستان در سال 2003 و انتقال به گوانتانامو.

آقای محمد—مشمول بیش از 180 بار به بازجویی تکنیک شناخته شده به عنوان “آب بستن” است که به حقوق بشر و گروه به عنوان شکنجه اعتراف در سال 2007 به قتل آقای مروارید با توجه به اسناد و مدارک منتشر شده توسط ایالات متحده

آقای محمد است که با توجه به محاکمه در سال آینده برای او اتهام دخالت در سپتامبر. حملات 11. او نیست متهم شده است با هر گونه جرایم مرتبط با قتل آقای مروارید. آقای محمد نمی رقم در استدلال مورد استفاده در آقای شیخ درخواست تجدید نظر در کراچی در این ماه با توجه به وکلا در این مورد.

نوشتن به سعید شاه در saeed.shah@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im