مقامات پاکستانی به دنبال بازگشت از مجازات مرگ در کشتار وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار

دادگاه بدوی در ماه آوریل کاهش حکم اعدام برای عمر شیخ در اینجا دیده می شود در سال 2002 به هفت سال زندان.

عکس: aamir قریشی/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسلام آباد—مقامات پاکستانی خواست این کشور را از اتهام به reimpose مجازات اعدام برای یک ملی بریتانیا متهم به آدم ربایی و قتل وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار دانیل پرل پس از دادگاه بدوی تا به حال لغو 18 ساله محکومیت قتل در اوایل این ماه.

آقای مروارید ربوده شده بود در جنوب شهر کراچی در ژانویه 2002 و کشته شدن حدود یک هفته بعد در یک سربریدن بود که ضبط. جرم و جنایت و محاکمه که در پی حملات 11 سپتامبر در سال 2001 آمد به نماد پاکستان در مبارزه با افراط گرایی اسلامی تبدیل شد و شاخص قابلیت اطمینان آن را به عنوان یک مبارزه با تروریسم همکاری کند.

یک دادگاه در کراچی در اوایل این ماه کاهش می یابد حکم اعدام صادره در اواسط سال 2002 به عمر شیخ به هفت سال زندان.

آقای شیخ در حال حاضر در خدمت 18 سال در زندان به معنی او می تواند آزاد شده اند و اگر مقامات به کار گرفته نشده بود اورژانس قانونی ارائه به بازداشت او را تا زمانی که دادگاه عالی تصمیم می گیرد که آیا به درخواست تجدید نظر.

دادگاه پایین تر هم انداخت از محکومیت سه نفر متهم همدستان آقای شیخ. آنها تا به حال شده است محکوم به زندگی در زندان است. آنها نیز بلافاصله rearrested به نگه داشتن آنها را در بازداشت تا قبل از درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور واصل شد.

مقامات روز سه شنبه به دنبال مجازات اعدام برای کسانی که در دادخواست خود را به دادگاه عالی.

این ماه تصمیم دادگاه پایین تر مستقر در شهر کراچی به خود جلب کرد نگرانی از پاکستان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مروارید خانواده و همچنین به عنوان مجله ناشر.

کرانه باختری مروارید خاکسپاری پدر روزنامه نگار به نام های پایین تر تصمیم دادگاه را “مسخره و عدالت” در یک صدای جیر جیر در آن زمان است.

دادستان عمومی و ثبت برنامه به درخواست تجدید نظر در دیوان عالی کشور گفت: متهم متعهد “یک coldblooded قتل و آدم ربایی برای باج” همان جنایاتی که آنها در ابتدا به اعدام محکوم شده است.

دادستان با اشاره به اعترافات کامپیوتر و شواهد تصویری و شهادت ناظران عینی از این مورد است که آقای شیخ بود و آخرین فرد دیده می شود با گزارش زنده در هنگام آقای مروارید رو به یک ماشین که در آن متهم به اتهام نشسته است.

آقای مروارید ناپدید شد و پس از آن. تصویری از کشتار پدید آمده در اینترنت حدود یک ماه بعد با تنها یک تصویر از قاتل دست قابل مشاهده است. آقای مروارید بدن داشت در ماه مه آن سال.

متهم اصرار داشت از آنجا که اصل محاکمه که آنها بی گناه از همه اتهامات عنوان شده علیه.

دیوان عالی کشور مستقر در پایتخت اسلام آباد خواهد شد و به احتمال زیاد تا چند روز آینده به بررسی درخواست پذیرش درخواست همراه با یک ارتباط دادخواست به حالت تعلیق در این ماه حکم دادگاه پایین تر در کراچی. تعلیق خواهد نگه داشتن متهم در زندان تا نتیجه نهایی در این مورد.

محمود شیخ وکیل آقای شیخ گفت که بر اساس شواهد و مدارک معرفی شده قبل از سال 2002 دادگاه و دادگاه کراچی در این ماه “وجود دارد هیچ اعتقاد است که می تواند در برابر حفظ مشتری است.”

آن می تواند سال قبل از این مورد شنیده است به طور کامل در دادگاه عالی وکلا گفت.

دولت درخواست سهشنبه گفت که دادگاه پایین تر را “قضاوت بر اساس خالص فرضیات اغراق و حرکات آگاهانه با تمایل به تنظیم متهم رایگان نادیده گرفتن تمام شواهد از این ناپاک ترین و مخوف قتل است.”

آقای شیخ گناهکار در سال 2002 از قتل و آدم ربایی برای باج گیری و تروریسم که هر یک از آنها انجام گرفت.

کراچی دادگاه در این ماه حکم داد که گم شده لینک در زنجیره ای از مدارک ارائه شده علیه آقای شیخ را متهم همدستان بدان معنی است که اصل اعتقادات باید لغو شود. دادگاه را رد کرد شواهدی وجود دارد که آقای شیخ و شرکت خود توطئه گران فرستاده باج ایمیل از یک کامپیوتر است که بازیافت شد. که بدان معنی است که آدم ربایی برای باج اعتقاد کاهش یافت و به کمتر جرم آدم ربایی آقای شیخ که نمی تواند حمل حکم اعدام یا عمر حبس.

“وجود ندارد یک قطعه از شواهد در برابر مشتریان من به جز اعترافات که به دست آمده تحت نفوذ ناروا” گفت: رای بشیر یک وکیل برای سه شرکت متهم کرد.

آقای مروارید بود مجله رییس دفتر برای جنوب آسیا و در سن 38 در زمان قتل او. او گزارش در محافل تندرو در پاکستان زمانی که او ربوده و کشته شدند.

نوشتن به سعید شاه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>