من فقط دیدم بیشتر آشکار و قلب خارق تصویری امروز از یک مسیحی پاکستان و اگر پس از آنچه که من نوشتن سیاستمداران هند و برخی از آخوندها در این کشور هنوز هم احساس شهروند اصلاحیه قانون در برابر آنها است لطفا گوش دادن به صداهای بسیاری از دولت جمهوری اسلامی پاکستان. من فکر می کنم هر فرد در شاهین باغ و نخبگان از هند را در بالا بردن صدای خود را در برابر آنچه که اتفاق می افتد به اقلیت ها در پاکستان و فقط برای خود حقوق بشر را نوشتن و پر کردن ما روزنامه ها با شرایط رقت انگیز از دختران از هندو و مسیحی و سیک ها زندگی در این کشور است.

از بسیاری از رسانه های اجتماعی صدای Rahat جان آستین در لوله مجبور به نوشتن در مورد این.

Austin صحبت می کند در مورد این مشکلات بسیار مهم factly و در عین حال به آن نیاز دارد شنیده شود.

او شروع می شود در مورد داستان ساخته شده است که عناوین اخیرا در مورد یک هندو کریکت در پاکستان تیم که یکی از بهترین ها بود اما ostracised حتی در حالی که بازی برای پاکستان توسط او مسلمان همکاران. او می گوید آن است که واقعا تقصیر از همکاران خود را به عنوان از آنها رفتن به مدرسه آنها را به احساس تفاوت بین آنها و کودکان از خدا کمتر بود آنها سیک هندو یا مسیحی.

او در مورد متن کتاب آموزش نفرت علیه غیر مسلمانان و معلمان در مدارس چکش در این نقطه است. او می گوید: پدر و مادر ما را هشدار می دهند ما برای دفاع از خودمان و رسیدن به دعوا وجود خواهد داشت بدون مراجعه کنند. Austin به یاد می آورد بسیاری از بار وقتی که مسیحی و هندو مکان عبادت بودند تخریب و خانه ها در جوامع خود سوخته اما عاملان حتی زمانی که گیر داده شد نور احکام در حالی که قوانین توهین به مقدسات خواهد بود سوء استفاده و حتی به افراد زیر سن قانونی حکم اعدام.

در مدارس وجود دارد متفاوت خواهد بود کنتر آب از آن جوامع اقلیت می تواند آب بنوشید و از خدا ببخش کودک که به طور تصادفی نوشیدن آب از چشمه برای اکثریت مسلمان کودکان است. این چیزی است که اتفاق افتاده است در این زمینه از یک روستا با آسیه بی بی به خوبی شناخته شده مورد در برابر گناه زنان مسیحی که صرف 10 سال در انتظار اعدام در سراسر جهان قبل از مبارزات انتخاباتی خود spirited away به کانادا.

حتی بریتانیا را قبول خود را به عنوان آنها ترسیده بودند به خود ناراحت پاکستان رای دهندگان. این امور در پاکستان در سال 2020. این صحبت می کند جلد از عمران خان Naya Pakistan, که در آن او با استفاده از کلمات مانند رژیم فاشیستی از هند در حالی که, خود, کشور, کشته شدن مردم بی گناه در بلوچستان, سند و مرزی استان. که در آن یک 1000 جوان, دختران ربوده شده, تجاوز و ازدواج به مردان مسلمان بسیار مسن تر از خود و زور تبدیل شد. که در مورد یک جوان جزئی Rinkle Kumari ثابت کرده است که او تا به حال شده است باند تجاوز جنسی توسط یک آخوند و از ساخته شده است به ازدواج با یک مقدار و زمانی که او التماس کرد در دادگاه به او گفته شد او تبدیل به یک مسلمان و در نتیجه هیچ راهی برای بازگشت و مجبور به زندگی با او متجاوز ،

1000 دختران هستند که به زور تبدیل شده و ربوده شده و مورد تجاوز تنها آمار رسمی است. بسیاری از گزارش نشده به عنوان پلیس محلی حاضر به فایل فیرث. پدر و مادر می توانید از ستون برای پست اما هیچ کس حاضر به گوش دادن. چند وکیل مایل به گرفتن موارد خود را به عنوان بسیاری از آنها نه تنها تهدید کرد اما کشته همانطور که در مورد آسیه بی بی جایی که حتی فرماندار پنجاب سلمان تاثیر والی به ضرب گلوله کشته شد توسط خود بدن gaurd برای گناه کردن برای او و دیدن او در زندان است.

محافظ آورده بود به عدالت به عنوان آن را بیش از حد مورد مشخصات بالا به نورزند. گفتن ترین چیز این است که هنگامی که او به دار آویخته شد میلیون ها نفر از پاکستانی در آمد خود را برای دفن و در حال حاضر یک امامزاده وجود دارد برای او به معنای واقعی کلمه پرستش توسط توده ها از جمله برخی از عمران خان حزب مردم است. هنگامی که انتخاب خود را در اولین سفر او به حرم یک قاتل که آنها احساس تا به حال به درستی کشته سلمان تاثیر به صورت ایستاده به حقوق یک زن بی گناه اعدام.

این است چگونه عجیب و غریب پاکستان قرن 21 است.

Austin در ویدئو نیز صحبت در مورد این واقعیت است که اکثر مشاغل در پاکستان مانند بهداشت و تمیز کردن فاضلاب شد آگهی در روزنامه ها برای غیر مسلمانان تنها. آن است که ایضا به آنچه اتفاق افتاده در کشمیر زمانی که آنها دعوت 200 familes به سرینگر برای بهداشت کار می کنند اما حاضر به دادن نسل های آینده هر شغل اما آنچه پدر و مادر خود آمد و حتی هنگامی که کودکان خود را در صدر در ترک مدرسه امتحانات.

این نیز اتفاق می افتد در پاکستان و آستین گفت که اقلیت نمی تواند حتی باز کردن رستوران ها به دلیل هیچ کس می خواهم به غذا خوردن در محل اجرا توسط غیر مسلمانان! حتی موسسات آموزشی که توسط مسیحیان و هندوها در پاکستان در حال حاضر تمام شده است, گرفته شده توسط دولت است. فقط این واقعیت است که یهودیان و مسیحیان بودند تحصیل کرده بیشتر و انجام بهتر در زندگی آنها ساخته شده است pariahs در کشور و حتی کتاب های درسی نوشت در مورد آنها را به عنوان conniving مردم است.

بنابراین حتی کودکان امروز رشد یادگیری در مورد چگونه بد دیگر است و چگونه باید مخلوط با آنها و یا غذا خوردن با آنها و یا چیزی برای انجام با آنها را به عنوان آنها کثیف و پست تر.

اگر فقط ما نخبگان و روزنامه نگاران و آخوندها و سیاستمداران در برابر کا خواهد گوش دادن به این صداها از پاکستان شاید از آن خواهد آنها را به حرکت به اندازه کافی برای جلوگیری از این چرندیات و شایعات آنها در حال گسترش و احساس برای دختران و اقلیت مجبور به ازدواج و مشاغل با چیزی برای نگاه به جلو بیش از حد.

این مقدار به درخواست از شهروندان که به نفع همه به طور مساوی از هر برنامه دولت شروع می شود که آیا آن مسکن برای همه, توالت, موثر, و, پاک, آموزش, برق, و, مهارت, آموزش همراه با آموزش بهتر با کمک هزینه تحصیلی.
,
و در هند شما هرگز یک روزنامه تبلیغات است که روشن است که تنها مسلمانان می توانید درخواست برای مشاغل به عنوان آن را برای اقلیت ها در پاکستان است.

این خواهد بود یک جرم است که می تواند گرفته شده در سیستم قضایی ما بر خلاف در پاکستان است. من تعجب می کنم که چرا Aakar پاتل از سازمان عفو بین الملل است و نه برجسته این ؟ می تواند او بود مغرضانه? من فقط امیدوارم که نه به او اجازه یک سازمان غیر دولتی بین المللی پایین نه برجسته به همین دلیل لازم است برای هند به قبول این اقلیت از جمله کشورهای هستند که عمدا تبعیض آمیز علیه شهروندان خود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو