پاکستان زندان بدنام مبارز پیش از تحریم تهدید

حافظ سعید در یک فایل عکس از 2018 متهم میکند از پیشرو پاکستان گروه جهادی که انجام 2008 حمله تروریستی در بمبئی.

عکس: K. M. Chaudary/آسوشیتد پرس

کراچی پاکستان—یک دادگاه در پاکستان به اعدام محکوم شده با مشخصات بالا از سوی رهبر حافظ سعید به اتهام فعالیت های تروریستی و متعلق به یک گروه ممنوع پیش از یک نشست بین المللی برای تعیین اینکه آیا تحریم ها باید قرار داده شده در اسلام آباد برای سهل انگاری در کنترل فعالیت های تروریستی.

پاکستان به دنبال اثبات خود به جامعه بین المللی این است که جدی در مورد سرکوب تروریسم است. یکشنبه این اقدام مالی نیروی کار یک سازمان بین المللی است که آهنگ و مبارزه با ترور تامین مالی و پول شویی, شروع یک جلسه که در آن آن را در نظر بگیرید که آیا برای قرار دادن محدودیت در پاکستان است که به طور بالقوه آن را قطع و از بین المللی امور مالی و بانکی.

این اولین بار بود آقای سعید محکوم شده است پس از تلاش ناموفق در هزینه های مختلف در چند سال گذشته. آقای سعید متهم است که توسط سازمان ملل متحد واشنگتن و دهلی نو از پیشرو پاکستان گروه جهادی که انجام 2008 حمله تروریستی در هند شهر بمبئی که به کشته شدن 166 نفر. او حامل یک 10 میلیون دلار آمریکا فضل بر روی سر خود را.

به اشتراک گذاری افکار خود را

این است که پاکستان در حال حاضر انجام می دهند به اندازه کافی برای سرکوب گروه های تروریستی عامل در قلمرو آن? پیوستن به مکالمه زیر.

آقای سعید نبود محاکمه بیش از بمبئی حمله اما در کمتر اتهام ترور تامین مالی و متعلق به ممنوع گروه های شبه نظامی. او موفق به دریافت حکم پنج سال با توجه به چهار نوشته حکم دادگاه.

“من معتقدم که این قضاوت خواهد شد که اثر بازدارندگی در آینده و مردم فکر می کنم چند بار قبل از اهدای خواص و یا دادن بودجه به این گروه ممنوعه” گفت: Abdul Rauf Wattoo, دادستان در این مورد.

در اوایل این ماه یکی از پاکستان بهترین و شناخته شده تروریست ها Ehsanullah احسان —خود-توصیف فرمانده و سخنگوی طالبان پاکستان—گفت: در یک پیام صوتی که او تا به حال “فرار” از پاکستان بازداشت کرده است. در میان ده ها تن از دیگر حملات آقای احسان گرفته بود اعتبار برای طالبان پاکستان 2012 عکسبرداری از دختر نوجوان پاکستانی Malala Yousafzai, که بعدها جایزه نوبل را برای مبارزه برای دختران آموزش و پرورش است.

پاکستان نه اظهار نظر در فرار ادعا می کنند.

اسلام آباد ادعا شده است به مدت طولانی پشتیبانی از گروه های جهادی در برابر هند و افغانستان به اتهام اسلام آباد را رد می کند حتی در حالی که مبارزه با دیگر شبه نظامیان که حمله به پاکستان است. آقای سعید این گروه متمرکز شده است در حمله نیروهای هندی در کشمیر منطقه مورد مناقشه میان هند و پاکستان است.

مقامات امنیتی نگهبانی در خارج از دادگاه ضد تروریستی در لاهور پاکستان که در آن آقای سعید محکوم شد.

عکس: سید مرتضی/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای سعید وکلا نسبت به اعتقاد به فشار بین المللی. “هر آنچه که اتفاق افتاده است نتیجه FATF فشار” گفت: محمد عمران وکیل آقای سعید. “هیچ شواهدی وجود نداشت.”

آقای سعید تیم حقوقی است و با توجه به درخواست آنها گفت. او پسر در قانون خالد بن ولید گفت که دو مورد بوده است تصمیم گرفت در برابر آقای سعید روز چهارشنبه از مجموع 36 مورد ثبت شده توسط مقامات پاکستانی در برابر او از جولای 2019 در ماه او دستگیر شد.

“جرم ما این است که برای بالا بردن صدای کشمیر و بشریت گفت:” آقای سعید, سازمان, Jamaat-ud-الدعوه پس از حکم. “این جمله اهدا شد تحت فشار بین المللی.

دیپلمات ها می گویند پاکستان خواسته خواهد شد که در بخشی از جلسه در مورد طبیعت از آقای احسان بازداشت و آشکار سهولت که با آن او قادر به ظاهرا فرار. این امر ضد پاکستان ادعا می کند که آن را در حال پیشرفت است در برابر تروریسم دیپلمات ها می گویند. FATF داده است پاکستان یک لیست از تعمیرات اساسی و اقدامات آن را مورد نیاز است را.

“پاکستان متعهد به اولین تکمیل آن بخشی از طرح اقدام” گفت: پاکستان وزیر امور اقتصادی, حماد الازهر در توییتر. “ما مشتاقانه منتظر به اذعان به پیشرفت های قابل توجهی که مقامات را ساخته اند.”

آقای سعید هرگز به اتهام حملات بمبئی که در آن شش آمریکایی در میان کشته شدگان در multiday کشتن ولگردی و قانونی شکنی. به جای عملیاتی فرمانده خود را Zakiur الرحمان Lakhvi, و دیگر همکاران شده اند در یک حرکت آهسته را محاکمه در پاکستان است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از نتیجه گیری. آقای Lakhvi بود به قید وثیقه در مورد در 2015.

نوشتن به سعید شاه در saeed.shah@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

آموزش سئو