خطوط هوایی بین المللی پاکستان سقوط هواپیما در کراچی

ایرباس A320 هواپیما توسط خطوط هوایی بین المللی پاکستان سقوط کرد آن را به عنوان نزدیک فرودگاه کراچی در روز جمعه. ویدئوها نشان می دهد, دود در نزدیکی یک منطقه مسکونی. عکس: Asif حسن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسلام آباد—خطوط هوایی بین المللی پاکستان پرواز داخلی سقوط کرد آن را به عنوان نزدیک فرودگاه کراچی با 98 مسافر و خدمه در هیئت مدیره شرکت هواپیمایی گفت.

خلبان radioed در شرایط اضطراری قبل از سقوط هواپیمایی گفت.

“ما از دست داده اند موتور…میدی, میدی, میدی” خلبان گفت: هوا-کنترل ترافیک درست قبل از سقوط هواپیما با توجه به صدای ضبط شده در تلویزیون محلی کانال و تایید به عنوان معتبر توسط شرکت هواپیمایی.

هواپیما, یک ایرباس A320 آمده بود از شهر شرقی لاهور شد و با توجه به زمین در جنوب شهر کراچی در حدود 3 بعد از ظهر به وقت محلی. از آن پایین رفت و در نزدیکی فرودگاه کراچی گفت: Athar Awan سخنگوی شرکت هواپیمایی.

Arshad Malik, مدیر اجرایی, PIA گفت: این هواپیما بود که در آن رویکرد نهایی به فرودگاه. خلبان گزارش یک مشکل فنی به هوا-کنترل ترافیک. به او گفته شد هر دو باند در دسترس بود برای او را به زمین.

“اما خلبان تصمیم به رفتن به دور” گفت: آقای ملک. “چرا او که ما را به بررسی.”

یک سخنگوی ایرباس SE گفت که “ما آگاه هستند از این گزارش در مورد حادثه مربوط به یک هواپیمای مسافربری در پاکستان است. در این زمان ما هیچ جزئیات بیشتر.”

ماموران آتش نشانی در پاسخ به سقوط هواپیمای جت مسافربری در نزدیکی فرودگاه کراچی در روز جمعه.

عکس: فرید خان/آسوشیتد پرس

غلام سرور خان, حمل و نقل هوایی گفت: این پرواز شده اند حمل مسافر رفتن برای دیدن عزیزان خود را برای مسلمان جشنواره از عید که می افتد این آخر هفته.

دولت استانی گفت که سقوط هواپیما در مجاورت یک منطقه مسکونی. عملیات نجات بودند در راه با گزارش های موردی از بازماندگان.

دود غلیظ رز به هوا, آتش سوزی سوخته بر روی زمین و قلوه سنگ از ساختمان ها و قطعات هواپیما پراکنده بود و در خیابان ها با توجه به تصویری نشان داده شده در محلی از کانال های تلویزیونی. سقف برخی از ساختمان سقوط کرده بود.

این تصاویر نشان داد آنچه به نظر می رسد طبقه متوسط منطقه مسکونی پر از کم افزایش ساختمان های آپارتمانی.

این هواپیما نسل قبل از ایرباس محبوب A320 narrowbody جت بود طراحی شده توسط موتورهای تولید شده توسط CFM بین المللی سرمایه گذاری مشترک بین General Electric Co. و فرانسه Safran SA هواپیما ساز گفت.

جت شده بود در عمل با خطوط هوایی پاکستان از سال 2014 و تعلق به حال بیش از 47,000 ساعت از زمان پرواز.

یک سخنگوی CFM گفت: آن آگاه گزارش از سقوط است و “از نزدیک نظارت بر وضعیت.”

ایرباس گفت که ارائه کمک های فنی به محققان در پاکستان و فرانسه تحت هوایی بین المللی بررسی حوادث قوانین.

نوشتن به سعید شاه در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
جت شده بود در عمل با خطوط هوایی بین المللی پاکستان پس از سال 2014. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت: این هواپیما شده بود در عملیات شرکت هواپیمایی از سال 2004 (اصلاح شده در مارس 22)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>