پاکستان جعلی گواهینامه منعکس بین المللی حسابرسی شکست

سقوط PK8303 در مارس سال 2020 باز کرده است می توانید از کرم ها است که بسیار بزرگتر پیامدهای بین المللی استاندارد حسابرسی. زمانی که پاکستان وزیر حمل و نقل هوایی اعلام کرد در پارلمان است که تعداد زیادی از خلبانان تجاری نگه جعلی مجوز آن را نمی خواهد که تعجب بسیاری از داخلی پس از زمین واقعیت است که معمولا دانش مشترک.

ممیزی ایکائو

ICAO راه اندازی خود را جهانی ایمنی نظارت ممیزی برنامه (USOAP) در سال 1999 در پاسخ به نگرانی های گسترده در مورد کفایت ایمنی حمل و نقل هوایی نظارت در سراسر جهان. در ابتدا USOAP فعالیت های شامل در به طور منظم و اجباری ممیزی ایکائو عضو ایمنی سیستم های نظارت. در سال 2007 مفهوم ترانزیت به نظام مند و فعال تر انجام نظارت بر فعالیت های در جدید USOAP نظارت مستمر رویکرد (CMA) را موثر تر و کارآمد استفاده از ICAO منابع و کاهش بار در کشورهای ناشی از تکراری ممیزی.

در آخرین حسابرسی پاکستان مورد بررسی قرار گرفت بسیار موثر در قوانین و صدور مجوز.

ممیزی یاتا

یاتا دومین جهانی حمل و نقل هوایی بدن عضویت از 297 شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان حمل حدود 80 درصد از تمام ترافیک. PIA موفقیت بین المللی حمل و نقل هوایی IATA Operational Safety Audit (IOSA) 2019 برای 8 بار متوالی است. PIA تنها شرکت هواپیمایی در پاکستان به پایان رسانده اند IOSA است که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده ایمنی استاندارد است. الزامات ایمنی از IOSA مشتق شده از سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ICAO). IOSA جامع حسابرسی عملیاتی ایمنی انجام شده توسط IATA معتبر حسابرسی سازمان هر 24 ماه.

چرا ممیزی شکست ؟

حسابرسی شکست و رسوایی را تبدیل شدن به امری عادی است. بین المللی ممیزی ممکن است در زمان دیده می شود به عنوان نرم به دلیل استراتژی آدرس نیست مشکل عمیق تر است که مشتریان (و یا خود مدیریت) ممکن است بخواهید تهاجمی حسابرسی بلکه ترجیح می دهند احترام و بهر حسابرسی.

اگر برخی از حسابرسان متوجه خواهد شد که آنها در حال بازاریابی ‘کالا’ خدمات و نمی تواند با موفقیت در رقابت بر اساس کیفیت خدمات. عقلانی آنها خواهد پاسخ به این بازار به دنبال اتخاذ یک هزینه به حداقل رساندن استراتژی رقابت با کاهش هزینه خدمات خود را و سرمایه گذاری در فن آوری های جدید و یا بالاتر قیمت پرسنل.

توسط”دروازه بان“یکی فقط می تواند به معنای کسی است که کنترل دسترسی به ‘دروازه’ – کسی که با حق وتو قدرت است که می تواند در نتیجه انجام یک پلیس تابع.
اما معاصر مشکل با gatekeepers شامل یک مفهوم گسترده تر از آن دوره است. در این دیدگاه گسترده تر است, ‘دروازه بان’ تکرار است بازیکن فراهم می کند که گواهینامه یا خدمات تایید.

عامل انسانی در حسابرسی

با توجه به Bik پژوهش تیاو رفتار حرفه ای حسابرسان – از جمله خود قضاوت و تصمیم گیری حرفه ای شکاکیت و تعامل با مشتریان خود و حسابرسی تیم – تعیین کیفیت حسابرسی.

“اگر وجود دارد این است که ممیزی کیفیت مشکل ما نیاز به درک که حسابرسان انسان بیش از حد – واقعا – و به این ترتیب است که وجود دارد هیچ چیز مانند صفر خطرات در انجام کار حسابرسی.

“ممکن است که این خطرات می تواند هرگز به طور کامل خطاب طریق مقررات و حرفه ای مداخله به تنهایی. این حتی می تواند منجر به پیامدهای ناخواسته.”

در عین حال در حال حاضر وجود دارد یک افزایش تمرکز بر فرهنگ و رفتار به عنوان ابزار خوب حاکمیت شرکتی و کنترل داخلی. این منعکس شده است در حرفه حسابرسی که در آن شرکت حسابرسی رهبران استاندارد-setters و بدن نظارت به طور فزاینده ای به ترویج “کیفیت گرا فرهنگ” به عنوان “catch-all حل برای بازگرداندن اعتماد عمومی در این حرفه”.

بندر امام هشدار می دهد که این تمرکز در معرض خطر است پس از آن است که حکومت سیاست به تنهایی که درایو و کنترل رفتار است. “بلکه آن است که بیشتر دنیوی از فعالیت های روزمره و رخدادهای که هنجاری رفتاری به معنی” او می گوید. “حسابرسان در عمل تفسیر سیگنال های آن برای پی بردن به آنچه که واقعا ارزش درون سازمان – که در نوبت راهنماهای رفتار خود را.”

mindFly تجزیه و تحلیل

فرهنگ نقش بسیار مهمی در این راه ما را به انجام کارهای. یک مولد فرهنگ ایمنی را به هر کس احساس مسئولیت برای ایمنی خود و دیگران است. وجود دارد تعدادی از نزدیکی نتواند قبل از حادثه و یا تصادف. نیروی کار در کار در سطح زمین در حال آگاه از مشکلات این روش و سیاست و حتی می توانست شاهد تعداد نتواند در نزدیکی. اگر قطع ارتباط بین مدیریت و نیروی کار اطلاعات نیست جریان است.

به طور مشابه برای یک حسابرس وجود دارد نیاز به مصاحبه نیروی کار به منظور تعیین شرکت های بزرگ سلامت است. تعداد داوطلبانه گزارش نشانه ای از فرهنگ است.

بنابراین از آن است که نیاز به ساعت برای دادن اعتبار بیشتر به استاندارد و ممیزی به طوری که آنها قادر به انجام کار خود را به طور مستقل و ارائه موثر و به موقع بازخورد به مدیران.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>