پاکستان چودری وزیر فواد حسین گفت که رسانه های دیجیتال است که با در نظر گرفتن محل از رسانه های سنتی و نیاز به تنظیم شود.

عکس: شاخص بهای تولیدکننده/زوما پرس

کراچی پاکستان—مقامات در پاکستان تایید جارو مقررات جدید محدود کردن رسانه های اجتماعی, قوانین است که به طور چشمگیری تغییر در این راه شرکت های مانند Facebook و توییتر کار در کشور و منتقدان می گویند را تهدید آزادی بیان است.

تحت مقررات جدید تصویب شده توسط دولت پاکستان روز شنبه, شرکت های رسانه ای باید حذف محتوای مقامات پاکستانی خیال اعتراض, راه اندازی دفاتر و مراکز داده در کشور و حذف رمزگذاری بر روی محتوا اگر درخواست توسط مقامات. آنها باید پایین پست خاص توسط پاکستانی مستقر در خارج از کشور که در آن تعدادی از منتقدان از قدرتمند پاکستان استقرار ارتش و دولت کنونی بر اساس هستند.

اگر شرکت نمی منطبق با توجه به قوانین این شرکت سیستم عامل می تواند مسدود در کشور, با توجه به اصلاحات قانونی در نهاد این هفته توسط دولت از نخست وزیر عمران خان.

دولت گفت: اینترنت باید تنظیم شود, با اشاره به مشکلاتی از قبیل سخنرانی نفرت نوشته های وی از سوی مامورین توهین به مقدسات “خبر جعلی” و آنلاین آزار و اذیت زنان به عنوان مشکلات قوانین جدید در پرداختن.

بسیاری از تحت تاثیر قرار شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

آقای خان را رد کرد که قوانین سرکوب آزادی بیان است. چودری فواد حسین, پاکستان وزیر علوم گفت که رسانه های دیجیتال است که با در نظر گرفتن محل از رسانه های سنتی و بنابراین نیاز به تنظیم همراه با تلویزیون و روزنامه ها و رادیو.

“این است که برای مقابله با ‘محتوای مضر نیست با هدف اعمال کنترل سیاسی” آقای حسین گفت: یکشنبه.

منتقدان اما ابراز نگرانی کرد که قوانین جدید به طور گسترده قاب شامل حفاظت از “مذهبی فرهنگی, قومی یا امنیت ملی حساسیت های پاکستان است.”

“این قوانین به خطر اندازد ایمنی شخصی و حریم خصوصی شهروندان و تضعیف آزادی بیان. ما مصرانه از دولت برای تجدید نظر در این قوانین که به احتمال زیاد مخل به پاکستان جاه طلبی برای یک اقتصاد دیجیتال گفت:” آسیا اینترنت ائتلاف یک صنعت ارتباط از اینترنت و فن آوری شرکت ها از جمله Facebook, Inc., الفبای Inc.’s گوگل و توییتر, Inc.

توییتر و سخنگوی سخنگوی یوتیوب مراجعه کننده نمایش داده شد به این بیانیه از آسیا و اینترنت ائتلاف.

گروه های حقوق بشر می گویند پاکستان به سرکوب بیان در رسانه های سنتی با مخالفان سیاسی و فعالان جامعه مدنی. به طور فزاینده ای قاطعانه نظامی متفقین در حال حاضر با یک دولت که می گوید آن را با این نسخهها کار در همکاری نزدیک با نیروهای مسلح کار کرده است برای سرکوب انتقاد دموکراسی طرفداران می گویند.

پاکستان متهم شده است در سال های اخیر از ربودن منتقدان و با استفاده از یک استعماری دوران فتنه قانون برای سرکوب مخالفان است. پاکستان منکر داشتن هر گونه نقض حقوق بشر است.

رسانه های اجتماعی و رسانه های خارجی شده اند دو حوزه که در ادامه به حمل انتقاد از دولت و ارتش اغلب به نا امیدی از مقامات.

پاکستان یکی از کشورهایی بیشترین درخواست ها به Facebook و Twitter برای حذف محتوا. در حال حاضر به جای یک درخواست که در برابر این شرکت ها استفاده کنید اگر این پست را نقض کرده اند جامعه خود قوانین رسانه های اجتماعی کسب و کار خواهد بود مجبور به پیروی و یا عملیات خود را می توان تعطیل.

“در پوشش” شهروند حفاظت در برابر آنلاین آسیبی این قوانین را ارائه حمایت به دولت برای استفاده در برابر شهروندان در بسیاری از زمینه ها از جمله به دنبال دسترسی به اطلاعات از کاربران رسانه های اجتماعی” گفت: هارون بلوچ مدیر برنامه های بایت برای همه, یک پاکستانی که مبارزات برای حقوق دیجیتال.

آقای خان دولت اصلاح قوانین موجود برای ایجاد تغییرات معنی آن را ندارد به این موضوع را به مجلس است. با توجه به قوانین که کابینه به تصویب شنبه آنها به اجرا در آمده است بلافاصله.

“این قوانین ساخته شده به منظور تسهیل در رسانه های اجتماعی” گفت: Firdous عاشق Awan, یک سخنگوی دولتی. “ما نمی توانیم ترک این وب سایت به طور کامل غیر قابل تنظیم.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم رسانه های اجتماعی تهدیدی برای دولت ها و یا امنیت ملی ؟ ، چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

رسانه های اجتماعی شرکت داده شده سه ماه به ایجاد دفاتر در پاکستان و 12 ماه برای قرار دادن اطلاعات سرور در کشور است.

رسانه های اجتماعی شرکت ها بعید است که مطابق با مقررات جدید به گفته کارشناسان به این معنی است که پاکستان پس از آن باید تصمیم بگیرید که آیا به لغو مقررات و یا برش خود را از جهانی سیستم عامل رسانه های اجتماعی با انحلال شرکت هایی مانند Facebook, WhatsApp, توییتر و یوتیوب. متحد نزدیک چین فقط که انجام داده است اما خود را توسعه داده است رسانه های اجتماعی محلی سیستم عامل است.

آقای خان دولت ساخته شده است که بسیار هیاهو در مورد توسعه اینترنت برای اقتصاد کشور است. اقتصاد پاکستان در تلاش است با رشد داشتن نصف تحت آقای خان. در ماه دسامبر راه اندازی آنچه که او به نام “دیجیتال پاکستان” ابتکار آقای خان گفت که “آن را از بند باز کردن پتانسیل جوانان ما.”

“آنها باید به بسته سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان آنها نمی تواند آنها را وادار گفت: هریس Khalique, دبیر کمیسیون حقوق بشر پاکستان یک گروه مستقل. “در همان زمان به عنوان انجام این کار پاکستان می گوید که می خواهد بین المللی سرمایه گذاری و گردشگری است. یک توریست حتی نمی خواهد بود قادر به آپلود عکس های خود را در Instagram.”

نوشتن به سعید شاه در saeed.shah@wsj.com و Newley Purnell در newley.purnell@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو