صفحه بندی از طریق همه گیر: خواندن یک COVID آسانسور

دو سال پیش پزشک اطفال-تبدیل-نویسنده Sayantani DasGupta منتشر شده برای اولین بار در چه شد بهترین فروش های سه گانه کتاب های کودکان. با محوریت یک دختر هندی است که باعث می شود خانه اش در نیوجرسی قبل از گام گذاشتن در یک ماجراجویی برای نجات چندجهانی از “Kiranmala و پادشاهی فراتر از” سری ممکن است خیالی اما آن آغاز شد و با جدی هدف: برای گسترش این ایده که یک قهرمان یا قهرمان می شود.

“این سخت است برای آنچه که شما می توانید ببینید می گوید:” خانم DasGupta یک نویسنده هندی میراث که مطرح شد در ایالات متحده است.

در عین حال این فقط داستانی Kiranmala که در خدمت به عنوان یک مدل نقش است اما همچنین خانم DasGupta خودش. نویسنده جوایز چهره به چهره تعامل با طرفداران در مدرسه بازديد و رزرو تور. “آنها قادر به تغییر مفهوم خود را که یک نویسنده است” او می گوید.

کسانی که در شخص بازدیدکننده داشته است به توقف screeching آمد در اوایل ماه مارس زمانی که coronavirus شروع به سطح. خانم DasGupta بود در سواحل غرب ترویج سوم کتاب در سری “هرج و مرج لعنت” منتشر شده توسط اسکولاستیک مطبوعات و او در حال برنامه ریزی برای حضور در چند جشنواره کتاب. به سرعت او در بر داشت خودش حساب با یک واقعیت جدید است که در آن او نیاز به ترویج کار خود را از الکترونیکی حذف.

این بیماری همه گیر است wreaked ویران کردن با این برنامه نه تنها نویسندگان بلکه ناشران و کتابفروشان. این یک عمده تنظیم برای یک صنعت است که تا بهار به خود ندیده متعدد با مشخصات بالا منتشر garnering توجه و فروش برگزاری مداوم سال به سال با برخی از 689.5 میلیون چاپ کتاب فروخته شده در سال 2019 به گفته ناشران هفتگی.

COVID-19, اما, نمایندگی قلمرو ناشناخته. از یک طرف فروش کتاب های الکترونیکی در حال افزایش بود چرا که مردم در خانه گیر کرده اما از سوی دیگر تعطیلی کتابفروشی از مارس حذف مصرف مرور و ریشه کن در فروش فروشگاه.

“حتی در طول جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم کتابفروشی ها باز مانده است می گوید:” آلبرت کشتی فرنگی, کسب و کار استاد در دانشگاه فوردهام در نیویورک که به شرح زیر است صنعت چاپ و نشر.

“ما نیروبخش خودمان را برای روز قیامت می گوید:” جنیفر Enderlin یک ناشر در انتشارات سنت مارتین. “مردم را به صرف پول در کتاب ؟ آیا آنها می خواهم به خواندن؟” همانطور که معلوم است در حالی که خواننده تنظیمات را دستخوش تغییرات – در ماه ژوئن کتاب در نژادپرستی شد و فروش آنلاین در آمازون و Barnes & Noble – تقاضا برای چاپ کتاب باقی مانده است.

در طول همه گیر خواننده علاقه رسید در دسته بندی های خاص از کتاب. Houghton Mifflin Harcourt جمهور تجارت انتشار الن کماندار اشاره کرده است خوانندگان سقوط بر روی “مارک های قابل اعتماد” از جمله عنوان های موجود محبوب جوان بالغ نویسندگان Kwame الکساندر لوییس لوری و لیندا سو پارک. “وجود دارد کمتر در معرض خطر-مصرف در حال حاضر” خانم آرچر می گوید. عناوین که تغذیه بیش از چالش ثابت کرده اند محبوب از جمله پخت و پز و سبک زندگی عنوان و همچنین نوجوانان غیرداستانی.

جدید و در حال ظهور نویسندگان چنین از نو سنگر سازی در میان خوانندگان می تواند نگران کننده است. قادر به ثبت نام با خوانندگان از طریق روش های سنتی و رو به یک مکان چسبیده به گذشته enthusiasms از جمله نویسندگان باید به کار سخت تر به تلاش های خود را متوجه.

“مردم می خواهند به آرامش می گوید:” نیویورکر تحریریه کتی Waldman, که اغلب می نویسد: در مورد کتاب. “آنها می خواهند به بازگشت به آشنا می خواند. وجود دارد مقدار زیادی پهنای باند کمتر در تخیل فرهنگی جدید کار می کند.”

در میان نویسندگان نگران این امور است Veronica Roth. به طور گسترده ای محبوب به عنوان خالق بزرگسالان جوان متمرکز “واگرا” سری خانم راث به تازگی عرضه یک رمان برای بزرگسالان “انتخاب آنهایی” که Houghton Mifflin Harcourt منتشر شده در مارس 7. “و آن را یک گام به سمت چیزی جدید برای من و ساخته شده است که آن را بیشتر به چالش کشیدن” خانم راث می گوید. “برای هر کسی که در نظر گرفتن یک گام جدید در جهت [زمان] است که بهترین نیست.”

داشتن اوراق یک multicity تور خانم راث شرکت در این نوع حوادث آنلاین تبدیل شده اند که همه جا در طول بیماری همه گیر. تا حدودی به او تعجب خانم راث در بر داشت خودش را برای رسیدن به خوانندگان او ممکن است مواجه می شوند در زندگی واقعی است. “هستند بسیاری از مکان های که من که قرار بود برای رفتن بر روی تور,” او می گوید. “شما از دست دادن چیزی با داشتن آن را در فرد اما شما همچنین به دست آوردن چیزی است.”

خواهد e-books پیشی چاپ کنید ؟

در طول چند ماه گذشته فروش کتاب های الکترونیکی افزایش یافته است با توجه به لحظه در دسترس – در نظر گرفتن در میان مصرف کنندگان با فروشگاه بسته و آمازون تحویل گرفتن دیگر – اما ناشران بیان یک تعهد مداوم به چاپ کتاب. “اگر شما یک رنگ در پشم چاپ کتاب خوان, شما در حال رفتن به ناگهان تبدیل به کتاب های الکترونیکی به دلیل همه گیر” خانم Enderlin می گوید. “شما فقط بیرون رفتن از راه خود را برای پیدا کردن خود را در چاپ کتاب است.”

برای بسیاری از خوانندگان معنی است که نه فقط با تکیه بر آمازون اما ساخت یک تلاش ویژه ای به حمایت محلی کتابفروشی ها. “خرده فروشی هر دو زنجیره ای و مستقل در حال فروش و چاپ کتاب به مشتریان از طریق وب سایت خود و ارائه منظقه و یا تحویل خانه, در علاوه بر این به آنلاین تحقق می گوید:” آلیسون لازاروس اجرایی معاون رئیس جمهور, گروه مدیر فروش در Hachette Book Group.

“برای ما این نیست که فقط یک کتابفروشی. آن را محل اجتماع و گردهمایی می گوید:” لئونارد Egerton, صاحب صرفه کتابفروشی در بوستون اهل کشور نوبی یا حبشه مربع است. “قبل از اینکه فروشگاه ما وجود دارد سیاه و سفید متعلق به کتابفروشی ها در بوستون.” با همه گیر آقای Egerton مطمئن بود که او می تواند نگه دارید فروشگاه شناور با وجود فروش کتاب آنلاین. “اما جامعه ما تبدیل شده به حمایت از ما در راه است که فقط به ما دمیده دور. اقدامات آنها گفت: به ما گفتند ما می خواهید و نیاز به این کتابفروشی در اینجا.'”

معروف پاول کتاب در پورتلند اورگان در ابتدا پیش بینی تعلیق تمام عملیات – هر دو فیزیکی آن فروشگاه و سایت – قبل از دیدن upticks در سفارش آنلاین که همچنان ادامه دارد. “بسته به روز این امر بوده است پنج بار در روز قبل فروش آنلاین می گوید:” صاحب امیلی پاول. “که نمی شروع به را تشکیل می دهند برای این فروشگاه, اما آن را قطعا بیشتر از ما فرآیندهای آماده شد ،

اگر چه خانم آرچر از Houghton Mifflin دیده است “بزرگ خوشه” در e-فروش کتاب, کسانی که تصور کنید یک e-book آینده چشم پوشی درآمد قابل توجهی هنوز هم تولید شده توسط چاپ و فروش کتاب در فروشگاه های فیزیکی. “ما می خواهیم همه از این فروشگاه به بیرون آمدن OK از این” او می گوید. فروش کتاب در انبوه تجاری خرده فروشان در میان آنها Costco و Kroger کمک کرده اند کاهش ضربه برای ناشران اما می توانید از کتابفروشی های مستقل – که بیش از دهه گذشته را بی سر و صدا رشد در تعداد – زنده ماندن خاموش شدن ناگهانی?

“احتمالا مستقل مبارزه خواهد کرد” استاد کشتی فرنگی می گوید. “یکی از چیزهایی که کلیدی ساخته شده است که رشد مستقل بسیار موفق بین سال های 2009 و 2019 شد این واقعیت است که آنها جامعه مراکز.”

چنین کتابفروشی ارائه یک تجربه اجتماعی چیزی است که دشوار است به تکرار آنلاین. روشن. نوار در نیویورک تنها کتابفروشی مستقل در برانکس متعلق به Noëlle سانتوس, که سیاه و سفید است. آن را فراهم می کند “یک بخش ضروری از جامعه برنامه نویسی می گوید:” Khalea Underwood نویسنده و ویرایشگر است که قبل از همه گیر تعطیلی patronized نوار. “این یک محل برای افرادی که از رنگ برای اتصال نه تنها در مورد ادبیات و اما در مورد زندگی به طور کلی.”

کتاب ‘همه گیر ضد’

در پایان این انتشارات جامعه می بیند همه گیر به عنوان یک دوره به مبارزه از طریق نه به عنوان یک منادی از تغییرات عمده. زمان تنظیمات برای فرار از واقعیات عين خوانندگان رفتار است که به احتمال زیاد به حالت عادی بازگشت. “خوانندگان در حال رفتن به سر خود آشنا الگوها و سلیقه می گوید:” پل Bogaards یک ناشر در ناف. “مردم هنوز به عنوان خوانده شده … تجاری, داستان, آنها هنوز هم در حال رفتن به خواندن ادبی داستان است.”

“وجود دارد همیشه یک احساس است که کتاب نوع از رکود ضد” خانم Enderlin می گوید. “ما نمی دانیم که اگر آنها همه گیر ضد, اما آنها تبدیل می شود.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>