غلبه سریع آنتی بادی کیت تست شکست

سریع آنتی بادی کیت تست منابع از چین به پایان رسید تا ناامید کننده هند بیش از حد. پس از راجستان خود را متوقف استفاده ICMR به نام توقف در استقرار خود را. این شکست بزرگ است. با سه لاخ از این کیت در حال حاضر در اینجا و دیگری 3.5 لاخ در راه این آزمون که بازگشت نتایج در چند دقیقه نشان دهنده وجود یا عدم وجود آنتی بادی IgM و IgG و آنتی بادی بودند و انتظار می رود برای کمک به در غربالگری نظارت و کمی از Coronavirus گسترش یافته است.

حضور IgM آنتی بادی می تواند نشان داده اند که یک فرد در حال مبارزه با یک Covid-19 عفونت و می توانست در معرض طولانی مدت و قطعی RT-PCR تست. در حال حاضر ما به سمت چپ برای تکیه بر روش RT-PCR به عنوان اولین و تنها خط تست و تشخیص است. استثنا می تواند Chhattisgarh که عاقلانه دستور 75,000 سریع آنتی بادی کیت های آزمایش از کره جنوبی از طریق باز کردن کانال های ارتباطی با سفارت کره ای در دهلی نو.

عکاس: آدم Glanzman/ایسنا

در حالی که ما با غم و اندوه در چین ضعیف استانداردها در چنین یک جزء حیاتی از Covid-19 نبرد این همه boils پایین به توسعه ظرفیت های محلی در این مناطق است. در مارس 31, ICMR اعلام کرده بود که آن را به هند دو ماه برای تولید این آنتی بادی آزمایش کیت های محلی. مهم این است که ما می توانیم حداقل پایبند به این جدول زمانی. این مستند را نمی توان به طور نامحدود و ساخت آنتی بادی آزمایش ارزان و به راحتی در دسترس می تواند کمک زیادی بیشتر مردم بازگشت به کار و کمک به تشخیص بیماری قبل از آن طول می کشد به نوبه خود جدی. در همین حال کره جنوبی شرکت SD ذخیرهسازی دارای حس فرصت و راه اندازی محلی واحد تولیدی برای آنتی بادی کیت در Haryana,

مانند preganews در Rs.50 می دهد که زوج های مقرون به صرفه و آسان برای استفاده و درک آزمون-در-خانه کیت تشخیص حاملگی, اقتصاد مقیاس را می توانید سریع آنتی بادی آزمون نیز ارزان تر است. Coronavirus می تواند در اطراف ما برای حداقل یک سال و تعداد بسیار کمی از ما لوکس فاصله خودمان را از حرفه ای و شخصی ضرورت. در ضمن به طور منظم تست آنتی بادی می تواند کمک به کنترل بیماری و نرخ انتقال به مقامات یک ایده بهتر از جامعه انتقال و موارد بدون علامت در میان ما. حتی محل کار می خواهید انجام منظم آنتی بادی چک برای حفظ نیروی کار خود را امن است. در تست مهم است که اطمینان حاصل شود ما می توانیم به گله ایمنی در کنترل میزان گسترش این بیماری است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>