یک نوار خالی در Sioux Falls, S. D., این هفته است. به عنوان کارگران حلقه از اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران نوک کارکنان که فاقد نقدی کوسن به ویژه آسیب پذیر هستند.

عکس: ارین Bormett/آسوشیتد پرس

بسیاری از سرورها و bartenders که کار از دست داده اند در میان شیوع کروناویروس در حال حاضر رقیب با به چالش کشیدن واقعیت اقتصادی: چگونه به از دست رفته را جبران راهنمایی.

نگاهی ایان Prebo. در یک شب خوب آقای Prebo شد ساخت 400 دلار در راهنمایی bartending در سیاتل Blue Moon میخانه که بسته این ماه پس از حامی, گیر افتاد, Covid-19. از آن زمان به بعد مانند بسیاری از کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور, Blue Moon میخانه—که نمی تواند ارائه takeout یا تحویل—دارای بسته باقی ماند.

آقای Prebo در 36 سال تخمین زده می شود حدود سه چهارم از ماهانه 3500 دلار درآمد از راهنمایی. پس از درخواست برای مزایای بیکاری به او گفته شد او را دریافت 188 دلار در هفته است.

“من مشتریان است که مراقبت از من,” او گفت:. “اما در سمت تلنگر است که در یک رویداد فاجعه بار مانند این درآمد من به طور کامل از بین برود.”

به عنوان کارگران حلقه از اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus شیوع نوک کارکنان به ویژه آسیب پذیر هستند گفت: Charles Jellinek که coleads Bryan غار لیتون Paisner اشتغال و کار عمل. بسیاری از زنده به چک چک و وقتی که گذاشته شدن او اشاره کرد میزان بیکاری در آنها می توانید دریافت شده است که اغلب بخشی از آنچه در دیگر کارگران دریافت می تواند. هر چند نکات در نظر گرفته دستمزد و موضوع را به مالیات اشتغال گفت: در عمل بسیاری از کارگران و موسسات گزارش ندهید و آنها را.

“گاهی اوقات آن را نه از حس تلاش برای ضرب و شتم سیستم,” او گفت:. “این ممکن است نه تنها درک آنچه انطباق به معنی” به خصوص برای موسسات کوچک تر.

مربوط تصویری

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

ماموت محرک لایحه ساخت راه خود را از طریق کنگره در این هفته ارائه خواهد شد برخی از مقدار مورد نیاز امداد از جمله 600 دلار افزایش هفتگی بیکار منافع و منابع مالی برای کسانی که به طور معمول در تلاش برای واجد شرایط برای بیکاری. اما چهار ماه افزایش در منافع به عنوان لایحه تصریح می کند ممکن است ناکافی به گفته دیوید کوپر موسسه سیاست اقتصادی ارشد تحلیلگر اقتصادی.

“ما نمی دانیم که آنچه در جهان در حال رفتن به مانند پس از آن,” او گفت:. “کارگران ممکن است در نیاز ناامید از کمک های اضافی.” و به خصوص با توجه بالا متقاضی دوره آن خواهد بود هفته قبل پول می رسد کسانی که در نیاز او گفت:.

برای نوک کارگران که فاقد نقدی پشتی است که به خصوص به چالش کشیدن. “این کارگران که تعداد زیادی از شبکه های ایمنی گفت:” سیلویا Allegretto یک اقتصاددان در موسسه تحقیقات نیروی کار و اشتغال در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. متوسط دستمزد برای یک رستوران کار است $11.09 یک ساعت و حقوق از دست رفته می تواند ویرانگر باشد.

این مثل این است که 9/11 و [طوفان] کاترینا و بحران مالی پیچیده را به یکی و ضرب.

— D. Taylor, بین المللی, جمهوری متحد در اینجا.

D. Taylor, بین المللی, جمهوری متحد در اینجا است که نشان دهنده در اطراف 125,000 مواد غذایی و آشامیدنی کارگران در سراسر کشور گفت: بیش از 90 درصد از مردم این اتحادیه نشان دهنده بیکار هستند. “مردم واقعا وحشت زده,” او گفت:. “این مثل این است که 9/11 و [طوفان] کاترینا و بحران مالی پیچیده را به یکی و ضرب شده است.”

هر چند بسیاری از رستوران ها هنوز ارائه takeout تحویل رانندگان که او نیز به شدت تکیه بر راهنمایی می گویند که آنها لزوما انتظار رونق در تقاضا. Andrejia Brunett 45 سال DoorDash راننده در دیتون اوهایو منطقه گفت که او مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از مردم می خواهید دیگران از دست زدن به مواد غذایی خود را در طول شیوع بیماری است. “این نگرانی بزرگ در حال حاضر,” او گفت:. او متوجه فروشندگان دادن باقی مانده به او—یک کیک در اینجا برخی از قشنگ بیسکویت وجود دارد—چون مردم نیست سفارش.

در هفته های اخیر, Brandon Dunnivant, 33, یک پیشخدمت در فرانکلین دنیاست. تماشا به عنوان coronavirus را ویرانی اقتصادی رخنه کرد نزدیک تر است. اول از کسب و کار غذا خشک شده بود. سپس نکات کاهش یافت و به عنوان تعدادی از ناهار خوردن در مشتریان پراکنده. قبل از شیوع او می تواند از $800 تا 1200 دلار در هفته است. او درآمد هفتگی از سال کاهش یافته و به حدود 450 باعث او را به اواخر در یک ماشین پرداخت این ماه است.

در یکشنبه, تنسی, فرماندار صادر شده به منظور محدود کردن دولت در رستوران ها و کافه ها برای تحویل و بایگانی اطلاعات. آقای Dunnivant گفت که او امیدوار رستوران خود را می توانید به زودی بازگشایی و در عین حال او و دوست دختر خود را در حال بکسل هزینه های خود را. “آن پایین به استخوان لخت در حال حاضر,” او گفت:.

بسیاری از رستوران ها furloughing کارکنان برای جلوگیری از اخراج هر چند که سخت تر است برای موسسات کوچک تر با توجه به هزینه ادامه به پرداخت مزایای گفت: آریل Cudkowicz شریک مدیریت از شرکت حقوقی Seyfarth را در بوستون ، آن است که بسیار سخت برای رستوران ها به چنین محاسبات میان حرکت سریع فدرال و ایالتی guidances.

“چشم انداز در حال تغییر است بنابراین به سرعت آنچه مردم فکر می کردند که می خواهم به انجام در روز دوشنبه تغییرات در چهارشنبه,” او گفت:. “هر کس در تلاش است به شکل از چگونه برای زنده ماندن تا زمانی که این بحران بیش از وجود دارد خواهد بود کسب و کار برای بازگشت به.”

پل Gernhauser, 43 بود که به تازگی از کار خود را به عنوان یک سرور در آس رستوران هتل در نیواورلئان. آقای Gernhauser که پشتیبانی از مادرش یک کار موقت هفته گذشته در یک فروشگاه مواد غذایی برای کمک به رسیدگی به افزایش تقاضا در طول شیوع بیماری است.

به عنوان یک سرور و گفت: “معمولا به دست آورده در حدود 150 $در یک شب و تا آنجا که $230 در یکی خوب است. در کار جدید خود گفت: او کار می کنند حدود 30 ساعت در هفته 10 دلار در ساعت در حالی که فروشگاه نیاز دست اضافی.

“ما در حال رفتن به ضربه سخت” آقای Gernhauser گفت: از کارگران رستوران. “من فقط یک احساس است که ما قصد داریم نوع نگاه در گذشته است.”

مرتبط

  • رستوران ها در صورت یک تهدید دو از Coronavirus
  • قمار بسته Coronavirus گرفتن یک نگاه اجمالی از آینده در ماکائو
  • شرکت های ساخت و ساز لابی به نگه داشتن کار به عنوان Coronavirus گسترش می یابد
  • قوی, رستوران های زنجیره ای مه جشن پس از Coronavirus قحطی
  • یک متصدی بار به بازگشایی یک طبقه رستوران; Coronavirus او را مجبور به اخراج کارکنان به جای

وال استریت ژورنال در خبرنامه

  • دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Te-Ping Chen در te-ping.chen@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im