از جهانی تحول جدید المپیک روح

بوستون

Evangelia Platanioti پرس کف دست و پا به آبی ورزش حصیر در موقعیت pushup سپس nonchalantly به ارمغان می آورد و پای راست خود گذشته ، در یک حرکت است که سرپیچی czarinas از چرخان او درآمد حاصل از بالابر پشت او پا زمین و توازن هوا تقسیم در – این – یک خم آرنج.

“نگه دارید در این ژست می گوید:” یونانی المپیک به دوربین به عنوان پرچم کشور flutters در پس زمینه. Ducking تحت تمدید گوساله او می پرسد: “شما می توانید ببینید من؟”

“آره ما دیدن شما کامل!” exclaims چهار مدال المپیک Andrea فوئنتس از او کالیفرنیا اتاق نشیمن که در آن اسپانیایی قهرمان-تبدیل-ایالات متحده مربی تیم در حال اجرا است اولین بار در سراسر جهان تمرین برای هنری شنا (که قبلا به عنوان شناخته شده شنا همزمان) در زوم.

بیش از 300 شناگران زیر خانم Platanioti سرب از اتریش به نیوزیلند, که در آن ساعت 3 صبح در فرش مخمل خواب دار و آفتاب خیس, تراس آنها صرف 1 1/2 ساعت کپی کردن حرکات بیش از دو دوجین از بهترین ورزشکاران در این ورزش مخابره از طریق یک لپ تاپ و یا تلفن به خانه های خود. در همین حال برخی از 6000 بینندگان پخش زنده ترک تفسيرهاى پر از شکلک و مکرر پرتوی از مورد علاقه خود را قهرمان نام به دنبال “YAAASSSSSS.”

به انجمن خوش آمدید بودن المپیک در قرنطینه.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

مدال المپیک Andrea فوئنتس از اسپانیا که در حال حاضر مربیان ایالات متحده هنری شنا تیم اجرا می شود جهانی زوم تمرین برای ورزشکاران از او کالیفرنیا اتاق نشیمن.

تحت شرایط عادی جهان بهترین ورزشکاران خواهد بود جلسه در توکیو در اواخر ماه ژوئیه به امید تجربه اوج از آنچه را به آنها صرف دهه عرق کردن و به خطر انداختن برای: ایستاده در المپیک روی سکو رفت و مدال بخور در اطراف گردن خود را به عنوان آنها گوش دادن به سرودهای ملی و بقیه جهان به نظر می رسد در شور.

در عوض آنها در آینده چه چیزی ممکن است عجیب و غریب ترین چند ماه آموزش در تاریخ المپیک. در حال حاضر به عنوان آنها پوست خود را در خانه تمرین تشک و سر بازگشت به باشگاه یا استخر بسیاری از انجام این کار با هدف افزایش استقامت و جهانی حس رفاقت که آنها امید را الهام بخش افراد و ملل در حال ظهور از COVID-19 مستندات.

اضافه کردن در تحول اطراف یک پلیس سفیدپوست به قتل جورج فلوید و COVID-19 مخربی بر جوامع اقلیت و ایالات متحده المپیک خود را به مرور از دنیای سیاست به عنوان به خوبی به عنوان یک بیماری همه گیر. به عنوان مدل نقش و اغلب مشاهیر آنها در جستجوی حق تعادل بین ورزش و فعالیت با بسیاری از پرداختن به نژادپرستی در راه مستقیم تر – از جمله در خود ورزش است.

از داشتن فرانک گفتگو با هم تیمی های به چالش کشیدن به مدت طولانی محدودیت های کمیته بین المللی المپیک (IOC) در بیان سیاسی افزایش کادر از ورزشکاران هل دادن به عقب در این ایده که جنبش المپیک می تواند و یا باید ایمنی به مسائل واقعی جامعه است. بلکه آنها امید آن می تواند تبدیل به یک کانال برای پیشبرد تغییرات اجتماعی و اتحاد جهانی.

“این فقط دشوار است چرا که ما در حال برخورد با نژادی و بی عدالتی و یک بیماری همه گیر در همان زمان می گوید:” خواهد Claye دو بار در المپیک مدال نقره در پرش سه گانه مستقر در سان Diego. به عنوان یک مرد سیاه پوست که تجربه کرده است و دهها و تبعیض و تنش برخورد با پلیس از او می خواهد به دیگران بینش به مسائل. “آنچه که من می توانید انجام دهید این است که قرار دادن با هم شبکه من منابع – همه نعمت به من داده شده است و استفاده از آن برای الهام بخشیدن به مردم استفاده از آن را به مردم دانش و استفاده از آن را تغییر دهید. من فکر می کنم که هدف من است.”

کربی لی/ایالات متحده آمریکا امروز

خواهد Claye دو بار در المپیک مدال نقره پرش سه گام می گوید او مواجه شده است و نژاد پرستی از او یک کودک بود. در حالی که آموزش برای توکیو بازی های او صحبت کرده است در یک NAACP تجمع و شرکت در تاون هال نشست که در آن ورزشکاران تحت فشار قرار دادند برای بیشتر بیان سیاسی است.

آقای Claye صرف بهار مخلوط خلاق تمرینات در یک مینی ترامپولین با تلاش های چنین به عنوان تشویق افراد جوان در یک NAACP رالی برای رای دادن و صحبت کردن در یک المپیک ایالات متحده & پارالمپیک تاون هال که در آن ورزشکاران تحت فشار قرار دادند برای بیشتر بیان سیاسی است. و هنگامی که او برای اولین بار متوجه 2020 توکیو بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد و یک سال او نوشت: یک آهنگ با کر – “Dreams don’t die, آنها فقط ضرب” – اختصاص داده شده به تمام ورزشکاران است.

“من فکر می کنم این بازی های المپیک خواهد بود یکی از پرکار ترین بازی های المپیک در تمام دوران” او می گوید: به دلیل آن خواهد شد آینده با هم از سازمان ملل پس از برخورد با COVID-19 آیا این بدان معنی است که قادر به از دست دادن شغل و یا دانستن کسی که درگذشت. “همه ما تا به حال به قربانی.”

محاکمه آموزش

المپیک قایقرانی اسلالوم سباستین رسی شده برای ماه در Pau-پیرنه Whitewater ورزشگاه در غرب فرانسه امیدوار به واجد شرایط برای بازی های المپیک 2020 زمانی که همه گیر او را مجبور به بازگشت به خانه به بوئنوس آیرس, آرژانتین.

همه او تا به حال برای آب وجود دارد یک استخر شنا. در حالی که به دنبال در درختان نخل در لبه از اموال او تا به حال یک ایده دیوانه: افسار پشت قایق خود را به تنه درخت با استفاده از یک بند لاستیکی ساخته شده از لوله ها از لاستیک دوچرخه و سپس دست و پا زدن در استخر در برابر مقاومت است.

برای سه ماه به جای کار کردن در یک whitewater ورزشگاه با آن رپیدز و آبشاری استخرهای او می خواهم سر به استخر برای 45 دقیقه جلسه paddling به شدت به حفظ قدرت خود و تعادل به سقوط تبدیل به زمستان در نیمکره جنوبی. “من نمی خواهد در یک استخر شنا هرگز دوباره حتی در تابستان” او جوک بی پایان خود در اردوگاه کلر.

در حال حاضر که او در ورزشگاه و خارج در آب در آرژانتین او متوجه می شود استخر جلسات او را قوی تر – و نه فقط از لحاظ جسمی.

“من تو را دیدم آن را مانند آموزش روانی بیشتر می گوید:” آقای رسی که مشترک تمرینات خود را در Facebook و Instagram به عنوان یک راه برای نشان دادن امکان گرفتن چیزی خوب از قرنطینه. “حتی اگر آن را خوب است برای نگه داشتن مناسب برای سر آن را واقعا مهم بود قادر به انجام 45 دقیقه در استخر شنا. آن را می سازد شما دشوار است.”

Agustin Marcarian/ایسنا

آرژانتین قایقرانی سباستین رسی ابداع راه جدیدی را برای آموزش در یک استخر شنا در حالی که در انزوا به آماده شدن برای به تعویق افتاد توکیو 2020 المپیک.

در یک نظرسنجی از مربیان و دیگر المپیک ارقام از 135 کشور IOC متوجه شد که 56 درصد از ورزشکاران بودند دچار مشکل آموزش به طور موثر در حالی که به طور کامل نیم تلاش بودند با انگیزه. اما در میان ده به علاوه ورزشکاران در مصاحبه با مانیتور رسمیت شناخته شده است که بسیاری از چالش هایی که با آنها مواجه بودند و نه منحصر به آنها است. از کارکنان دستکاری شغل و مراقبت از کودک به کودکانی که برنامه ریزی برای تابستان اردوگاه بودند نقش برآب مردم در تمام جنبه های زندگی را دارا بودند برای پیدا کردن راه های خلاقانه برای با انگیزه ماندن و حفظ تعادل است.

“وجود دارد بسیاری از مردم که در حال مبارزه در حال حاضر, و من نگران هستم چون من ندارد و یک استخر شنا در ؟” pentathlete سامانتا شولتز به خاطر تفکر به عنوان او تلاش برای کشف کردن که چگونه برای ادامه آموزش برای ورزشی در پنج رشته شنا و تیراندازی و شمشیر بازی در حال اجرا اسب نشان دادن پریدن. “در آن قرار دادن همه چیز در چشم انداز – مشکلات من آنقدر کوچک در مقایسه با افراد دیگر.”

با مرکز آموزش المپیک بسته در خانه پایه کلرادو اسپرینگز کلرادو, او در بر داشت راه برای آموزش در آپارتمان او پیچیده است. شوهرش نبود به شمشیربازی با او – “او واقعا مانند یک بالشتک” او می گوید: – پس او parried با یک توپ تنیس در یک رشته در گاراژ خود را به اصلاح او رفت و آمد. او همچنین انجام عمل مورد نظر خود را جلوی خانه شگفت انگیز همسایه او surmises که نمی دانستم که چه شبیه یک اندازه تپانچه شد در واقع یک تفنگ های لیزری.

“من مطمئن هستم که برخی از مردم با انجام دو طول می کشد تا زمانی که آنها را درایو می گوید:” خانم شولتز که بیشتر مردم در حال حاضر تشخیص دهد که خود را درب بعدی المپیک. “امیدوارم من سرد همسایه با شمشیر و لیزر تپانچه.”

در سراسر شهر پرتاب نیزه کارا جناح و شوهر سابق بحث پرتاب راسل جناح را طراحی استادانه درست شده, حیاط خلوت, راه اندازی برای کمک به او آماده شدن برای چهارم بازی های المپیک است.

“اولین ماه از قرنطینه شد خیلی بیشتر پایین کلید تا آنجا که کار کردن در خانه می گوید:” خانم جناح که در ابتدا با استفاده از کتری زنگ و کوچک دیگر وزن – به عنوان به خوبی به عنوان او زرد آزمایشگاه Maddie است که آموزش دیده برای نشستن بر پشت او در حالی که او در حال انجام هست. “هنگامی که روشن بود این بود که به گذشته بسیار طولانی تر بودم: ‘ما باید کمی جدی تر در مورد بدنسازی صفحه اصلی.'”

دیوید Zalubowski/AP

کارا جناح با استفاده از یک کابل به سیستم شبیه سازی پرتاب یک نیزه به او آموزش در خانه در کلرادو اسپرینگز کلرادو.

شوهر او ساخته شده یک کابل در حال اجرا را از بالای خانه خود را به پشت حصار. او repurposed یک لوله فلزی از یک نوعی کیک کوچک ایستاده او ساخته شده برای عروسی خود را به عنوان یک “نیزه” او می تواند پرتاب کردن کابل برای شبیه سازی عمل مورد نیاز در رقابت است. مجموعه ای از حمل و نقل میله موازی کمک می کند تا کار خود را بر شانه ثبات و او جدید وزنه برداری نیمکت که او جوش و وبهلسترد.

در علاوه بر این به آموزش چالش های قرنطینه باعث شده است تا برخی از ورزشکاران به تأمل در نقش آنها در جامعه است.

دو بار در المپیک مدال طلا Vincent, Hancock, که واجد شرایط برای چهارم تابستان بازی ها در تیراندازی تیراندازی فقط قبل از خاموش شدن به مدت طولانی است که مایل به تاثیر بیشتری داشته باشد. بنابراین علاوه بر صفحه اصلی-تحصیل خود دو دختر جوان و بازسازی حمام خانه او کشیده هم پیشنهاد کمک مالی برای یک تیراندازی در فورت ورث تگزاس به استقبال بیشتر ورزشکاران جوان به این ورزش است.

آقای Hancock که پس از خدمت در ارتش ایالات متحده تیراندازی واحد معتقد است ورزش می تواند کمک به نوبه خود زندگی در اطراف.

“آنچه من انجام می دهند با ایجاد این تیراندازی پارک نشان دادن مردم است که آنها می توانید انجام دهید و در انجام هر چیزی که آنها می توانید ذهن خود را به” او می گوید. “به طوری که آنها می توانید ببینید کسی که واقعا دوست دارد و پرشور در مورد آنچه انجام می دهند. من فکر می کنم که می تواند بزرگترین حالت تغییر است که من می توانم در حال حاضر در این نقطه است.”

صدای جدید برای عدالت نژادی

بسیاری از ورزشکاران و مدیران ورزشی شده اند با استفاده از آنها قابل ملاحظه سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای حمایت از جنبش اعتراضی در پی آقای فلوید کشتن به عنوان به خوبی.

در ژوئن 2, سارا Hirshland ارشد اجرایی ایالات متحده المپیک و پارالمپیک, کمیته پرسیدم این USOPC می ایستد با کسانی که خواهان برابری و برابر درمان” و مرتبط به نامه او نوشته بودم به آمریکا و ورزشکاران است.

که نمی نشستن و با گوئن بری یکی از بهترین چکش ثرورس در جهان است. پس از برنده شدن طلا در بازی های پان آمریکا در ماه اوت گذشته او قرار داده شده است در yearlong مشروط توسط USOPC برای بالا بردن مشت او به سوی پایان “The Star-Spangled Banner” در یک ادای احترام یادآور Tommie اسمیت و جان کارلوس در سال 1968 در المپیک.

David J. فیلیپ/AP

ایالات متحده چکش پرتاب کننده گوئن بری قرار گرفت مشروط برای بالا بردن یک مشت به برجسته نژادی مسائل عدالت در سال گذشته Pan American Games.

“من فکر کردم که اوج فرصت را برای من به جهان اجازه می دانم که در آن من ایستاده بود و که من ایستاده می گوید:” خانم بری که در فرگوسن میسوری و راهپیمایی با کسانی که معترض 2014 قتل مایکل براون 18 ساله توسط یک افسر پلیس است که هرگز تحت تعقیب. “من قطعا نمی دانید چه من خودم به.”

این ویدئو ویروسی رفت و خانم بری می گوید: او شروع به دریافت تهدید به مرگ. او به یاد می آورد مردم گفتن او را به “بازگشت به آفریقا بازگشت که در آن شما را از آمد.” او همچنین از دست داد 80 درصد از او حمایت درآمد که شامل عمده کاهش در ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست پایه و اساس گرانت که او دریافت کرده بود برای سال. “این است که چرا ورزشکاران نیست اعتراض می گوید:” خانم بری که اضافه می کند که او به احتمال زیاد خواهد شد که برای شروع به کار به زودی به پایان می رسد دیدار – شاید در یک مرکز خرید در نزدیکی خانه اش در هوستون و یا به عنوان یک دستیار شخصی برای یک مدیر اجرایی است. “اولین چیزی که اتفاق می افتد این است که ثبات مالی خود را دور گرفته شده است.”

(مسابقه Imboden یک شمشیرباز که سفید است و کسی که زانو بر روی سکو در لیما پس از تیم خود را برنده طلا شد و همچنین قرار دادن در yearlong مشروط.)

پس از خانم Hirshland نظرات خانم بری شات با یک صدای جیر جیر از خود او: “من می خواهم یک نامه عذرخواهی .. از طریق پست و .. درست مثل شما و کمیته بین المللی المپیک به من فرستاده زمانی که شما من را در مشروط شدن .. با من.”

در یک تماس تلفنی بین دو زنان با بهرهگیری از ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست مدیر عامل حداکثر Siegel خانم Hirshland توضیح داد که تصمیم خود را, اما همچنین عذرخواهی کرد و شنیده کردن خانم بری, بعد, به tweeting: “گوئن یک صدای قوی در این مکالمه ملی.” چند روز بعد خانم Hirshland اعلام کرد که ایجاد یک ورزشکار رهبری گروه “برای به چالش کشیدن قوانین و سیستم ها در سازمان ما که ایجاد موانع برای پیشرفت از جمله حق اعتراض.”

ورزشکاران متعدد نامیده اند USOPC به بالابر خانم بری و آقای Imboden را probations و به چالش IOC حکومت 50 که ممنوعیت تظاهرات و “سیاسی مذهبی و یا نژادی, تبلیغات.”

کمیته بین المللی المپیک ورزشکاران کمیسیون معرفی شده به روز رسانی قانون 50 دستورالعمل در ماه ژانویه است که در حالی که اجازه می دهد ورزشکاران به بیان دیدگاه های خود در رسانه های اجتماعی و در کنفرانس های مطبوعاتی حکومت کردن فرم های خاص از اعتراض مانند زانو, حرکات دست و پوشیدن بازوبند. لازم به توضیح است که “به عنوان مثال ما مجموعه ای از رقابت با بهترین های جهان در حالی که زندگی در هماهنگی در دهکده المپیک منحصر به فرد است که پیام برای ارسال به طور فزاینده ای تقسیم جهان است.”

در اواخر ماه ژوئن USOPC را ورزشکاران شورای مشورتی خواستار آن شدند که این قانون لغو شود. “ورزشکاران دیگر نمی خواهد سکوت” را نوشت و در نامه ای نیز امضا شده توسط آقای کارلوس 1968 المپیک.

“من بسیار تشویق و بسیار افتخار از بسیاری از ورزشکاران که ممکن است خطر زیادی برای تغییر کشور ما و تغییر جوامع ما برای خوب بیشتر می گوید:” خانم بری. “من قطعا به تنهایی نمی کنه.”

برای المپیک 10,000 متر دونده Marielle, سالن, تنها, سیاه, دونده در زنان, فاصله تیم در یک مسیر باشگاه در اورگان خانم بری مصیبت چیزی بود که از خواب بیدار کردن تماس – به رسمیت شناختن نیاز به صحبت می کنند آشکارا در مورد تجربه خود را که او تا به حال شده است مردد به انجام قبل از.

جف Swinger/ایالات متحده آمریکا امروز

ایالات متحده المپیک تکواندو مدال پیج McPherson) که یک بار تا به حال سفید همسایه را تهدید به کشتن او می گوید او تلاش برای بخشش, هنگام مواجهه با نژاد پرستی ادامه خواهد داد و به مبارزه برای برابری و تغییرات سیستماتیک اما در راه خود را.

“من احساس می کنم که در راه من جدا کسی مثل گوئن به خاطر من به انجام این کار با مردم من در اطراف و سعی کنید به آنها اطلاع داد و به آنها اجازه می دهد برای دیدن من به طور کامل می گوید:” خانم هال که یک مقاله برای دونده جهان توصیف تاثیر عمیقی قتل Ahmaud Arbery یک جوان سیاه که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن از طریق گرجستان شهر تا به حال در او. او می گوید او فکر می کند در مورد آن هر روز در هر اجرا.

سیاه, المپیک, که به خانه آورد بیش از یک سوم از تیم ایالات متحده در سال 2016 مدال طلا مسافت بگویید متعدد نژادی حوادث آنها را تجربه کرده ام. خانم هال که با حضور در دبیرستان خود را در خارج از منطقه تا حد زیادی سفید منطقه نیوجرسی به منظور قادر به اجرا و پیگیری جزئیات در مقاله چگونه یک مادر از او خواست مربی که آیا یکی از پدر و مادر او سفید بود – در جستجوی توضیحی برای او نظم و انضباط و تمرکز است که زن نمی معاشرت با خانواده خانم هال نوشت.

آقای Claye های سه گانه بلوز می گوید او شده است به دنبال در فروشگاه همیشه از او یک کودک بود در آریزونا می بیند زنان کلاچ کیف پول خود را و زمانی که آنها عبور او اغلب خواسته اگر او را در اشتباه صندلی هنگام پرواز کلاس کسب و کار است و تا به حال پلیس قرعه کشی اسلحه او را “بدون هیچ دلیل.”

و پیج McPherson, سیاه ورزشکار اتخاذ شده توسط یک زن و شوهر در داکوتای جنوبی مربوط به داشتن یک همسایه را تهدید به شلیک به او و خواهر اگر آنها جرأت بر روی اموال خود را.

“من را انتخاب کنید به بزرگتر فرد از کسانی که به گمان من به عنوان های مختلف به دلیل سیاه پوست می گوید:” خانم McPherson, المپیک مدال برنز در تکواندو. “پدر و مادر من به من القا می شود قوی در خود من بودن با دیگران مهربان و بخشنده به عنوان کتاب مقدس می گوید.” او صحبت کردن در رسانه های اجتماعی در برابر Breonna تیلور قتل راهپیمایی در میامی نماز راه رفتن و می گوید: او می داند او همکار ورزشکاران تصمیم گیری برای اعتراض به دلیل تمایل خود را برای جلوگیری از بی عدالتی در امریکا است.

اما او می افزاید: سرود ملی و بالا بردن پرچم یک موضوع بسیار ظریف است و بسیاری از معانی مختلف به مردم در سراسر کشور. “من نیز همچنان به مبارزه برای برابری و تغییرات سیستماتیک اما از طریق استفاده از خود من به این معنی می گوید:” خانم McPherson که خانواده خدمت در ارتش و گارد ملی. “آنها جان خود را برای حفاظت و خدمت به کشور ما که چیزی است که من احترام و حمایت است.”

با این کشور تحول در ورزش و همچنین در خیابان های معمول ساخته شده برای تلویزیون عکس های شرح داری در مورد ورزشکاران مسیر پیروزی – همراه با موسیقی دراماتیک و نرم, رویایی, فیلمبرداری – ممکن است در سراسر آمده به عنوان نامتجانس. خانم بری می گوید هیچ راهی وجود دارد که ورزشکاران مبارزات فردی شکل های خود را در زمینه های مختلف و جمعیت را می توان به شسته با “افسانه ها و گل سرخ” در بازی های المپیک است.

“من امیدوار هستم که بازی های المپیک منعکس کننده که در آن ما به عنوان یک کشور می گوید:” خانم هال که می خواهم برای دیدن توکیو پوشش رسانه ای نمایشگاه متنوع تر قصه از پیروزی است. “دیدن کل تمام افراد و اعتراف آنها به این معنی نیست که نمی توانید لذت بردن مردم به انجام کارهای باور نکردنی و شکستن موانع است.”

تنگ اوراق قرضه در میان ورزشکاران

در بسیاری از ورزش ها وجود دارد مدت طولانی است که رفاقت در میان ورزشکاران است که در سراسر امتداد مرز. آقای Hancock یک بار به میزبانی یک چینی تیرانداز تیراندازی که به قطار با او و پدرش در گرجستان و کل تیم چینی بعد آمد به تگزاس که در آن او در زمان آنها را به یک رستوران استیک. آنها آمد چهره به چهره با 30 اونس tomahawk استیک.

خانم شولتز می گوید با چهار تا پنج روز مسابقات در سراسر جهان پایان جامعه بسیار نزدیک است. تیم آموزش دیده در آلمان و لهستان و مصر و ژاپن به آمریکا برای تمرینات.

حسن نیت ارائه میدهد از سامانتا شولتز/@SAMANTHAAUSA (Instagram/توییتر)

ایالات متحده, مدرن, pentathlete سامانتا شولتز می کند پیلاتس در کلرادو در خارج از منزل به عنوان بخشی از آموزش خود را. در طول همه گیر او در تمرینات حاضر شامل شمشیربازی با آویزان توپ تنیس در گاراژ خود را و اهداف تیراندازی با تفنگ های لیزری در جلوی خانه.

در حال حاضر چنین esprit de corps است که اوج لطف COVID-19 از یک ویدیو سرگرم کننده است که بین المللی pentathletes همکاری در به در سراسر جهان هنری شنا تمرین.

“همه گیر [آورده] ما با هم مثل یک تیم مانند یک جهان تیم می گوید:” هنری شناگر سوتلانا Kolesnichenko روسیه دو بار قهرمان جهان که در قطار بیش از 10 ساعت در روز و به ندرت در تعامل با دیگر ورزشکاران در مسابقات است. او یکی از بیش از دو دوجین از ورزشکاران از جمله خانم Platanioti یونان که صرف یک ماه سازماندهی 3 ماه مه در سراسر جهان تمرین از طریق WhatsApp چت گروهی که به آنها یک فرصت برای دریافت به دانستن هر یک از دیگر دوستان است و نه تنها رقبا. او پس از انجام زوم تمرینات با ورزشکاران در شیلی و ایتالیا و پرتغال سنگاپور اسپانیا و ایالات متحده که او امیدوار است که برای دیدار یک روز.

پائولا رامیرز از اسپانیا بود که آن هم بخشی از واتساپ گروه می گوید: این شگفت انگیز بود برای شناختن قهرمان روسیه. تیم اسپانیایی نیز در پیوند با ایتالیایی ها نزدیک ترین رقیب هر دو کشور در تلاش بودند با COVID-19. “واقعا احساس خوبی به صحبت کردن با آنها در عين حال شما خوب هستند شما آموزش?'” می گوید: خانم رامیرز. “ما واقعا می خواهید به رقابت با آنها و ضرب و شتم آنها. … [اما] در پایان ما می خواهیم به رقابت با کسی که خوب است.”

خانم فوئنتس ایالات متحده هنری شنا مربی به او گفت جوان تیم که توکیو خواهد بود از خاص ترین بازی های المپیک تا کنون اگر آنها نمی تواند لغو شود.

“از آن خواهد شد بسیار نمادین و آن به این معنی است که بشریت بیش از این ویروس,” او می گوید. “از آن خواهد شد اولین بار در جهان خواهد شد و ایران پس از تمام قسمت. از آن خواهد شد یک لحظه تاریخی است.”

نویسنده کارکنان سارا میلر Llana کمک به این گزارش از تورنتو.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im