مردم منتظر در صف برای کمک به با مزایای بیکاری روز سه شنبه در لاس وگاس.

عکس: جان Locher/آسوشیتد پرس

متحده در پاسخ به افزایش تعداد مدعیان بیکاری به عنوان کسب و کار نزدیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و قرار دادن مردم ، کارگران تشکیل پرونده برای بیمه بیکاری باید به طور معمول با معیارهای واجد شرایط بودن و به دنبال دستورالعمل ها برای دریافت مزایای. برخی از کشورهای در حال کاهش الزامات مورد نیاز برای کمک به مردم بیشتر. در اینجا این است که آنچه که در مورد پر ادعا.

که کنترل مزایای بیکاری?

متحده اداره بیکاری-برنامه های بیمه و تعیین بر واجد شرایط بودن برای منافع بر اساس دستورالعمل های فدرال. در اکثر ایالت مزایای بودجه توسط کارفرما مالیات است. یک تعداد انگشت شماری از ایالت ها نیاز به کارکنان کمک می کند.

چه کسی واجد شرایط برای درخواست?

آمریکایی ها به طور کلی واجد شرایط برای مزایای اگر آنها از دست دادن شغل از طریق هیچ گسل از خود را با توجه به استفان, Woodbury, یک استاد اقتصاد در دانشگاه ایالتی میشیگان که مطالعات بیمه بیکاری. آقای وودبری گفت: کارگران واجد شرایط به طور معمول نیز نیاز به یک مقدار مشخصی از درآمد بیش از تقریبا سال قبل و در دسترس باقی می ماند و به طور فعال به دنبال کار. جزئیات “این شرایط متفاوت از دولت-به-دولت به طور چشمگیری” او گفت:.

است که این بیماری همه گیر در حال تغییر است که واجد شرایط?

در پی coronavirus را گسترش وزارت ارشاد صادر شده به ایالات تاکید بر آنها انعطاف پذیری در تعیین که می توانید دریافت مزایای. که انعطاف پذیری نمی خواهد گسترش منافع را به همه کارگران از جمله کسانی که در اجرای اقتصاد است. فرفره کارگران به طور کلی فاقد صلاحیت به دلیل کارفرمایان خود را به پرداخت مالیات نمی که صندوق مزایای بیکاری. “این برنامه های بیمه پس کسی تا به حال به کمک از طرف شما. برای بسیاری از ما که کارفرما ما” گفت: دوستان لوی سخنگوی کالیفرنیا توسعه اشتغال بخش.

چه تغییراتی در حال وقوع برای بیمه بیکاری?

بسیاری از ایالت ها به طور موقت شل شدن کارگر-الزامات واجد شرایط بودن برای بیمه بیکاری در طول شیوع کروناویروس. چندین ایالت در حال حاضر به تنظیم گسترش واجد شرایط شامل کارگران که اصلا دسترسی به پرداخت را ترک کنند و یا کسانی که ممکن است دیدار با هر نیاز در دسترس بودن به کار می کنند مانند کسانی هستند که در قرنطینه. میشیگان به طور موقت گسترش مزایای بیکاری به کارگران که “پیش بینی نشده مراقبت از خانواده” وظایف در طول coronavirus مانند کودک-مراقبت از مسئولیت در نور از تعطیلی مدارس.

کارگران که فاقد شرایط لازم برای مزایای بیکاری ممکن است واجد شرایط برای برنامه های دیگر بسته به دولت است. در نیوجرسی کسی است که coronavirus یا علائم ممکن است قادر به استفاده از این ایالت به دست آورده بیمار ترک برنامه. در کالیفرنیا کسانی که رسیدگی به بستگان بیمار ممکن است واجد شرایط برای دولت پرداخت می شود و ترک برنامه.

چه مدت آن را برای دریافت سود ؟

بسیاری از ایالت ها از جمله نیویورک و کالیفرنیا هستند waiving دوره انتظار زمانی که مردم پرونده و دریافت مزایای ناشی از کوروناویروس. در تئوری این بدان معناست که مردم باید شروع به دریافت مزایای یک هفته زودتر از آنها در غیر این صورت خواهد بود. “اگر شما واجد شرایط می توانید پیش بروید و به شما پرداخت که در هفته اول شما صرف بیکار به جای آن هفته یک هفته پرداخت نشده گفت:” خانم لوی.

در حالی که این به طور معمول طول می کشد دو تا سه هفته به صورت متحده به روند ادعا می کند بسیاری از بیمه بیکاری دفاتر شاهد بی سابقه حجم است که می تواند تاخیر روند.

چگونه برای مزایای بیکاری ؟

این متفاوت است با توجه به دولت و دولت با استفاده از معیارهای مختلف برای تعیین مقدار هر یک از گیرنده دریافت می کند.

من چگونه اعمال می شود ؟

چندین ایالت در حال استخدام کارکنان اضافی و گسترش خدمات به مشتریان ساعت به مقابله با سربازان ارتش در رفع بیکاری و سوالات در مورد مزایای در طول coronavirus. متحده توصیه مردم درخواست برای مزایای وب سایت خود را با توجه به حجم بالایی از تماس. هنگامی که یک درخواست از دولت وزارت کار پرسنل تایید و روند برنامه های کاربردی. سپس یک هفتگی بیکاری بررسی شروع به ورود به ایمیل.

آقای وودبری تشویق کسانی که در خارج از محل کار به دلیل coronavirus به دنبال مزایای بیکاری حتی اگر آنها مطمئن نیستید در مورد واجد شرایط بودن. “یک مشکل بزرگ با این سیستم شده است که بسیاری از افرادی که واجد شرایط برای دریافت مزایای نشده ادعا کرد” آقای وودبری گفت. “اگر شما هر گونه شک بروید و ادعا می کنند.”

Coronavirus توجیهی

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه.

  • ثبت نام در اینجا.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de