ما جهل و غرور و بی تفاوتی هستند playmates مرگبار coronavirus

من خیره در تصویر بالا (در Kasimedu روز جمعه) برای یک مدت طولانی تعجب که چرا این افراد جمعیت و تنه زدن به رغم وجود تهدید پیمانکاری رمان coronavirus. از آنجا که من نمی توانستم حس را از آن من از یک روانپزشک (دکتر N Rangarajan) و دو روانشناسان (Saras Bhaskar و مینی رائو): آن است که یک معما پیچیده شده در یک معما در داخل یک رمز و راز? نه واقعا به گفته کارشناسان آن را فقط جهل پیچیده استکبار در داخل بی تفاوتی.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 14 میلیون نفر در سراسر جهان و بیش از یک میلیون نفر در هند, کشته شدن بیش از 6.1 لاخ در سراسر جهان و بیش از 26,000 در کشور است. در تامیل نادو تعداد افراد آلوده است که بیش از 1.7 لاخ و تلفات در حال نزدیک شدن 2,500. تقریبا هر کس می داند کسی بوده است یا بیمار و یا مرده است با توجه به این ویروس است. در عین حال ما در خارج وجود دارد, ماسک cradling ما چانه به مالش شانه با غریبه ها و اجازه دهید این ویروس بزرگتر استخر به رشد است.

این ویروس را محدود کرده است ما را از پیشرو ما زندگی عادی برای مدت زمان طولانی و دیر یا زود ما باید به عقب بر گردیم. اما چه توضیح می دهد که خطر انداختن عمدی از همه ازدحام? اجازه دهید به بررسی سه ویژگی کارشناسان اشاره کرد: جهل و غرور و بی تفاوتی.

جهل? پس از مقامات و رسانه های درخشان پیام 24×7 ویروس و نیاز به ماندن بگیرید امن است ؟ معلوم ما نادان هستند نه فقط در مورد ویروس اما کمی در مورد چگونه ما در مورد آن می دانیم. به عبارت دیگر ما نادان هستند که ما نادان هستند. نگاه هیچ بیشتر از این که تغییر اظهارات بیش از شش ماه گذشته چگونه این ویروس گسترش می یابد. اولین آنها گفت: گسترش ویروس تنها از طریق تماس مستقیم و یا غیر مستقیم; سپس ذرات معلق در هوا و در نهایت برخی از مطالعات گفت: از آن می تواند هوابرد.

تصویر های اعتباری: یک Prathap

پروتکل های درمان نشده هیچ کمتر متناقض است. Hydrochloroquine — تایید شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro — به نقل از درمان به سلامتی; favipiravir شد تا ادعاهای دروغین; نقاهت پلاسما درمانی تا به حال نتایج مخلوط. در حالی که ما می دانیم این ویروس در درجه اول بر سیستم تنفسی چند Covid-19 بیماران فوت کرده اند از نارسایی ارگان های متعدد. حوادث ‘سکوت هیپوکسی’ که ظاهرا سالم با افراد آلوده به ویروس منتقل شده به سرعت در حال از بودن بدون علامت به شدت بیمار ساخته اند, پزشکان, نگاهی به عوارض عصبی از ویروس. در حالی که کارشناسان باید به توافق برسند که ما نادان از راه های مختلفی ویروس عمل می کند, بسیاری از ما آگاه هستند از این فقر ما جمعی از دانش است.

این جهل ما را به استکبار از دو نوع. یک: من نمی خواهد آن را دریافت کند. دو: من اهمیتی نمی دهند اگر من آن را دریافت کنید. در حالی که جوان و سالم افراد مستعد ابتلا به استکبار از نوع اول برخی از افراد مسن نیز برگزاری نمایشگاه دوم. مینی می گوید او گیج شده است با 80-چیزی همسایه بیرون رفتن هر روز به بازار است. او می گوید آن را نیز مطبوع است که abets این استکبار. شما بوده ام به یک بازار خاص برای 20 سال و شما فقط نمی تواند فکر می کنم در مورد رفتن در هر نقطه دیگری وجود اینکه مکان های امن تر در محله برای خرید چیزهایی.

کارشناسان صحبت کردم و به توافق رسیدند که در ریشه چنین متمرد رفتار بی تفاوتی تشدید حس بی حسی و نا امیدی که مستندات را به ارمغان آورد. نمی مراقبت در مورد خود است به همان اندازه بی تفاوتی به داشتن نگرانی برای دیگران به آنها ما ممکن است گسترش ویروس. Saras خواستار آن را “کامل عدم تمرکز حواس”. تا جمعی سلامتی وارد آگاهی ما Kasimedu و چنین مکان باقی خواهد ماند و زمینه برای این ویروس تا یک واکسن برای تلفن های موبایل سوت پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de