عادات ما را تغییر داده اند. این اسباب بازی در حال اثبات است.

بسیاری از پیش فعالیت های همه گیر به نظر می رسد عجیب و غریب در حال حاضر: قراردادن خودم را بر روی یک اتوبوس عرق کردن در یک بسته بندی چرخش کلاس تقسیم یک غذای اصلی در رستوران, رقص شانه به شانه در یک, بزرگ, شاد عروسی. برای آینده قابل پیش بینی این آیین هستند نه بیشتر و مشخص نیست زمانی که و اگر آنها بازگشت حتی به عنوان همه چیز شروع به بازگشایی شده است.

آنچه مسلم است این است که coronavirus بحران نه تنها تغییر اقتصاد ما و راه ما کار سفر و یادگیری آن تغییر ما است.

در آن طول می کشد حدود 66 روز به شکل یک عادت با توجه به 2010 مطالعه است. آن بوده است 69 پس شهردار از شهرستان, سان فرانسیسکو, دستور ساکنان به پناهگاه در محل.

همه گیر شتاب تصویب Instacart زوم شل و بی شماری دیگر tech-فعال خدمات. پس از مردم وحشت-خریداری شده کاغذ توالت می شود پرواز کردن قفسه. در هنگام کار از خانه جدید شد عادی, دفتر, دنده, مانند کیبورد و مانیتور فروخته شده در خرده فروشان عمده در سراسر کشور.

من و همکارانم منعکس شده در فن آوری است که تبدیل شد ضروری به ما در این مستند با تمرکز بر روی محصولات است که نقطه به عادات که به احتمال زیاد خواهید چوب پس از محدودیت ها برداشته. در اینجا اسباب بازی که ما قرنطینه بازی را تغییر دهند و ما نمی دادن تا زمانی که این بیش از همه.

ورزش در محل

در مقایسه با عضویت در بدنسازی یا استودیو کلاس Peloton تکنولوژی بالا دوچرخه ثابت در نهایت می تواند به شما پول صرفه جویی به ویژه هنگامی که به اشتراک گذاشته شده توسط خانواده است.

عکس:
Peloton

قبل از همه گیر تعریق فراوان در کنار دیگر متعصب تناسب اندام در یک اتاق تاریک با صدای بلند موسیقی یک تجربه بود به ارزش 30 $در یک کلاس.

در حال حاضر گرفتن که همان تمرین را از راحتی از خود را به خوبی تهویه خانه به نظر می رسد بسیار جذاب تر. Peloton را متصل به اینترنت $2 ، 000 دوچرخه ثابت و 4000 دلار به علاوه تردمیل ($39-یک-ماه کلاس ثبت نام و اشتراک به طور جداگانه فروخته) بود و هنگامی که به عنوان یک تقریبا زشت و ناپسند اسراف.

برای روشن صرف هزاران و هنوز پرداخت 500 دلار در هر سال است بسیار گران. اما در صورت عدم وجود ورزشگاه و استودیو کلاس های تناسب اندام, Peloton شد یک مهلت بسیار مورد نیاز برای افرادی که در خانه گیر کرده. به علاوه می توان آن را اجتماعی: بزرگ نصب شده نمایش اجازه می دهد تا شما را به چت با دوستان انجام همان تمرین است. واقعی آن کودتا ممکن است که آن را در نهایت موجب صرفه جویی در پول و زمان استفاده می شود که به طور منظم—به ویژه هنگامی که به اشتراک گذاشته شده توسط خانواده با شدت بالا قلبی و علاقه مندان است.

پس لرزان IPO اولین سال گذشته Peloton فروش رسید 66% سه ماهه گذشته. این دوچرخه در حال حاضر در حال بازگشت-سفارش تا 10 هفته با توجه به وب سایت این شرکت. فروش تردمیل که نیاز به در خانه مونتاژ توسط Peloton کارکنان هستند متوقف شده است. اشتراک به Peloton را به تنهایی برنامه ارائه می دهد که بدون تجهیزات تمرینات برای 13 دلار در ماه شروع به پریدن کرد و 94% در همان دوره است.

همکار من جوانا استرن یک فن از Peloton دوچرخه و همچنین برنامه هدایت, هوای آزاد, در حال اجرا تمرینات. “ما تا به حال یک Peloton قبل از [گیر] اما ما واقعا بدست ما ارزش پول در حال حاضر,” او گفت:.

برخی از مردم در حال غرق تجهیزات پر هزینه به طور کامل در مقابل به صورت رایگان تمرینات. یک سخنگوی برنامه پیاده روی AllTrails گفت که مارس دیدم اکثر برنامه نصب در تاریخچه شرکت, با 63 درصد افزایش از سال قبل است.

هزاران نفر از سایر انواع تمرینات از آموزش فاصله به رقص قلبی به کیک بوکسینگ در دسترس هستند در یوتیوب. اشتراک برنامه های مثل گایا (12 دلار در ماه) و الو حرکت می کند (20 دلار در ماه) ارائه می دهند در خانه تمرین برای کسری از آنچه استودیو هزینه های. شما نمی توانید معلم تنظیمات و یا یک جامعه واقعی احساس می کنید زمانی که شما در حال ورزش از خانه اما همکار من جولی اصطلاحات که مشترک به گایا می بیند “هیچ دلیلی برای همیشه رفتن به یک کلاس یوگا دوباره.”

دقیق آشپزخانه

Breville Bambino به علاوه ساده اسپرسو-روند ساخت: با فشار یک دکمه برای استخراج و با استفاده از بخار گرز برای ‘خودکار-کف’ شیر خود را.

عکس: Breville ایالات متحده آمریکا

همه گیر باعث ویرایشگر من ویلسون Rothman, برای خرید, $500 Breville Bambino به علاوه به عنوان یک جایگزین برای همسرش $5-یک-روز استارباکس عادت. هزینه خودکار اسپرسو ساز/milk frother, دسته کوچک موسیقی جاز—معادل سه یا چهار ماه روزانه اسپرسو اجرا می شود—خواهد بود به طور موثر پرداخت می شود به زودی, او گفت:. در طول ارتفاع مستندات خود را ندارد به قرار گرفتن در معرض خطر—و او ممکن است هرگز نیاز به آمار استارباکس دوباره. یک Breville سخنگوی گزارش افزایش مداوم در قهوه جوش و اسپرسو ماشین فروش در طول بیماری همه گیر.

مردم نه تنها به روز رسانی به دقیق تجهیزات قهوه—کوره های هوشمند با داشتن لحظه ای خود را بیش از حد.

تهیه سه وعده غذا در روز می تواند استرس زا به خصوص با کودکان در خانه تمام وقت قادر به حضور در مدرسه و یا اردوگاه. هوشمند کوره های که ارائه راحتی و دقت را تبدیل به ابزار go-tos. یکی Tovala هوشمند بخار اجاق ترکیبی از پیش برنامه ریزی شده گزینه های پخت و پز با یک $12-یک-تحویل غذا برنامه.

پس از یک اسکن سریع با استفاده از این دستگاه را پردازنده اسکنر دستگاه می تواند به سرعت طبخ این شرکت تازه در وعده های غذایی آماده و یا صدها نفر از غذاهای منجمد از مارک های مانند معامله گر جو و امی. “تقاضا برای وعده های غذایی, فر, استفاده از, استفاده از مواد غذایی منجمد, محصولات, همه آن است” گفت: Tovala مدیر عامل دیوید Rabie.

Tovala است $299 به اینترنت متصل فر بخار. به طبخ, اسکن, شرکت خانه-تحویل وعده های غذایی و یا صدها نفر از فروشگاه خریداری اقلام منجمد—و یا انتخاب یکی از Tovala برنامه پیش برنامه ریزی شده ی دستور غذاها.

عکس: کم Res آژانس/Tovala

Tovala زمین است که در آن وعده های غذایی نیاز به هیچ آماده سازی و حذف سربار بدانند از کجا و چه به جهت بایگانی اطلاعات در هر شب. فر به صورت خودکار از طریق چرخه ایده آل بخار و پخت زمان برنامه ریزی شده توسط شرکت سرآشپزها برای هر ظرف. ویرایشگر من ویلسون با استفاده از این دستگاه به طور منظم و اغلب با فروشگاه-خرید ماهی قزل آلا, فیله یا سینه مرغ. آقای ربیعی معتقد است مشتریان جدید هستند چسبیده در اطراف. “مردم رو به این روال جدید,” او گفت:.

ژوئن—$499 فر مجهز به یک مواد غذایی-تشخیص دوربین—دیدم الگوهای مشابه گفت: ژوئن مدیر عامل Matt Van Horn. این شرکت گفت: پخت و پز با فر افزایش 42% از ژانویه تا آوریل است. بیکن بود تا 40% در همان دوره است. در اواخر ماه مارس این شرکت منتشر شد به موقع “خمیر تصحیح” حالت است که ایجاد یک, گرم, محیط پایدار برای خمیر به تخمیر برای آن تازه کشف شده نان-پخت علاقه مندان است.

“ما به فروش می رسد بلافاصله در مه” آقای Van Horn گفت. با توجه به زنجیره تامین مسائل فر هنوز در دسترس نیست. آقای Van Horn گفت: ژوئن خواهد بود در بورس به زودی, اما نمی, ارائه جزئیات.

چشم بر شما

لاجیتک C922 ($100) در ابتدا با هدف پارسه—اما Zoomers که می خواهند کیفیت عالی می تواند از وب کم به دوربین 1080p و استریو میکروفون.

عکس:
Logitech

کار از راه دور یا حداقل یک هیبرید نسخه از آن را در اینجا به ماندن است, که بدان معنی است که در حال webcams. Nonstop ویدئو کنفرانس کمک کرد تا همه بدانند که دوربین ساخته شده را به لپ تاپ ما وحشتناک است. در قبل از بار, وب کم شد این سایت متعلق به اتاق کنفرانس. در حال حاضر آنها یک کالا.

آمازون‘s پرفروشترین کم شده خارج از بورس برای هفته ها. یکی از برترین برند Logitech, شاهد افزایش تقاضا برای دوربین های با ویدئو با کیفیت بالاتر مانند $80 C920 یا فوق العاده فانتزی $199 زندگانی.

Logitech گزارش خرید و فروش وب کم شد تا 34 درصد در سه ماهه اخیر.

اگر شما نمی توانید دستان خود را در طب مکمل و جایگزین وجود دارد. ماه گذشته کانن منتشر شده نرم افزار است که تبدیل آن EOS دوربین های DSLR به freakishly با وضوح بالا وب کم برای ویندوز 10 ماشین آلات. (با عرض پوزش کاربران Mac.) یکی دیگر از راه برای دریافت با کیفیت بالاتر فیلم با شلیک کردن ویدئو کنفرانس برنامه را بر روی تلفن خود را. به عنوان جوانا با اشاره به این احتمال زیاد است بهتر است جلوی دوربین.

همه بازی ‘عبور از حیوانات’

نینتندو آخرین عنوان ‘Animal Crossing: New Horizons,’ است که در یک جزیره بهشت ارائه کامل فرار برای همه ما در خانه گیر کرده.

عکس:
نینتندو

در مارس 20, با صدا غذا خوردن در وسط قرنطینه نینتندو کاهش یافته است به موقع جدید $60 عنوان “Animal Crossing: New Horizons.” خود کنسول سوئیچ بود به طور ناگهانی مقدار زیادی سخت تر برای پیدا کردن.

بازی شبیه سازی زندگی است خیالبافانه فانتزی که در آن شما ساخت تا خود جزیره, گیاه, درخت پول تعقیب پروانه ها و فروش شلغم در “ساقه بازار” در میان چیزهای دیگر. شما همچنین می توانید ببینید دوستان’ سلیمان و برقراری ارتباط با استفاده از بازی در متن و یا چت صوتی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه تکنولوژی ابزار است که شما را از طریق همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

E-برای-همه-دارای عنوان به نظر می رسید به درخواست تجدید نظر به تمام انواع: پیر و جوان, تازه و پارسه با تجربه به طور یکسان. مشاهیر از جمله Chrissy Teigen, الیاس چوب و Guy Fieri در هیئت مدیره هستند. خود کم استرس گیم پلی همراه با سراسر کشور stay-at-home سفارشات رهبری به بالاترین هزینه های ویدئویی محصولات برای ماه مارس از سال 2008. بیش از دو برابر تعداد نینتندو سوئیچ دستگاه فروخته شد در ماه مارس سال 2020 در مقایسه با ماه مارس سال 2019 با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت NPD Group. نینتندو در گزارش بیش از 11 میلیون عنوان “عبور از حیوانات” به فروش می رسد. این شرکت اعلام کرد این امر صورت رایگان عرضه به روز رسانی در طول سال. (تا بعد: “صبح” جشن عروسی یک جفت از lovestruck alpacas.)

“عبور از حیوانات” تبدیل به یک پروکسی کامل برای همه چیز ما نمی تواند انجام دهد در مستند. آن را باز به پایان رسید. هیچ سطح نهایی برای تسخیر و یا چالش نهایی برای غلبه بر. شما می توانید با پرسه زدن در اطراف جزیره بهشت نامحدود—که احتمالا به همین دلیل بسیاری از ما خواهد بود قلاب طولانی پس از زمان بحران فروکش.

—به من بگویید در مورد فن آوری خود را قرنطینه بازی را تغییر دهند و از من بپرسید ابزار خود را-سوالات مرتبط با در [email protected] برای اطلاعات بیشتر, وال استریت ژورنال, تکنولوژی, تحلیل, بررسی, مشاوره و سرفصل ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

نوشتن به نیکول Nguyen در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>