مرگ یک پدر و پسر duo با توجه به اتهام شکنجه وادار سازد در تامیل نادو را ستهنکولم شهر باعث شده است که در سراسر کشور خشم و انزجار کشورشان به آمریکا جورج فلوید به دست پلیس در آمریکا. P Jayaraj و پسرش J Beniks شد بنا به گزارش ها به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم توسط پلیس در ستهنکولم ایستگاه پلیس. اواز یا موسیقی دو نفری بود که همراه خونریزی زمانی که آنها تولید می شود قبل از ستهنکولم دادرس که در نوبت ارسال آنها را در بازداشتگاه به کویلپتی sub زندان به ظاهر بدون علت سعی و کوشش. این دو وضعیت پس از آن رو به وخامت گذاشت و آنها درگذشت و در نزدیکی یک بیمارستان دولتی. پس اعتراض به این حادثه کشته شده اند به حالت تعلیق و تحقیق قضایی در حال انجام است.

زندان و شکنجه و مرگ و میر هستند و در واقع در سراسر کشور مشکل است. در یک کشور که در آن پلیس به نسبت جمعيت است و زیر ایده آل و قوه قضائیه هولناک با جمع شدن موارد پلیس قصور غیر معمول نیست. این عوامل بوده است بیشتر مرکب Covid-19 ناشی از محدودیت های است که باید به سمت چپ پلیس برای مدیریت شرایط بر روی زمین است.

در واقع آن را گزارش Jayaraj انتقاد از پلیس محلی اجرای مستند محدودیت در مغازه ها که لگد کردن زنجیره ای از حوادث است. هر چه فشار کار پلیس high-handedness و خشونت است که مشاهده شده است در بسیاری از نقاط کشور در طول این مستند باید محکوم شود و گمراهان افسران داده نمونه ، با توجه به ملی کمیسیون حقوق بشر گزارش 2017-18 حدود 15 مورد از وادار سازد خشونت و شکنجه گزارش شده هر روز با نه نفر در حال مرگ در هر 24 ساعت در مراجع قضایی و پلیس بازداشت کرده است. این تنها می توان از طریق پلیس اصلاحات از جمله تقویت پلیس اعداد آموزش بهتر و پیگرد قانونی وادار سازد قصور. به علاوه دیگر اسلحه از دولت بیش از حد نیاز به ارائه و جلوگیری از حد بار از پلیس. هدف باید هوشمند نیروی پلیس با محدود بزداید.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net