ما شکننده احساسات در Covid بار!

چنین ترسناک زمان نمی توان به راحتی پاک کرد از حافظه!

زمانی که همه انجام شده است و ارمغان و Covid19 یک چیزی از گذشته خواهد بود گفت که ما زندگی می کردند زندگی در این فاز یا که ما در آن زندگی می کردند نه در همه ؟ پر از سوراخ در خانه ما ترس از انسان لمسی به عنوان یک ناچیز ویروس در زمان ما کل جهان…

ما همه احساسی نهفته در برخی از راه. با ترس و تنهایی و اضطراب و افسردگی و انزوای اجتماعی, خشم, پارانویا, مشکلات اقتصادی, مازاد اخبار منفی, هشدارها, بایدها و نبایدها — کسانی که در حال حاضر در لبه رانده شده اند بیش از, در حالی که دیگران رانده شده اند و نزدیک به پرتگاه. برخی در حال مبارزه با بیماری دیگران نگرانی از ابتلا به آن است.

آنچه که مشترک برای همه است هر چند اضطراب و ناامنی. ما را تماشا گریم جهانی دنباله از این بیماری همه گیر. یک نسل است که تا به حال هیچ تجربه شخصی از کمبود و یا سهمیه بندی بود به صورت خالی در قفسه سوپر مارکت ها نگران غذا و نیازهای اساسی نمی شود منتقل می شود و ترس از عزیزان در حال مرگ مراقبت. چنین ترسناک زمان نمی توان به راحتی پاک کرد از حافظه است.

شایعات و هشدارهای فراوان در یک وضعیت که در آن هیچ کس به نظر می رسد که هیچ بهتر است. هر کس توصیه برای به اشتراک گذاشتن اما هیچ کس می تواند تضمین حمایت می کند. در میان بسیاری از دستورالعمل های ما تمایل به از دست دادن تماس با ما خود را عام و محل از جایی که ما در قرعه کشی ما احساس امنیت.

به عنوان انسان ما به خوبی دفع به خروج از معمول است. آشنایی از زندگی روزمره ما تحمیل نظم و انضباط. بدون که معمول در حال حاضر ما در حال rudderless.

تعاملات اجتماعی و چهره به چهره ارتباط برای ما مهم هستند اما امروز ما مجبور به لحاظ اجتماعی فاصله خودمان. اخلال در این اوراق قرضه منجر به مشکلات سلامتی مانند مسائل روانی و افسردگی و فشار خون بالا و بیماری های قلبی.

بنابراین در حال حاضر ما در یک وضعیت که در آن ما به طور غریزی درد برای اتصال و عادی در حالی که ذهن ما به ما بگویید که ما باید با حفظ فاصله. این باعث ناهماهنگی شناختی – که در آن ما افکار و احساسات در واریانس به ما انگیزه های مختلف باعث ناراحتی های روانی. ما می ترسند!

روانپزشک دکتر سانجی Chugh مذاکرات ‘پیش بینی اضطراب – نگرانی از آنچه اتفاق خواهد افتاد اگر مردم یا آنهایی که نزدیک سقوط بیمار در زمانی که سیستم بهداشت و درمان است که در یک shamble. توضیح می دهد Dr Chugh, “چنین طولانی مدت اضطراب به ناچار منجر به یک حالت افسردگی که در آن وجود دارد مشخص شده و احساس درماندگی و ناامیدی و… من شاهد یک قیام در مصرف قرص های خواب آور و الکل است.” در سه ماه گذشته او نیز شاهد افزایش در موارد اختلال وسواس باعث اضطراب به حفظ بهداشت با برخی از شستن دست تا حد 40-50 بار در روز!

البته انعطاف پذیر به عنوان روح انسان است پایدار میان ما پیدا کردن راه های سالم ماندن و محور. ما تدبیر ما روال خود و تعامل. فن آوری شده است کمک بزرگی در حفظ ما متصل حصول اطمینان از احساس نزدیکی و هویت مشترک است که کمک می کند تا در زمان بحران. ما در بر داشت نوآورانه راه و روش در اطراف در حال حاضر بحران است. چه کسی می داند که بسیاری از این ممکن است فرم طراحی ما در آینده زندگی می کند!

پاسخ به [email protected]

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im