ما کامپوزیت فرهنگ – و نه “معدن مقابل خود را” اما دین ما

1. با توجه به وظایف اساسی ما قانون اساسی از جمله آن باید به وظیفه هر شهروند گرامی و به دنبال ایدههای متعالی است که الهام بخش ما ملی مبارزه برای آزادی; به ترویج هماهنگی و روح مشترک برادری در میان همه مردم به ارزش و حفظ میراث غنی ما کامپوزیت فرهنگ; در تلاش برای تعالی در تمام حوزه های فردی و جمعی و فعالیت است.

کامپوزیت ما فرهنگ است و نه من در مقابل دین خود اما از دین ما به عنوان Sanatana دارما جهانی و ابدی فضائلخوبی برای اجرای وظایف صالح انجام شرح زیر است که همه بشریت ممکن است رسیدن به مدینه فاضله از بالاترین خوشبختی و کمال زیر مربوطه مذهبی مسیر مقدس خود شیوه های توسعه مانند نماز و عبادت و ریاضت ، جهانی و ارزش های انسانی است.

2. منشاء فضائل: فضائل و خوبی باید جهانی و ابدی; آنها نمی توان ادعا کرد که نشات گرفته از هر یک استاد رسول خدا-انسان و مذهب در هر دوره خاص از زمان برای یک جامعه خاص و نه برای دیگران! خوبی است بدیهی و نه وابسته به قدرت از هر کتاب مقدس, سنت, دین فرد یا افراد. خوبی است که بر اساس حقایق جهانی و ابدی اصول مربوط به انسان-به-انسان; انسان به طبیعت; مرد-به-طبیعت-به-خدا.

ما به طور مستقیم می دانم که خوبی خوب است و قطعا سعی اگرچه ما اغلب با شکست مواجه می شود خوب است حداقل با کسانی که از نظر ما ‘معدن’; ما نمی باید گفت که صدمه زدن به دیگران بد است و خوب بودن به دیگران خوب است! مشکل ما این است که نه تنها از”نه-دانستن“اما از ناتوانی در مدیریت ذهن ما و خواسته; قادر به کنترل خودمان را از انجام اشتباه است!

3. عمل ثابت: شناخت فضائل و خوبی است که آسان! چالش این است که قادر به مهار ما گرایش به خود-محور و سپس ساختمان توانایی انجام خوب در وجود ما گرایش! این توانایی قدرت ذهن برای ‘جلوگیری از انجام بد” و احساس “دیگران” نیز به عنوان ‘ما’; برای اولین بار آموخته درک فکری و تنها از طریق’ زندگی طولانی و مستمر تمرین و بیداری قدرت ما از تبعیض ما یاد بگیرند به مهار خود را از انجام کار بد و یاد بگیرند که به احساس دیگران نیز به عنوان ‘نه’ اما ‘ماست’. ادیان مختلف در راه خود را کمک به ما برای مبارزه از خودخواهی به unselfishness; کمتر و کمتر و بیشتر و بیشتر از خود گذشتگی. هدف از ادیان است که به ما الهام بخش برای رشد احساسات عشق و مراقبت و نگرانی برای هر یک از دیگر تا ما در واقع تجربه اجرای با احساس یکی با کل خلقت است.

4. حکمت است نه مالکیت هر یک پیامبر یا دین; آن نازل شده است به یک کهکشان از خالص فداکارانه مردان خرد, نام, کارشناسی ارشد, پیامبران خدا-مردان تجسم پیغمبر Rishis که متوجه شده اند بالاترین حقیقت و بنابراین باید دید جامع و می تواند الهام بخش ما بود خوب است. این وظیفه مشترک ادیان برای الهام بخشیدن و به ما نشان می دهد که چگونه به مبارزه به طور مداوم خوب تبدیل به, بهتر, بهترین. پیروان فداکار پرستاران به تدریج محدود و اتصال ایده خوبی به باریک قفس “من دین مقدس زندگی و آموزه های, اساطیر و غیره.” در مقابل “مال شما” که اغلب تخریب به ناهماهنگی اجتماعی!

5. در هند است که در بهارات جهانی و ابدی عقل نامیده می شوند به عنوان وداها به معنای واقعی کلمه “دانش” و دلالت بر علم غیب; imperceivable ما ارگان های حس. و جوهر از این دانش موجود در اوپانیشادها. این کهن ترین تلفیقی از عقل در تمام جهان قبل از مدرن ادیان و تمدن ها پدید آمده اند. آنها میراث مشترک همه انسان ها; پایه و اساس خیلی از ما جهانی کامپوزیت فرهنگ است. این جهانی حکمت پراکنده شد پخش برای اولین بار در جهان مدرن غربی و تمدن در سپتامبر. سال 1893 توسط Vivekananda در جهان پارلمان ادیان شیکاگو و ایده هماهنگی ادیان دریافت پذیرش در سراسر جهان. این کهن ترین حکمت است امروز بیان و منعکس در زندگی و آموزه های مدرن saints مانند Ramakrishna, Vivekananda Aurobindo Gandhiji و بسیاری دیگر که در حال حاضر جهانی شدن این پیام جهانی حکمت برای همه بشریت است.

6. ما کامپوزیت فرهنگ نگه می دارد که هدف از هر دین است که برای الهام بخشیدن و ایجاد مردم در خود توسعه شیوه های فضیلت انجام نماز و…. به ساخت قدرت و خلوص ذهن برای رسیدن به هدف از زندگی است. Vivekananda ابراز کامپوزیت ما فرهنگ در کلمات زیر: هر روح به طور بالقوه الهی است. هدف این است که برای آشکار این الوهیت در کنترل طبیعت, داخلی و خارجی است. انجام این دو کار یا عبادت یا مدیتیشن/روانی کنترل و یا دانش/فلسفه; توسط یک یا چند یا همه از این و رایگان’; این دین است; همه آیین های دیگر ، اما ثانویه جزئیات. فقط به عنوان دین به معنی ‘دوباره’ یوگا به معنی ‘اتحادیه’ با ما ذاتا سعادتمند الهی خود را; پادشاهی خدا در; خودت را بشناس; عشق تو به عنوان همسایه خود تو. بود شما کامل است. نجات نیروانا بهشت و آزادی و کمال و غیره. عبارات از مدینه فاضله از هدف نهایی از زندگی, سعادت, آناندا.

 

7. نتيجهگيری: دانشگاه ها و ادیان را به گرد هم می آیند به مسئولیت های الهام بخش ما برای جذب جهانی روح عشق برای تمام خلقت منظم خود شیوه های توسعه به طوری که ما ممکن است در تلاش برای آشکار ما نامحدود الهی بالقوه با کار خوب از جهان زیر مربوطه ما دین و توسعه از شیوه های است که کت و شلوار ما.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im