اورگان منتشر پلیس سوء سوابق دیگران به دنبال کت و شلوار

Salem, سنگ.

پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس اورگان منتشر کرده است که نام بیش از 1700 افسران که تجاوزات بیش از 50 سال گذشته آنقدر جدی است که آنها ممنوع از کار در اجرای قانون در دولت است.

آنلاین ارسال در هفته گذشته پس از دولت قوه مقننه ایجاد شده نیاز به یک قانون بخش عمومی استانداردهای ایمنی و آموزش به ایجاد یک ایالت عمومی پایگاه داده از افسران که گواهینامه باطل شده و یا به حالت تعلیق درآمد.

“کسانی که باطل را مخدوش نشان و دیگر اعتماد خود را به جامعه خود, آژانس یا سازمان ما به عنوان صدور گواهینامه بدن” مدیر بخش Eriks Gabliks آسوشیتدپرس گفت.

این سایت شامل یک صفحه گسترده با نام decertified ماموران قصد بازگشت به سال 1971. در حداقل یک مورد یک افسر پلیس است که decertified در اورگان به دست آمده از اشتغال در اجرای قانون در دولت دیگر از یک وضعیت است که برخی می گویند اشاره به نیاز به یک راه حل جامع, در سراسر کشور, پایگاه داده.

سابق Coquille, اورگان, افسر پلیس Sean Sullivan بود به جرم آزار و اذیت در سال 2005 برای بوسیدن 10 ساله دختر بچه در دهان. یک سال بعد او فرمانده پلیس این شهر کوچک سرو ول کانزاس. او را ترک کرد در حالی که در حال بررسی وجود دارد.

در غیاب یک مقام رسمی در سراسر کشور, پایگاه داده, یک سازمان غیر انتفاعی حفظ یک وب سایت در نظر گرفته شده به رجیستری ملی گواهینامه یا مجوز revocations. ملی Decertification شاخص را فراهم می کند دسترسی به پرونده از آژانس در 44 متحده و ایجاد شده توسط انجمن بین المللی مدیران از اجرای قانون و استانداردهای آموزشی.

پنج متحده – هاوایی ماساچوست و کالیفرنیا و نیوجرسی و رود آیلند – آیا گواهی افسران و یکی گرجستان می کند decertify اما کمک نمی کند به رجیستری گفت: Mike Becar, مدیر اجرایی, غیر انتفاعی.

“بیشتر نیاز به انجام,” او گفت: در یک ایمیل. “اولین NDI داوطلبانه است بنابراین ما باید متحده مانند گرجستان که کمک نیست و آنهایی که می تواند در هر زمان. دوم بسیاری از ایالت ها تنها می تواند decertify برای جرایم و برخی تنها برای محکومیت جنایت, اما بسیاری از اشکال سوء رفتار انجام شده توسط افسران نیست جرائم اما نیاز به بررسی دارد.”

رجیستری است که برای استفاده توسط سازمان های اجرای قانون است اما شامل لینک های دسترسی عمومی به سوابق از 11 متحده که شامل نام در اسناد و مدارک خود را.

علل decertification در بازه زمانی از یک افسر تماس در بیمار برای تغییر او در حالی که مست در بازی فوتبال به تشدید باتری, استفاده از مواد مخدر و قتل.

ملی اعتراض پس از قتل آقای فلوید در مینیاپولیس شتاب متحده در حال حرکت به سمت شفافیت بیشتر در مورد بد بازیگران در اجرای قانون گفت: کهربا Widgery که متخصص در مسائل عدالت در کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

“ما دیده ایم بی سابقه, سریع, پاسخ,” خانم Widgery گفت.

  • در کلرادو یک پلیس لایحه اصلاحات فقط امضا و به قانون مقرر ایجاد یک پایگاه داده مانند اورگان توسط Jan. 1, 2022.
  • لایحه کار راه خود را از طریق نیویورک مقننه خواهد نیاز به یک پایگاه داده حاوی نام هر افسر که تا به حال اشتغال خود خاتمه داده شود با توجه به سوء.
  • اوهایو است و انتظار است که ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از سوابق افسران پلیس,’ استفاده از زور است.

دولت ایالت لو فردریک بود که در میان نمایندگان مجلس است که با حمایت پایگاه داده لایحه در اورگان گفت: فشار نیاز به رفتن بیشتر است.

“گام بعدی این است که اطلاعات به طور گسترده تر در دسترس در مورد نظم و انضباط و رسیدگی به شکایات” آقای فردریک گفت. “و باید یک سیستم قوی موثر جامعه نظارت تخته تماشای استفاده از نیروی فعالیت و استخدام/انتقال سیاست.”

نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal تلاش برای به انجام رساندن حداقل بخشی از آن در ماه گذشته با سفارش همه دولت شهرستان و سازمان های اجرای قانون محلی به فاش کردن نام از مأموران اجرای قانون که مرتکب جدی انضباطی نقض شده است. منظور این است که در حال حاضر در خود نگه دارد در میان چالش های قانونی از چندین پلیس اتحادیه های کارگری.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de