به منظور جلوگیری از انتشار مردان به جرم قتل خبرنگار وال استریت ژورنال دانیل پرل

عمر سعید شیخ در سال 2002.

عکس: aamir قریشی/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اسلام آباد—مقامات پاکستانی صادر اضطراری به منظور جلوگیری از آزادی زندانیان سیاسی که محکومیت آنها برای آدم ربایی و قتل وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار دانیل پرل لغو توسط یک دادگاه تجدید نظر در اوایل این هفته.

منظور این است که در نظر گرفته شده برای نگه داشتن ملی بریتانیا عمر سعید شیخ محکوم از سال 2002 به قتل که در همان سال و سه پاکستانی به جرم به عنوان همدستان در زندان به مدت سه ماه در حالی که دادستان به دنبال تعلیق دادگاه تجدید نظر حکم تا زمانی که این بررسی توسط دیوان عالی کشور است.

این حرکت از اواخر پنج شنبه شب می آید و پس از یک دادگاه در شهر جنوبی کراچی لغو محکومیت های پیش از آن روز.

آقای شیخ مرگ جملات در سه محکومیت برای سازماندهی ربودن و قتل کاهش یافت و به هفت سال زندان تنها اتهام آدم ربایی ساده. او در حال حاضر در زندان برای 18 سال به این معنی است که او می تواند واجد شرایط برای انتشار در حال حاضر. دیگر مردان نیز زندانی از سال 2002 تا به حال اعتقادات خود برای کمک به آقای شیخ پرتاب کردن در دسترس نباشد. آنها بیش از حد می تواند واجد شرایط برای آزادی فوری.

کرانه باختری مروارید پدر مقتول روزنامه نگار به نام حکم به سرنگونی اعتقادات “قابل سرزنش” در یک صدای جیر جیر پس از تصمیم گیری. بین المللی باید توجه متمرکز بر اطمینان زندانیان نیست منتشر شده قبل از دیوان عالی کشور به بررسی حکم او گفت: در یک ایمیل دهید.

روز جمعه پاکستان وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت که حکم دادگاه تا به حال تضعیف تلاش و فداکاری پاکستان ساخته شده است که مبارزه با تروریسم و همچنین سهم خود را به روند صلح در کنار درب در افغانستان است.

“من شوکه در تصمیم گیری به خصوص آن زمان” آقای قریشی گفت: محلی اخبار کانال و اضافه کرد که او در تماس شده توسط مقامات ایالات متحده بیش از آن. “این حکم بدون هیچ دلیل قرار دادن یک علامت سوال بیش پاکستان در تلاش است.”

ارشد و دیپلمات های ایالات متحده آلیس چاه دستیار وزیر امور خارجه در امور جنوب و مرکز آسیا امور به شدت به انتقاد از حاکم در توییتر در روز پنج شنبه خواستار آن را “توهین به قربانیان تروریسم در همه جا.”

به منظور نگه می دارد آقای شیخ و همدستانش در زندان به مدت سه ماه تحت یک ماده از قانون در نظر گرفته شده برای حفظ امنیت عمومی گفت: فیض شاه استانی دادستان عمومی و انقلاب.

در این دوره او گفت دفتر او آماده خواهد شد درخواست تجدید نظر در برابر دوشنبه حاکم است که شامل یک نرم افزار را به حالت تعلیق پایین تر حکم دادگاه تا زمانی که دادگاه عالی می شنود تجدید نظر شود.

“این به ما زمان کافی” گفت: آقای شاه. “مانع از آن او را آزاد کند.”

آقای شیخ وکیل محمود شیخ گفت که مشتری خود را باید تنظیم رایگان. وکیل گفت: با توجه به چالش بازداشت ترتیب است که او گفت: “ریشه در کینه توزی.”

آقای مروارید بود مجله رییس دفتر برای جنوب آسیا است. او گزارش در افراط گرایی مذهبی در پاکستان زمانی که او ربوده شده در کراچی در ماه ژانویه سال 2002 پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات در آمریکا او سر بریده شد روز بعد.

در بیانیه ای روز پنج شنبه داو جونز مجله ناشر گفت: “ما همچنان به دنبال عدالت برای قتل دانیل پرل. دنی گرامی همکار و ما همیشه افتخار حافظه خود را و خدمات.”

دادگاه تجدید نظر این هفته حکم داد که وجود ندارد, شواهدی وجود دارد که آقای شیخ کشته دانیل پرل و رد کامپیوتر شواهد که آقای شیخ و همدستان فرستاده بود باج یادداشت پس از آدم ربایی است.

دادگاه اما پیدا نکرد که آقای شیخ ملاقات کرده بود آقای مروارید در شمال شهر راولپندی وعده داده شده به ترتیب ملاقات او را با یک مذهبی روحانی و بعد از آن به نام خبرنگار به کراچی که برای قرار ملاقات. آن گفت که آقای شیخ بود و آخرین فرد دیده می شود با آقای مروارید زنده در مورد توافق قرار ملاقات گذاشتن در کراچی.

دادگاه لغو قتل و تروریسم محکومیت صادره برای آقای شیخ در سال 2002 دادگاه و آن را کاهش داد اصلی آدم ربایی برای باج اعتقاد به کمتر جرم آدم ربایی است.

نوشتن به سعید شاه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>