ونزوئلا مخالف خوان Guaidó می رسد در سیمن بولیوار فرودگاه بین المللی روز سه شنبه.

عکس: fausto torrealba/ایسنا

Líder ژوئن Guaidó بازگشت به کاراکاس شنبه پس از او تضعیف این کشور در ماه گذشته در مخالفت با ممنوعیت سفر برای مشخصات بالا سفر برای دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و رهبران جهان در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است.

آقای Guaidó وارد از لیسبون در سیمن بولیوار فرودگاه بین المللی خارج از ونزوئلا سرمایه که در آن او swarmed توسط روزنامه نگاران مخالفت قانونگذاران و حامیان رقیب خود رئیس جمهور نیکولاس مادورو.

لغو کردند شکست در ترمینال اصلی و در خیابان خارج از جایی که طرفدار دولت فعالان جسمی و شفاهی حمله آقای Guaido حامیان و روزنامه نگاران با توجه به فیلم.

مرتبط

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با رهبر مخالفان ونزوئلا Guaidó در کاخ سفید (Feb. 5)
  • ونزوئلا ژوئن Guaidó ورقه به کلمبیا برای کنفرانس منطقه ای (Jan. 19)
  • ونزوئلا نیکولاس مادورو پس فکر رسیده برای فردی گری به نظر می رسد بصورتی پایدار و محکم در جای خود (Dec. 8, 2019)

فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد آقای Guaidó, 36, که به نام یک خائن توسط یک کارمند دولت به عنوان او ایستاده بود در کنترل گذرنامه. او سپس باران او را با مایع بارها و بارها فریاد “پدری پدری!” آقای Guaidó لبخند زد و دست تکان داد در حامیان و ساخته شده راه خود را از طریق نوعی بازی فوتبال راگبی به یک ماشین را به او را به یک تظاهرات در کاراکاس.

“من را تعهد رایگان جهان است که مایل به کمک به ما در بهبود دموکراسی و آزادی” آقای Guaidó در توییتر نوشت پس از فرود. “یک لحظه جدید آغاز شده است که نمی خواهد اجازه می دهد تا موانع و نیاز است که همه ما انجام آنچه ما باید انجام دهیم.”

در دوران آقای Guaidó سه هفته سفر را از طریق اروپا و کانادا و آمریکا, او در دیدار با نخست وزیران و با حضور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه به عنوان یک مهمان ویژه دریافت تشویق از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات. ایالات متحده و نزدیک به 60 کشور در نظر آقای Guaidó مشروع رئیس جمهور ونزوئلا به دلیل در نظر آنها آقای مادورو را 2018 انتخاب مجدد جعلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته هشدار داد که ونزوئلا رژیم است که تهدید به بازداشت آقای Guaidó نه به لمس رهبر مخالفان پس از بازگشت خود را. دولت مجاز آقای Guaidó به راه خود را از طریق فرودگاه و به یک کاروان از Suv ها.

آقای Guaidó چالش ها در صفحه اصلی جایی که نظرسنجی ها نشان می دهد حمایت خود را کاهش یافته است در ماه های اخیر پس از او موفق به سرنگونی آقای مادورو در طول یک سال ایالات متحده-پشتیبانی از مبارزه است. با کنترل کامل از ونزوئلا نیروهای مسلح و دادگاه آقای مادورو اتحاد در برابر داعش و همچنین تحریمهای طراحی شده بودند که به خفه کردن نفت این کشور وابسته به اقتصاد است.

آقای Guaidó و واشنگتن می گویند که آنها خواهد چرخ ضامن دار تا فشار علیه آقای مادورو. اما تحلیلگران سیاسی می گویند معلوم نیست چگونه آقای Guaidó خواهد شد سرمایه گذاری در حرکت خود را در حال حاضر که او در ونزوئلا که در آن آقای مادورو کنترل هر اهرم قدرت و عقیم کنگره است.

“تور بسیار موفق بود او دریافت کرده بود تقریبا همه به عنوان رئیس دولت گفت:” فیل Gunson یک کاراکاس-بر اساس تحلیلگر گروه بین المللی بحران ، “اما سوال این است که چه چیزی برای انجام در حال حاضر؟”

آقای Guaidó چهره چالش حفظ مخالف وحدت به عنوان ائتلاف چهار اصلی احزاب سیاسی مخالف در مورد اینکه آیا برای شرکت در کنگره انتخابات انتظار می رود بعد از این سال است. بسیاری از ونزوئلا نیز تمایلی به یمن به راه اندازی مجدد اعتراضات خشونت آمیز دولت سرکوب سال گذشته که به دنبال تظاهرات و شکست خورده نظامی قیام به رهبری آقای Guaidó.

“وجود ندارد بسیار اشتها در میان مخالفان و حامیان برای رفتن در خیابان” گفت: آقای Gunson. “مردم در حال شک است که او مردی است که رفتن به آنها منجر خروج از این بحران است.”

نوشتن به رایان Dube در ryan.dube@dowjones.com و Kejal Vyas در kejal.vyas@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو