Opera نقاشی با آبرنگ روی گچ: چگونه یک سیاتل خواننده سهام خود را هدیه در طول COVID-19

قبل از COVID-19 تعطیل اجرای استفان دیوار ظاهر شده بود در 99 تولیدات در سیاتل Opera. آن را “ملایم رانندگی من دیوانه می گوید:” آقای دیوار تنور. “ما طرفداران بیس بال ترجیح می دهند دور اعداد است.”

اما اقامت-صفحه اصلی سفارش نشده به معنای پایان دادن به آواز, بعد از همه. هر روز هفته آقای دیوار پا به حیاط خود را به اشتراک گذاشته یک بیت از opera تاریخچه ترجمه و طنز و پشت سر هم به آهنگ برای مخاطبان سپاسگزار جمع آوری زیر – ایمنی فاصله شش فوت از هم جدا.

این سنت جدید تقریبا آغاز شده توسط حادثه. اما در عین حال یکی از خلاق تر راه جدید برای اجرا به اتصال مردم با هنر در سیاتل و در سراسر جهان در زمانی که سازمان های فرهنگی رنج می برند.

“آن را مانند یک هدیه ای می گوید:” آقای دیوار. که هدیه نیز بازده فضل او را از دیدن و تجربه خود را. مثلا بروکلین صاحبخانه از او دختر یک بازیگر مشتاق, فقط او را بخشید اجاره سه ماه. و آواز خود را به ارمغان آورده است غیر منتظره شفا. Estranged برادر خود را به خارج از مین است.

“آن چیزی است که به ارائه و من امیدوارم که آن را الهام بخش مردم بگو من چه کاری باید ارائه دهد؟’, به خصوص در این زمان های عجیب و غریب می گوید:” آقای دیوار.

سیاتل

بی درنگ در 5:00 بعد از ظهر آفتابی کهنه سیاتل خواننده اپرا Stephen دیوار مراحل را بر روی خود را مطرح چمن جلو – یک گیاهی بداهتا مرحله – نقشه پراکندگی تشویق از نمرات از مردم جمع آوری شده در امتداد خیابان درخت پوشیده زیر.

همسایگان نشستن در صندلی چمن پدر و مادر هل دادن کالسکه سگ-واکر و یک زن و شوهر در یک پشت سر هم دوچرخه – همه خود را به ترتیب با خیال راحت در فاصله شش فوت از هم جدا و با هیجان در انتظار نمایش در اسکله جامعه بالارد.

یک هواپیمای دریایی مگس های سربار یک سگ اجازه می دهد تا یک صدای تند و تیز و پس از آن همه سکوت می افتد به عنوان چاق و چله, خاکستری-آقای ریشو دیوار راه اندازی به وردی آریا “لا دونا è Mobile.” برای چند دقیقه خود را افزایش صدا به نظر می رسد به بلند کردن مخاطبان و به دور از زمینی نگرانی مانند یک بادبادک در باد.

“آن را مانند یک هدیه ای می گوید:” آقای دیوار کلاسیک آموزش دیده تنور از کانکتیکات که به دنبال همسر مامان ژاپنی اتوبوس پرستار به سیاتل در سال 1979 ساخته شده و یک خانه در اینجا. “آن چیزی است که به ارائه و من امیدوارم که آن را الهام بخش مردم بگو من چه کاری باید ارائه دهد؟’, به خصوص در این زمان های عجیب و غریب.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

با سیاتل اپرا و بسیاری از هنرهای سالن تعطیل, خلاق, راه های جدید برای اجرا به نگه داشتن های هدیه خود را در حال سرچشمه همه در اطراف سیاتل و در واقع جهان است.

در میان سیاتل مستند یک درایو در رقص نشان می دهد به نام “Cooped” اجازه داد مردم در اتومبیل به تماشای رقص آشکار در کارگاههای رواقها و ویندوز. هنر سپاه برنده جایزه شده توزیع هنرهای کیت برای مراقبت از کودکان در مراکز کم درآمد محله. و بسیاری از آنها چرخد و برای قرار دادن کلاس های نمایشگاه و اجرای آنلاین – از کلاس توسط Pacific Northwest Ballet, به جریان شکسپیر نمایشنامه.

آنها در حال نگه داشتن مردم در ارتباط با هنر حتی به عنوان منطقه فرهنگی و علمی غیر انتفاعی رنج می برند, با نزدیک به 5000 نفر گذاشته و از دست دادن درآمد تخمین زده می شود بیش از $133 میلیون در این سال مالی به تنهایی با توجه به سیاتل مبتنی بر حمایت از هنر و اعطای-ساخت گروه ArtsFund.

ان اسکات تایسون/کریستین ساینس مانیتور

سیاتل اپرا تنور Stephen دیوار انجام یک مینی کنسرت خود را در حیاط در بالارد در آوریل 20, 2020. آخرین آهنگ همیشه “Nessun Dorma,” یک, نشاط بخشی, آریا از پوچینی را “Turnandot” است که به توصیف پیروز سحر.

“وجود دارد یک مقدار باور نکردنی از انعطاف پذیری و پاسخگویی توسط بخش فرهنگی می گوید:” سارا Sidman معاون رئیس جمهور از طرح های استراتژیک و ارتباطات در ArtsFund. “ما در حال دیدن فرهنگی غیر انتفاعی است که ماموریت است که برای خدمت به جامعه pivoting به مطمئن شوید که دسترسی به هنر محدود شده است.”

آقای دیوار 20 دقیقه اجرای, برگزار می شود هر روز هفته شروع تقریبا تصادف در ماه آوریل است. او شده است می خواهم آموزش آنلاین درس موسیقی در تمام طول روز در یک curtained اتاق بیرون رفتم برای استراحت.

“هنگامی که من در نهایت پدید آمده از هابیت سوراخ متوجه شدم که این یک روز زیبا” او می گوید و مجموعه ای از یک بلندگو به بازی برخی از استانداردهای جاز, فکر, هیچ کس نمی خواهد ذهن.

در مقابل مردم متوقف به گوش دادن و یا به او شست. “است که یک نمونه سیاتل پرنیان,” او می گوید. “سیاتل است کمی درونگرا اما همه فقط آماده به تداخل می کنند.”

چند روز بعد او تصمیم به خواندن چند شماره خود را. مردم تحسین و خواست بیشتر. و به این ترتیب آقای دیوار کوتاه شروع اجرای, اخبار, پخش كردن کلمه از دهان.

مارتا Strickland یک معلم زندگی یک بلوک دور و برای اولین بار شنیده ام آواز در یک پیاده روی با دختر او را ادا و گرگ. خانواده قلاب شد و بازگشته اند برای هر عملکرد پس از کشیدن سه سال ادا در یک واگن قرمز.

در این روز بهاری گرم آقای دیوار به پایان می رسد وردی آریا با توجه به بالا توجه داشته باشید.

“براوو!” ادا گریه می کند. هر کس می خندد و claps.

Ada پوشیدن قلب صورتی, عینک آفتابی, برخوردار, بزرگ, اب نبات چوبی در طول اجرای برنامه. “ما به روز رسانی آبنبات چوبی چون او را نگه می دارد فریاد ‘Mary Had a Little Lamb,'” خانم Strickland confides.

همانطور که بیشتر کودکان با حضور آقای دیوار کشیده است مانع چنین خود را به عنوان نمایشی فیگارو ورودی: سوار بر دوچرخه از سمت حیاط. (“فیگارو همچنین نوسانات در یک طناب که من تا به” او می گوید.) او ملبس به شیر, لباس محلی به آواز خواندن “اگر من پادشاه جنگل” از “جادوگر شهر از.”

هر کس در مخاطبان آقای دیوار معرفی هر آهنگ با یک بیت از تاریخچه ترجمه و نور حس شوخ طبعی است. “امروز من چیدن عمدتا نسبتا آهنگ شاد برای دلایل آشکار” او می گوید: “اما هنگامی که با اپرا در نهایت شما را در حال رفتن به اطراف به چیزی غم انگیز است.”

او رنگ یک صحنه از 19th قرن ایتالیایی اپرا “Pagliacci” هنگامی که یک دلقک باید انجام دهد فقط پس از یادگیری از همسرش خیانت. “حتی اگر قلب خود را در حال شکستن است شما باید انجام دهید نشان می دهد. انجام! خنده, دلقک خنده!”

ان اسکات تایسون/کریستین ساینس مانیتور

مارتا Strickland, یک معلم با سه دختر ساله, Ada و شوهر, Greg. آنها زندگی می کنند یک بلوک دور از سیاتل اپرا تنور Stephen دیوار و با حضور بسیاری از حیاط جلو اجرای برنامه.

به مغموم دلقک دارای معنی خاص برای آقای دیوار به عنوان او توضیح می دهد که بعد از یادآوری تماشای او مربی ریچارد Knoll, بازی نقش در کانزاس سیتی کاپری تئاتر در سال 1971. “که آن را برای من بود,” او می گوید. “از دیدن او هیجان مخاطبان با آن – تئاتر تطهیر که مردم احساس کردند که شب با آن فوق العاده بالای ملودرام داستان – من فکر می کردم که خیلی سرد است.”

“من کار کرده اند که تا کنون از” او می گوید: مشتاقانه. “این مانند در اختیار داشتن یک مجموعه سکه شما آن را حمل با شما بقیه عمر خود را و شما فقط نگه داشتن غنی سازی ارزش آنچه در آن به معنی.”

به مخاطبان خود – یک خانواده جمع آوری شده در بالکن درب بعدی یک زن آرامش بخش در ایوان نوسان در یک کلاه نی نشسته در محدود کردن چمن با سگ سفید – آقای دیوار شادی در انجام از طریق می آید.

“این فقط یک چیز زیبا می گوید:” صوفیه Zieve که از شمال سیاتل برای کنسرت. “من دوست دارم که او قادر به بیان خود و انجام آنچه او را دوست دارد – این یک خیابان دو طرفه است.”

آقای دیوار هدیه نیز بازده فضل او را از دیدن و تجربه خود را. مثلا بروکلین صاحبخانه از او دختر یک بازیگر مشتاق, فقط او را بخشید اجاره سه ماه.

و آواز خود را به ارمغان آورده است غیر منتظره شفا. Estranged برادر خود را به خارج از مین است. “ما باید آشتی” او می گوید: خفگی ،

“شما شنیدن این داستان و این داستان و شما می توانید شروع به گریه,” او می گوید. “من یک خراب شده است ؟ نه کلماتی که از دهان شما خارج هستند فقط معجزه آسا… شما حتی نمی توانید خود را باور, گوش,” او می گوید.

در سیاتل Opera آقای دیوار به نظر می رسد در 99 تولیدات بیش از 39 فصل (که او می گوید: “آیا خفیف رانندگی من دیوانه. ما طرفداران بیس بال ترجیح می دهند دور اعداد است.”). او به نظر می رسد به جلو برای بازگشایی, اما در حال حاضر به حک کردن تو رفتگی در دیوار در سیاتل “طبیعی” هنر ،

آخرین آهنگ ؟ مثل همیشه این است که “Nessun Dorma,” یک, نشاط بخشی, آریا از پوچینی را “Turnandot” که الهام بخش میلیون ها نفر در ایتالیا و سراسر جهان در هفته های اخیر توصیف پیروز سحر.

“همه’alba” او آواز می خواند با سلاح های مطرح شده در بالا است. “Vincerò! Vincerò! Vincerò!”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>