نامه سرگشاده به بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان

رفقای عزیز ،

Coronavirus دارای مصرف بسیار از ما منابع انرژی ما و در خود ما است. بدون پشتوانه این بیماری همه گیر خواهد بود مانند رفتن به جنگ بدون سرباز فیلدینگ بمب در خالی پناهگاه و داشتن تک تیر اندازها اما گم شده و اهداف و زمان دوباره. این بیماری همه گیر در خدمت به بگویید نسل ما که بهداشت و درمان است بیش از حد جدی و انضباط به چپ در دست سیاستمداران به تنهایی.

در این جنگ در برابر coronavirus ما را از دست ما غیرنظامیان و سربازان ما به خصوص کسانی که با شرکت morbidities و بیماری های دیگر که باید در معرض و تسلیم بیماری خود. ما شده اند در معرض نحوه پاسخگویی و ادغام می ایستد در قلب خیلی از توسعه انسانی و عواقب ناشی از انجام این کار است. بسیاری از قدرتمند صدای امروز استدلال کرده اند که ما عدم سرمایه گذاری ناکارآمدی و سرمایه گذاری نارسایی در بهداشت و درمان قرار داده اند در جهان غیر قابل قبول خطرات برای ما عصر مدرن. موسسات متهم شده و کشور مقصر در زمان حتی دولت. آنها باید پاسخگو برای هر بیت برای قرار دادن شما از طریق یک خستگی ناپذیر و وضعیت وحشتناک عصر ما شاهد آن بوده است. به عنوان سال تصویب شده توسط سازمان ملل در سراسر جهان باید دوباره دوخته و آن را بر روی امید است که تنها ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان می توانید انجام دهید.

شما ممکن است یک درمان پزشک شما ممکن است یک جامعه بهداشت و درمان پزشک شما ممکن است یک بهداشت حرفه ای شما ممکن است یک اپیدمیولوژی شما ممکن است یک پرستار شما ممکن است یک محقق ممکن است از شما یک تکنسین بهداشت و درمان و یا هر کسی که مشغول به کار در این رشته از بهداشت و درمان به طور مستقیم و یا پهلو. لطفا به یاد داشته باشید مهم نیست که شما که در آن شما می آیند از چه زبان شما صحبت می کنند و یا آنچه در دین شما تمرین شما در حال انجام یک کار بسیار مهم بر روی زمین در یک زمان بسیار مهم. شما در حال انجام کار خدا بر روی زمین و من باقی می ماند یک افتخار تحسین از شما و شرکت بازیگر در ماموریت.

من نوشتن را به شما به عنوان یک کودک رایگان از این جهان به عنوان یک شهروند جهانی است که در یکی از سلامت و از آنجایی که من موظف نیستم با تعارفات دیپلماتیک و یا پروتکل ممکن است که من می توانم صحبت می کنند ذهن من به بحث در مورد حوزه نادیده گرفته شده در بخش بهداشت و درمان.

دوستان ما نمایندگی یک سیاره و ما آرزوی به صورت مشترک در آینده فراگیر تر خوبی است که نشان دهنده یک سرنوشت. از این رو لازم و فوری برای ساخت این سرنوشت با هم. بسیاری از دولت ها را نه با تمرکز بر بهداشت و درمان, بهداشت و درمان به دلیل هرگز یک انتخابات در دستور کار است و ما باید یک تعهد اخلاقی به آن یکی برای همه سنین. مشکل از غرور و نه سرمایه گذاری و نه گوش دادن و یادگیری از طریق اعمال حاکمیت منجر به میوه مستندات رایگان سقوط اقتصاد داخلی و سرخوردگی بسیاری از روح سزاوار نیست. و به عنوان بهداشت و درمان کارگران ما همچنان شاهد جنون در بیهوده تسلیم است.

Coronavirus همه گیر است و ما لحظه به جریان اصلی بهداشت و درمان در سراسر جهان آن را به یک دیپلماتیک اولویت enkindle جدید روح pro-سلامت مسئولیت از خدمات که در آن ما را به زور دولت به حل و فصل به سرمایه گذاری بیشتر کار سخت تر برای نه فقط ساخت جوامع بلکه ساخت بهداشت و درمان کارگران خود را برای اطمینان از ایمنی و ایجاد کلاس جهانی بیمارستان های دولتی به رغم محدودیت ها. این است که یک پروژه از یک دهه اما یک ماموریت از یک عمر است که اگر ما شروع به در حال حاضر نسل های آینده خواهد بود ممنون از آنجا که ما زندگی می کردند. تصور کنید چه زیبا خواهد بود تا شاهد نسل جدیدی از سیاره سلامت افزایش ارتفاع از عظمت و شکوه و جلال از ایمنی و امنیت پر از امید و نه اندوه.

بهداشت و درمان نباید دیگر ایده آل با الهام از هر رهبر یک ملت یک سازمان یا هر سازمان غیر دولتی. آینده بهداشت و درمان باید تعریف شده توسط یک اخلاقی جمعی از سهامداران به عنوان متنوع به عنوان می تواند باشد و به عنوان کوچک و یا بزرگ می تواند به عنوان ارائه آنها را به ذهن و قلب و تمایل به کار سخت.

من امیدوارم که همه شما که این مزیت بزرگ به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در این تاریک ترین زمان از زندگی ما ادامه خواهد داد به انجام آنچه شما را با مقدار بیشتری شور و علامت گذاری سهم خود را در این سیاره است. آن است که یک ماده از امتیاز ویژه برای اضافه کردن زیبایی و تزریق امید از طریق بهداشت و درمان در زندگی از همه در سراسر جهان است. هر بیمار فراهم می کند ما با دو پرسش اول این است که “چه کاری می تواند ما را برای بیمار” و دوم “آنچه می تواند ما را از بیمار است.” از همه مهمتر شیوه ای که در بهداشت و درمان انجام شده از طریق هرج و مرج سازمان یافته در سراسر جهان برای مقابله با این بیماری همه گیر را مطرح کرده است بسیاری از سوالات مهم که تنها شما همکار عزیز می توانید پاسخ.

شما را نگه دارید خود را در مورتال دست قدرت برای نجات جان, جشن, آزادی, لغو تقسیم و ایجاد عدالت و برابری از طریق جدید و تمدید اجتماعی جمعی. بهداشت و درمان شده است هرگز گوشی و قرص. بهداشت و درمان باید از طریق مشاهده یک, اجتماعی, تجاری و قانونی و از همه مهمتر بومی تعیین کننده چشم انداز بهداشت و درمان. بهداشت و درمان ریشه مبدا در پزشکی, در فرهنگ, در, نژاد, در, معنویت, در اقتصاد, در, فیزیک, شیمی و زیست شناسی. بهداشت و درمان نمی شود د-در ارتباط با هر چیزی بر روی زمین و در نتیجه به نظر من شما تبدیل به مشهورترین قهرمان نسل ما.

به یاد داشته باشید شما هرگز ممکن است دریافت یک جایزه اسکار, شما ممکن است هرگز ویژگی در زمان نخست اخبار داستان خود دولت ممکن است طرد شما وقتی که بازنشسته اما شما زندگی می کنند در قلب مردم در ذهن مردان و زنانی که احترام و دیدن شما به عنوان یک فانوس دریایی از امید است.

به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اقدام به ساخت جوامع به عنوان یک اجتماعی جمعی من تصادفا در هر بلوک رو تعدادی از موانع دیده می شود بسیاری از نا امیدی ها اما شجاعت به نگه داشتن رفتن در چشم کسانی که هیچ لبخند به سمت چپ برای ارائه در پایان روز. الهام به انجام بیشتر در آغوش و ایجاد یک جامعه سالم است که نمی داند چگونه باید آن را نجات داد. احساس انجام کاری برای آسیب پذیر ترین چیزی است که من نمی توانم به کلمات قرار داده اما تنها قدر در به خاطر سپردن.

این آشکار بود که روزی پزشکی است برای تبدیل شدن به یک علم که مشغول به کار برای جلوگیری از بیماری نسبت به درمان آنها را به تنهایی در این روز وارد کرده است. 2020 سال است که باید تغییر روش پزشکی است که دیده بازدید و با نزدیک شدن. کل جهان است و موظف به گرفتن بهره در پیشگیری بهداشت و درمان و سلامت عمومی است. ما به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به ما سپرده به heal the world و سازماندهی بهداشت عمومی در با شکوه ترین راه ممکن است.

به یاد داشته باشید همیشه افتخار خدمت در کشور ما و مردم مهم تر از صرف درآمد قدردانی از افرادی که در بازگشت از درهای آنها وارد بیمارستان بسیار دائمی بیش از هر چیز دیگری است.

اجازه دهید ما می دانیم که مردم در جوامع و بیماران در بیمارستان شده اند ما بزرگترین منبع عقل و دانش و یادگیری و ما نیز باید یک تعهد اخلاقی برای کمک به کسانی که مردم از آنها ما یاد بگیرند.

اگر شما نمی خواهید به فراموشی سپرده شود پس از همه گیر می شود کنترل لطف خود را سخت کار می کنند و سپس شما باید انجام بیش از فقط درمان بیماران شما باید داوطلب باید جریان اصلی دستور کار, بهداشت و درمان, شما باید با بالا بردن صدای خود را در همبستگی با گرایش سیاسی اما با هل دادن دولت به عمل مسئولانه همیشه و برای همیشه لطفا برای. آرمان ما بر روی زمین هستند ما در آینده است. به نفع بشریت و نسل ما باید جهان را آزاد کردند و ما باید رسیدن به مقرون به صرفه و جهانی پوشش بهداشت و درمان در طول عمر ما. ممکن است ما ظهور به عنوان یک ارتش به مبارزه با مبارزه با بیماری و مرگ ؟ ما باید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>