نامه سرگشاده به تحصیل جوان هندی: چرا مانو تنها Smriti شما داده می شود توسط خود آموزش و پرورش برنامه درسی چیست ؟

عزیز جوان هندی

همانطور که من در ارتباط با آموزش و پرورش, من به دیدار جوان و بسیار باهوش مردم هند که از برخی از بهترین موسسات دانشگاهی ساخته شده است در آموزش و پرورش سیاست های دنبال شده توسط این کشور تا حال حاضر.

همانطور که من دوست دارم برای شروع کلاس من با برخی از موسیقی من اغلب بازی Atmashatkam (همچنین به عنوان شناخته شده Nirvanashatkam) نوشته شده و بیش از یک هزار سال به عقب توسط Aadi (برای اولین بار) Shankaracharya و دکمه مکث در یک بیانیه “نه من Jaati-Bhedah”.

من مکث در اینجا نه به خاطر آن است که از اهمیت بیش از حد در زمینه شگفت انگیز و کاملا متضاد با منطق شرح “خود” در فلسفه هندو اما از آنجا که در برخی از نقطه در تاریخ کسی ممکن است تصمیم به بازی یک بازی کوچک است که ما هنوز زندگی (و مرگ) و به عنوان یک ملت است.

اگر من ترجمه این نیم خط در چارچوب shloka آن را به معنی “نه من محدود قوانین کاست و آن تفاوت”.

در این مساله موسیقی من منجر کلاس به بحث در مورد مشکلات هندو فرهنگ و در عرض دو دقیقه یک نام است که به ناچار محصولات زراعی است که از مانو و نام خود منجر به فوران در برابر آیین هندو به عنوان مانو به نظر می رسد دوم تنها به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در angering هر گروه ممکن است از انسان.

اما زمانی که من بپرسید حتی بهترین هندی کلاس از هر موسسه تعالی اگر آنها آگاه باشید از هر smirti دیگر از مانو-smriti من همیشه رسم ميكند.

بیشتر جالب توجه است زمانی که من در نقطه چگونه متناقض این بیانیه از Aadi Shankaracharya (که اکثر صومعه-Ed دانش آموزان تصور می شود معادل آن به پاپ برای مسیحیان!) به مانو-smriti که دانش آموزان تصور کنید به بنیاد هندو جامعه من حس ناراحتی در حال توسعه در سراسر کلاس زیرا این باعث می شود آنها احساس یک احتمال می رود که در برابر جهان بینی خود را از یک طبقه-تقسیم هندو جامعه است که سزاوار به اصلاح توسط غرب است.

من کاملا مطمئن هستم که من می توانم راه رفتن در هر یک از موسسات تعالی در سراسر هند و تایید می کنند که تقریبا هیچ تحصیل در هند خواهد بود آگاه که 19 دیگر smritis وجود دارد و مانو نمی کند و حتی از ویژگی های اصلی در 18 smiritis (تا Yagnavalkya اضافه شده و مانو را smriti به این لیست).

به عنوان هر کس می داند در مورد مانو-smriti و نه بقیه من احساس می کنم که بسیار مهم است برای ما به شکل از چه ساخته شده هفده صد سال پیر مبهم کتاب مقدس آنقدر محبوب است که تحصیل سرخپوستان حتی امروز معتقد هستند که Manusmriti پایه و هندو و جامعه ای که در آن ایجاد شد و توسط هندوها.

به عنوان من احساس می کنم که من می تواند در نگاه به عنوان یک حزب با علاقه در این موضوع من می خواهم به نقل از دونالد دیویس (2010), روح هندو قانون دانشگاه کمبریج Presswrites “با وجود شواهد تاریخی برای هر دو فعال انتشار یا اجرای Dharmasastra [Manusmriti] توسط یک خط کش و یا هر دولت به صورت مجزا از سایر اشکال شناخت احترام و با استفاده از متن. فکر Dharmasastra به عنوان یک کد حقوقی و از نویسندگان آن به عنوان lawgivers است که در نتیجه یک سوء تفاهم جدی از تاریخچه آن”

آقای دیویس تنها کسی که فکر می کند که Manusmriti بود فقط یکی از نظرات بیان شده در مورد راه یک جامعه باید سازمان یافته و نه یکی که تشکیل هندو راه زندگی است.

من یک متخصص است که می داند که این حقیقت تاریخی اما به عنوان کسی که زندگی در عصر تبلیغات در دستور کار محور افزایش و محبوبیت مانو-smriti باعث می شود من بسیار کنجکاو به ویژه به دلیل وجود داشت (و هنوز هم وجود دارد) ذینفعان که بسیار برای به دست آوردن از فروش آن به سرخپوستان.

به عنوان من یک پارانوئید به دنبال تئوری های توطئه من یک پیچ و تاب و عجیب و غریب از سرنوشت است که مانو-smriti حفر شده بود تا توسط تصادفی Britisher سپرده به پیش نویس قوانینی که از نظر فرهنگی در تراز وسط قرار دارد و در نتیجه (آنچه که او فکر) را حفظ خواهد کرد هندوها اما شواهد در برابر خوش خیم بودن از دستور کار نصب است.

آن است که کمی مرموز است که تقریبا همه اقتصاد (artha-شاسترا) مرتبط از متون هند باستان را از دست داده و بنابراین در مورد فن آوری است. برای یک ملت است که تولید شده و کالاهای صادر شده در مقیاس بزرگ آن را آسان به هضم است که وجود دارد نه وجود چنین متون.

عنوان انگلیسی تا به حال یک کنترل در آموزش و پرورش هند (که همچنان ادامه دارد و به خوبی گذشته استقلال) به Gen-گذشته از هند تا به حال هرگز یک فرصت برای پرسیدن این سوالات مربوط است اما من امیدوارم که نسل بعدی با آگاهی بیشتر از شستشوی مغزی بازی است که مردم برای به دست آوردن شروع خواهد شد درخواست آنها.

  • امیدوار هندی از نسل گذشته که دیده است ملت خود را دستکاری باقی می ماند شکسته و در نتیجه از لحاظ اقتصادی عقب مانده با تشکر اجتماعی تقسیم برجسته و پرورش آموزش و پرورش هند سیاست های گذشته

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de