باز-و-بسته ماسک صورت ساختگی شام و یک محافظ در آغوش برابر coronavirus: بازی امن و صدا با Covid-19😊

اگر روزی از اختراع ضرورت به دنیا آمد و از coronavirus همه گیر به نظر می رسد فوق العاده مادر از نوآوری است. حتی به عنوان سازمان ملل مسابقه به توسعه یک واکسن موسسات و افراد در سراسر جهان هستند کمک کنه خود به زندگی در زمان Covid-19 کمی بیشتر قابل زیستن. به عنوان مستند محدودیت سهولت در بسیاری از مکان ها و رستوران ها باز با اجباری احتیاطی اسرائیل آمده است تا با پوشش صورت خود را, که اجازه می دهد تا پوشنده لباس برای خوردن و نوشیدن بدون از بین بردن آن است. یک اهرم کوچک بر روی سطح خارجی باز می شود و خاموش یک شکاف در ماسک اجازه مصرف, رفع خستگی, اگر مخترع اذعان می کند که این روند ممکن است “کثیف” اگر آن را شامل چسبناک آماده سازی. به غذای بیرون, بیشتر, companionable تجربه brasserie در واشنگتن دی سی کرسی های زندگی به اندازه مانکن در جداول مجاور به کسانی که از مراجعان به طوری که برای ایجاد یک محیط اجتماعی مجاورت, sans عفونت است.

در یک حیله جنگی به دریافت از نزدیک و شخصی با مادرش در روز مادر در کانادا ابداع یک “آغوش دستکش” یک ورق بزرگ از جنس پلاستیک که به آن متصل هستند دو مجموعه از آستین آن را قادر می سازد كه به آغوش یکدیگر بدون مستقیم با بدن تماس بگیرید. تقلیدی تقلید می تواند محلی نوع سودآور خط کالا در هند که در آن چنین شال تظاهرات از محبت بین اعضای خانواده و دوستان نزدیک مدت طولانی است که یک عمل سنتی. به عنوان یک شعار بازاریابی برای طراحی نسخه از این یک مورد ‘Japphi بدون خطر’ را کاملا به معنای واقعی کلمه بود متمسک.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>