اوپک شیل تولید کنندگان کفش مذاکرات میان تار و مار روغن

یک پمپ روغن جک در تگزاس است. شیل تولید کنندگان نفت در دولت تحت فشار شدید از کاهش قیمت نفت.

عکس: آنگوس و خورنده/ایسنا

ایالات متحده در صنعت نفت, تنظیم کننده های تنظیم شده برای باز کردن یک گفت و گو با اوپک در مذاکرات است که می تواند کمک به پرورش یک آتش بس بین جهان سه کشور از بزرگترین تولید کنندگان نفت و به طور بالقوه حل عربستان و روسیه به قیمت جنگ آن را ویران کرده است بازار نفت در هفته های اخیر با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

محمد Barkindo, دبیر کل سازمان کشورهای صادر کننده نفت قرار است به بحث در جمعه Ryan Sitton تگزاس راه آهن کمیساریای که مسئول نظارت بر آمریکا بزرگترین روغن پچ این افراد گفت.

در حالی که آمریکا قوانین ضد تراست جلوگیری از رسمی معامله تگزاس تنظیم کننده است که با توجه به محدود کردن خروجی در امریکا بزرگترین تولید کننده نفت دولت برای اولین بار در دهه مردم آشنا با این موضوع قبلا گفت. شیل-شرکت های نفتی که به شدت در بدهی و تولید بالاتر در شکستن حتی قیمت در مقایسه با معمولی روسیه و عربستان تولید شده است ضربه سخت رکود است.

مرتبط

  • برخی از مقامات ایالات متحده می خواهید سعودی به خندق اوپک

که باعث شده است تا در روزهای اخیر به شدت بالا ایالات متحده در تعامل با اوپک—که رئیس جمهور تهمت اغلب متهم به رفتار ضد رقابتی. شیل شرکت شکایت کرده اند به آقای Barkindo در مورد سقوط قیمت نفت و او نیز صحبت به فرانک Fannon ارشد وزارت امور خارجه مسئول انرژی مسائل با توجه به مقامهای سعودی.

در اوایل این ماه به رهبری عربستان سعودی در اوپک و روسیه قادر به رسیدن به یک توافق بر کاهش خروجی در پاسخ به کروناویروس همه گیر مسکو تصمیم به هدف قرار دادن ایالات متحده تولید شیل با کاهش قیمت نفت بود اما ناگهان توسط ریاض خشن پاسخ: کاهش قیمت و افزایش تولید است که باعث شده نفت-سقوط قیمت به زیر 30 دلار در هر بشکه رسید.

تصمیم آمریکا تولید کنندگان برای کاهش تولید کمک خواهد کرد کرملین ادعای پیروزی و خار روسیه برای از سرگیری مذاکرات با عربستان سعودی, عربستان, مقامات گفت.

عربستان مقامات انتظار می رود روسیه در نهایت بازگشت به جدول به کاهش قیمت نفت دندانه های آن, اقتصاد, اما تنها اگر آن را در حال حاضر می تواند نفت دیپلماسی به عنوان یک چهره-صرفه جویی در حرکت به گفته مقامات در این پادشاهی است.

عربستان سعودی گفت: “کامل [سناریو] خواهد بود که ایالات متحده خود را با دادن کلمه بیش از این و آن خواهد آن را آسان تر برای متقاعد کردن هر کس به همکاری کنند.”

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن برای تابستان گفت: در [email protected] و Benoit Faucon در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>