اوپک به دنبال تجمع کنندگان بیش از ترس از پر سازی

‘اگر هیچ معامله ما خواهد شد برخی از خوب تعداد شناور تانکر هیچ جا در رفتن,’ گزارش رسمی گفت. مخازن در یک کارخانه تولید سیمان تسهیلات.

عکس: ماکسیم shemetov/ایسنا

در حال رشد کمبود فضای ذخیره سازی نفت در حال رانندگی برخی از جهان بزرگترین خام تولید به مذاکره و آتش بس در این هفته در عربستان و روسیه برای مبارزه با سهم بازار کمک کرده و با بیماری همه گیر کوروناویروس—های اخیر نفت-قیمت تار و مار.

جلوتر از مهم نشست تنظیم برای سه شنبه عربستان سعودی و دیگران در اوپک در حال تلاش برای متقاعد کردن تولید کنندگان نفت خواهد شد که وجود دارد فضای بسیار کمی به سمت چپ برای ذخیره نفت خود را اگر آنها نمی, جلوگیری از تولید به عنوان معامله گران نفت تقلا برای خالی کردن خزانه در گوشه های از راه دور از نفت جهان مانند مراکش مالت و کارائیب است.

به عنوان تقاضا برای نفت فرو می ریزد و در میان ویروسی همه گیر به رهبری عربستان سعودی در سازمان کشورهای صادر کننده نفت روسیه به رهبری متحدان در حال برگزاری مجازی جمع آوری پنج شنبه برای مذاکره آتش بس در عربستان و روسیه به قیمت جنگ و بحث محدودیت از 10 میلیون بشکه در روز است. این گروه امیدوار است در آمریکای شمالی تولید خواهد شد پیوستن به آن دعوت کرده است نروژ و انگلستان و برزیل برای پیوستن به این نشست نمایندگان گفت.

یک سخنگوی نروژ وزارت نیرو گفت: مقامات آن خواهد بود مایل به شرکت در صورت وجود حضور گسترده از کشورهای دیگر است.

اوپک تولید را ممکن است اجرای تولید خود را کاهش مشروط بر سیگنال های که دیگر G-20 ملل مایل به پیوستن به محدودیت. G-20 است که با توجه به برگزاری اضطراری انرژی نشست روز جمعه نمایندگان گفت.

G-20 سازمان در عربستان سعودی نمی, بازگشت یک درخواست برای نظر.

تمام امکانات ذخیره سازی نفت در جهان می تواند پر شود یک سخنگوی کرملین روز جمعه گفت. یک pumpjack در روسیه است.

عکس: Yegor Aleyev/زوما پرس

در روزهای اخیر روسیه به عربستان سعودی را متهم به تلاش برای حمله به ایالات متحده تولید کنندگان با جاری شدن سیل در بازارهای نفت که ریاض در پاسخ به آنها که مسکو برای اولین بار برای شکستن یک پیمان برای محدود کردن خروجی است.

در حال حاضر عربستان سعودی و دیگران در کارتل ها در حال گسترش وحدت پیام با توجه به اوپک نمایندگان: بدون اجماع در کاهش وجود خواهد داشت چند مکان برای ذخیره تمام جهان استفاده نشده نفت است.

“اگر هیچ معامله ما خواهد شد برخی از خوب تعداد شناور تانکر رفتن هیچ جا” یک مقام رسمی در انگلستان گفت.

مسکو به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن که مشاهده. تمام امکانات ذخیره سازی نفت در جهان می تواند پر سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov روز جمعه گفت مسبب این وضعیت در عربستان سعودی. “تانکر در حال حاضر مورد استفاده برای حمل و نقل نفت اما به عنوان شناور قوطی,” او گفت:.

به عنوان شیوع کروناویروس نقل مکان کرد و در سراسر جهان است و منجر به محدودیت های مسافرتی و توقف کار روغن مصرف به شدت کاهش یافته است. چین که در آن همه گیر شروع شد اول به پر کردن آن مخازن ذخیره سازی. پس از هند بنادر اعلام فورس ماژور در پاسخ به کروناویروس مربوط به محدودیت 2.7 میلیون بشکه نفت خام جریان را به این کشور میزان ذخایر طی هفته منتهی به مارس 29 با توجه به پاریس مبتنی بر شرکت مشاوره Kayrros که آهنگ جهانی سازی با استفاده از ماهواره های تصویربرداری.

انتظار می رود کمبود فضا برای ذخیره unsold در آن زمان نفت باعث شده است تا معامله گران نفت به تکاپو جهان برای فضای در دسترس است. در روزهای اخیر معامله گران اروپایی ابراز علاقه به اجاره فضا برای ذخیره خاورمیانه نفت در یک پالایشگاه در مراکش. این کارخانه واقع در مراکش خط ساحلی اقیانوس آرام شده است بسته به مدت پنج سال پس از بیرون رفتن از کسب و کار در طول نفت-سقوط قیمت در سال 2014. در حال حاضر این مرکز دارای یک دارایی باارزش: فضای کافی برای نگهداری حدود 10 میلیون بشکه نفت است.

یک مقام رسمی در این پالایشگاه کاهش یافته است به نظر.

معامله گران نیز هجوم آوردند به کارائیب در جستجوی فضا. دو سازی سایت پس از ترک ونزوئلا دولت-شرکت نفت در حال حاضر پر از نفت خام دوباره. تقاضا برای ذخیره سازی نفت در این کشور جزیره سنت لوسیا کاهش یافته است در اوایل سال 2019 پس از ونزوئلا تحت تحریم های ایالات متحده اما خام سهام وجود دارد در حال حاضر به نشستن در 5.2 میلیون بشکه بیش از دو برابر سطح ذخیره سازی از یک سال پیش با توجه به Kayrros.

سخت ترین ضربه متحده بریس برای coronavirus عفونت apex, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شده است و داده ها از یک سفر شرکت نشان می دهد بسیاری از چینی ها را آغاز کرده اند که سفر دوباره. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Angus دندانه/مهر نیوز

مخازن کوچک هلندی-جزیره کارائیب از ویدیو پر بودند اضافی 381,000 بشکه نفت خام در طول هفته از آوریل تا 2 می گوید: ماهواره-اطلاعات شرکت مشاوره Ursa سیستم های فضایی.

“ذخیره سازی یک ابزار لجستیکی. در حال حاضر آن را تبدیل به یک ارزش کالا” گفت: Daniel Yergin, معاون رئیس تحقیقات و اطلاعات شرکت IHS Markit و نویسنده کتاب “جایزه” است که به طور گسترده ای در نظر گرفته به عنوان معتبر ترین تاریخچه صنعت نفت.

ذخیره سازی و عرضه بیش از تقاضا نیز در حال حرکت به دریا. یک اروپایی تاجر نفت گفت که او مجبور شده است برای ذخیره 3 میلیون بشکه از خاورمیانه نفت در سواحل ونیز پس از شمال ایتالیا قرار داده شد در یک مستند با توجه به شیوع.

بیشتر در جنوب صورت فلکی حداقل 23 معطل ماندن تانکر است که تراکم هرد بانک یک منطقه دریایی در نزدیکی مالت است که اغلب توسط قاچاقچیان از قاچاق لیبی یا ونزوئلا نفت, ردیابی ماهواره ای, تصاویر از سایت FleetMon نشان می دهد. برخی از کشتی ها در حال لود محصول عروق است که وارد شده از ایتالیا در روزهای اخیر. در سراسر منطقه شرکت های باربری را کشف فرصت: آنها به دنبال کهنه تانکر محدود برای نجات متری برای ذخیره نفت با توجه به کهنه اروپایی نفت معامله گر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

عربستان سعودی نبوده است امان از تاثیر مازاد جهانی. به عنوان از آوریل 2 حدود 750,000 بشکه در روز از آن بارگذاری شد در آب با هیچ جایی برای رفتن با توجه به Kayrros. اما در حالی که عربستان سعودی به طور معمول می شود در آن نفوذ در بازارهای نفت از ظرفیت خود را به پمپ نفت بیشتر از آن در حال حاضر دست بالا را در رقبا از آن دسترسی به ذخیره سازی نفت کارشناسان می گویند.

ماه گذشته پادشاهی رزرو فضای موجود در Sumed خط لوله در مصر است که به طور معمول استفاده می شود به حمل و نقل نفت. میزان نفت ذخیره شده در حال حاضر وجود دارد سه برابر بزرگتر از اوایل سال 2019 به پایان مارس 29, 70%, کامل, با توجه به داده های شرکت. و در خانه پادشاهی صاحب ذخیره سازی برای 18 روز از تولید خود را با توجه به IHS Markit. که به معنی آن می تواند مقابله با unsold در آن زمان نفت بیشتر از روسیه است که فضا برای تنها هشت روز از خروجی است.

نوشتن به Benoit Faucon در [email protected] و گفت: در تابستان [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>