تنها هویج قابل پیش بینی بود

بخش تولید از مواد غذایی محلی طراحی شده است به ماشه احساسات, اما آن را برای من به عنوان من قدم زدن گذشته bin با هویج. من حتی نمی مانند هویج و گذشته از چند خام توری در یک سالاد. اما نزد کسانی که کیف من می خواهم به طوری که اغلب اضافه شده به سبد خرید من کشش در من.

من هیچ نظری ندارم آنچه من صرف هویج بیش از گذشته چند سال به من مهلت دو از مزرعه حیوانات با تقریبا روزانه جیره های مورد علاقه خود را درمان. من بلژیک اسب جفتک انداختن و براون سوئیس شیر گاو نلی مشترک مرتع در 80 هکتار که در آن نلی به حال متولد شده است در سال 1998 یک لحظهای گوساله تحویل توسط مادرش, جنیفر, در دره های عمیق از انتخاب او. باک وارد شدید پس از یک حرفه ای مشغول به کار در مهار در مزرعه آمیش بود که در حراج. ما می خواهم قفل شده و من پیشنهاد او. او را به خانه جدید خود را سبک تر و لبنی گله با نشاط. که برخی از 15 سال پیش و مزرعه است و پس از دست به دست.

اما باک و نلی استقبال شد برای ماندن در. برای چند سال گذشته من پیری حیوانات, هر دو به طور کامل بازنشسته شده و رایگان به پرسه زدن بودند و تنها لینک به زندگی سابق به عنوان یک کشاورز لبنی. دیگر گاو و اسب پیش نویس مدتها بود که درگذشت. و در حال حاضر باک و نلی رفته است. نلی غیر روحانی کردن در دره تنگ و عمیق است که در آن او می خواهم متولد شده است که اگر دانستن آن از محل حق برای دیگری گذشت.

در آستانه سال جدید من به باک pasturing جدید مزرعه صاحب گاو کامل currycombing به طوری که او می تواند وارد سال جدید براق و نسبتا تمیز. که گذشته ما تماس بگیرید. (بله, او می خواهم بدست خود هویج.)

در حال حاضر من بازدیدکننده داشته است به مزرعه از خانه فعلی در شهر دیگر حمل هر یک فوریت برای بررسی این دو است. من هنوز راه رفتن وجود دارد با سگ من که ادویه آزادی باز وسعت زمین به جریب. من بازدید, پیر ثابت مسیر nooks – که باز به عقب مرتع و عمیقا سایهدار جریان دره که در آن باک و نلی استفاده می شود به سر خم کردن در گرمای تابستان. آن را گاهی اوقات به من در زمان چند ساعت به آنها پیگیری کردن با کیسه هویج به دلیل دره طولانی و غیر مستقیم و آن را آسان نبود چگونه پیش بینی آن دو خواهد طرح خود را در فراغت روز.

آن هرگز آسان برای پیش بینی هر چیزی که هر یک از حیوانات را انجام دهد ، آنها به من آموخت که چگونه به انتظار هر صورت ظاهر از معمول است. گاو بود ایده های خود را چگونه گونه شیر جلسه خواهد اشکار: شاید با گاو ادب شاید با سم-مهر سردرگمی به عنوان چهارمین حیوانات راندند راه خود را به گرمی از سه حائل سالن.

اسب در مهار – پنج که من با درک “هی” و “haw” به خوبی به اندازه کافی و به طور کلی انطباق با این و دیگر دستورات – نه فقط همیشه از جمله “ایست” که خود بخار بود.

ما لذتبخش دمدمی بز سینتیا می دانست که چگونه به برقراری ارتباط با ما از طریق بیضی شکل چشم تله پاتی. یک روز او به من خیره شد در حالی که من در اوقات فراغت من در خانه رعیتی ایوان تا زمانی که من داد و به او آمد – به کشف من می خواهم به سمت چپ پمپ شیر در مخزن آب در حال اجرا و مزرعه بسیاری جاری شدن سیل شد. چه کسی می تواند پیش بینی کرده اند که او می خواهم می دانم زمانی که چیزی اشتباه بود ؟

من نمی توانم تصور کنید که داشتن هرگز شناخته شده این موجودات را بی وقفه رفتارهای متنوع و یا هرگز تجربه داشتن گرما در یک روز زمستان و یا حتی بدتر تمایل به ناپدید می شوند به قلم مو فقط به عنوان من آمد و به دنبال آنها – با هویج, هیچ کمتر است.

آن را برخی از زمان قبل از من می تواند راه رفتن و گذشته کسانی که هویج به عنوان اگر آنها فقط یک سطل از تولید است. آنها ارائه شده بسیار: گرم گاو و اسب نفس در زمستان سرد را خراشیده گوش در رویکرد من بزرگ قدم به قدم پشت سر من و یک اشاره از باک ، من همیشه می خواهم یک هویج جمع در جیب من که فراق انداز شد – نحو نامشخصی – همیشه کاملا قابل پیش بینی است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im