تنها در امریکا

پس از دنج قبل از روز شکرگزاری شام پخته شده و ما میزبانی hi-tech luminary دوستان در سیلیکون ولی ما همگرا در بازدید از آنچه خوب است در مورد امریکا — قبل از بحث ها می تواند رانش نسبت به ناکامی با امور سیاسی.

ما به طور طبیعی نسبت به جذب تکنولوژی و چگونه اینترنت سرچشمه گرفته بود در امریکا توسط دارپا — یک سازمان دولتی — و چگونه تنها ایالات متحده را دور اینترنت به بقیه جهان بدون خواستار هر چیزی در بازگشت.

اینترنت پس از ایجاد چند میلیارد دلاری شرکت هایی مانند Amazon, Alibaba چین و Flipkart در هند تغییر مسیر نوآوری است. مهمتر از آن فراهم کرده است بازارهای کالا از روستاها در چین و هند و آفریقا و بلند کردن میلیاردها نفر از مردم از فقر.

در اینجا این است که Uber و Lyft و Airbnb شد اقتصادی اخیر تعویض بازی با استفاده از ظرفیت یدکی از مردم در خانه و وسایل نقلیه — ابزار جدید برای تولید درآمد اضافی برای میلیون ها نفر.

اخیر محبوب فیلم دیوانه غنی آسیایی — داستان عشق بین یک ثروتمند آسیا از سنگاپور و چینی آمریکایی دختر — این است که یک صفحه نمایش مجلل, شیوه زندگی خود را خانواده. خوشبختانه آمریکایی ها نقل مکان کرد و دور از shallowness از ثروت است.

فقط در اینجا که فوق العاده غنی مانند بیل گیتس, وارن بوفه و مارک زوکربرگ— به دور سهم عمده ای از ثروت خود را برای ریشه کن کردن مالاریا و فلج اطفال در سراسر جهان و یا به تغییر شکل آموزش و پرورش و یا برای پیشرفت تحقیقات پزشکی — تمایل یک زنجیره به صورت معنی دار وجود دارد.

به عنوان تعطیلات رویکرد ما بسیار خدا را شکر برای.

ما نهادهای دموکراسی و بازار سرمایه — هرچند ناقص — جذب افراد فقیر و غنی از سراسر جهان که می خواهند به زندگی خود را در اینجا و هیچ جای دیگری.

آن است که تنها در امریکا که اپرا وینفری از طریق محض اصالت مطرح در ناکارآمد خانه و آزار جنسی به عنوان یک کودک — لمس قلب میلیون ها نفر برای رسیدن به شهرت و ستاره شدن و ثروت است.

به دنبال رویاهای مسخره می تواند یک شور و شوق در اینجا.

در اینجا این است که مهاجران هندی مانند من استقبال کردند و با توجه به فرصت موفقیت و میلیون ها نفر است. برخی از مشتریان من هرگز ملاقات یک زن در تکنولوژی و وال استریت به سختی تا به حال هر گونه سرمایه گذاران و یا تحلیلگران بودند که مردم از رنگ.

آن است که تنها در اینجا است که من با مردم مانند نیکی, یک, Lyft, راننده ای که وارد شده در سفید Prius. او یک وبلاگ نویس مد و رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار. او MBA است اما تلاش برای رفتن به شور و شوق او را برای مد است. او بیش از یک میلیون دنبالکننده در رسانه های اجتماعی و پس از سوار شدن او به من داد یک 10 دقیقه آموزش در بازاریابی رسانه های اجتماعی — به بوت شدن!

آن است که تنها در اینجا که من دستیار ورونیکا یک مهاجر از مکزیک اجرا می شود Casa Circulo غیر انتفاعی برای برنامه بعد از مدرسه برای کودکان مکزیکی باغبان و دفتر و پاک کننده ها — در ردوود سیتی است که خانه را به Facebook, Google و دیگر hi-tech شرکت. ورونیکا و خانواده او هیچ پس انداز و در عین حال آنها وقف چه کمی پول و وقت آزاد آنها به سازمان های غیر انتفاعی.

در اینجا ما آموزش و پرورش مدرسه فراخوانی تفکر انتقادی حتی اگر ما مقایسه نکنید و در نمرات آزمون. من حاضر به شرکت در Kumon کلاس به ace تست های ریاضی اما توسعه یافته به مراتب بهتر درک مفهومی ریاضی از من پشت در هند — جایی که من موفق به رتبه های بالای کلاس.

در اینجا این است که بچه های من معرفی کردم به خدمات اجتماعی — فارغ التحصیلی نیاز خود را در دبیرستان. به عنوان یک نتیجه, من دختر سرنا در زمان یک سال فاصله, آموزش کودکان محروم در نپال و لاداخ و همچنان به صرف بیشتر از شنبه, آموزش برنامه نویسی به دختران در شهرستان درونی مدارس در برکلی — در حالی که کار تمام وقت در هنگام راه اندازی.

در اینجا این است که بچه های من آموخته به دادن اعتبار به نویسندگان که کار ما در نقل قول خود ما نوشته. من معرفی شده است به این مفهوم تا زمانی که من آن را شنیده از آنها. خوشبختانه من تا به حال شروع به نوشتن آن.

در اینجا این است که مردم به دنبال برش لبه درمان های پزشکی, حتی اگر ما مراقبت معمول است بیش از حد گران است.

در اینجا این است که ما اختراع تکنولوژی بلکه جدید هنجارهای اجتماعی حمایت از همجنسگرایان به #Metoo# سعی کنید عادی و تعصبات جنسیتی — مسلما هنوز هم یک راه برای رفتن است.

آن است که در امریکا است که ما در حال حاضر به دفاع از نقض حقوق بشر در دیگر کشورها و زنان و مردان جوان ما در مدرسه با افتخار به خطر زندگی خود را به صرفه جویی در آن نه چندان خوش شانس.

بالاتر از همه با وجود برت Kavanaugh بحث جلسات ما سیستم قضایی مستقل است و اجرای قانون موثر و بالاتر از همه کشورهای دیگر است.

آن را نیز در اینجا است که ما انتخاب اولین رئیس جمهور سیاه پوست آمریکا در ادامه به با الهام از او و حرمت همسرش میشل که بزرگ مادر بزرگ به بردگی کشانده شد.

بحث های ما بیش از این تعطیلات می تواند به راحتی نشاط بخشی و ارزش آنچه که ما را موفق به انجام این کار برای خوب بیشتر از انسان به عنوان ما در تلاش برای هموار کردن مسیر موفق در آینده از طریق ما discontentments و بحث.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im