ما Dosti 24×7′ گروه واتساپ همیشه به عنوان ترافیک حد در جاده خارج مسکن ما پیچیده است. در حال حاضر به عنوان خیابان می شود سکوت گروه است noisier. آن را تبدیل به یک تاسیسات حیاتی تر از hyperlocal دستفروشان و مغازه های ارائه شده است که همه چیز از Aloo (یا ‘avacoda’), درمان های زیبایی و کامپیوتر متفرقه به زیراکس Y-جبهه و زیپ. ما گروه واتساپ بود هیچ دولا دولا راه رفتن یا در آرایه خود را از خدمات. آن را در قانون و saheli یک تامین کننده فوری داروهای سالم و اطمینان از دست رفته و صفحات زرد و OLX. اما از آنجایی که این ویروس تغییر زندگی به عنوان ما شناخته شده بود بنابراین ما WhatsApp. این جهش unrecognisably – درست مثل راه ما یک بار استفاده می شود به کار و بازی و زندگی می کنند; eat, pray, love.

تا تاج بارید در آن رژه ما رنگین کمان WhatsApp پیام های تلفن ندارد. از Sonu گیاهی-wala’; ‘ورزشگاه باز است?, ‘هر Maalishwali است که در ساختمان؟’, نیاز Bandwala/ بتمن/ Bhootnath ساز و برگ برای 6 ساله’; حتی یک روز صبح زود درخواست از جان گذشته مادر برای ‘شش پرهای طاووس pleeease’ (اتفاقا عرضه شده در عرض چند ثانیه). یا می شد و از کوره در رفته SOS برای قرار دادن یک خوک Peppa آب-بطری از دست رفته در تریبون باغ’; oftimes این بچه گم شده خود است. و یا درخواست برای آشپزخانه درمان برای کودک نو پا, دندان درد, نوجوان آکنه Babuji را برونشیت …

در حال حاضر که ویروسی وسواس آلوده هر لحظه بیداری چگونه می تواند ما Dosti 24×7 ” خود-جدا از سرایت? تاج دارای staled آن انواع بی نهایت. سابق خود را, چند, کمک رسانی به یک نقطه برسیم. مانند روزنامه نگاری کلاسیک فرمول 5Ws+1H ما گروه واتساپ فقط پست های که, چه, که, وقتی که, چرا از گرگ در ما درب و چگونه برای ایمن ماندن به علاوه به اندازه کافی ذخیره در dal, chawal, sanitisers – و ویفر که راحتی بزرگ مواد غذایی که تراشه.

Coronavirus اتحاد ایالات مسکن ما پیچیده است. و تقسیم آن Whatsappers به روشن دسته. اقدام سریع نیروی, اولین پاسخ به هر نیاز بیان شده و یا قبل از empted. (و کسانی که تنها ایستادگی و صبر کنید’ برای شخص دیگری به داوطلب.) “من موافق’ ارتش که بلافاصله تایید/ تحسین هر ارسال شده پیشنهاد. روشنگر اپیدیولوژی فوری خبرچین از هر مرحله از گسترش (گاهی اوقات جعلی). و به ناچار وحشتناک سه نفر از شایعه-پخش, Doomsayers و Panicreators. همانطور که می بینید ما به طور کامل آماده با ما inhouse دسته-دستگاه.

* * *

الک هوشمند گفت: “قفل شده پایین است بهتر از زدم پایین.”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de