آموزش آنلاین و دوران کودکی

Covid-19 یک بدبختی است که تحت تاثیر نه تنها در ما lifeworld اما آن مؤثر است lifeworld از کل جهان است. آن را دشوار است به این باور است که هر بخش از جامعه است که تحت تاثیر این ویروس در برخی از راه و یا دیگر. این بیماری همه گیر است منجر به بسیاری از اختلالات در رویدادهای مختلف با توجه به اختلال در روند اجتماعی شدن. شهروندان ارشد و کودکان شده اند در خصوص این بدبختی. کودکانی که نیاز به رایگان و مترقی محیط زیست در سال های اولیه زندگی خود را به دام افتاده در خانه های خود. آن را در حال حاضر به نظر می رسد این دوره در حال رفتن برای پایان دادن به زودی و آنها را مجبور به صرف بخش عظیمی از دوران کودکی خود را در خانه های خود را.

کودکی که سرگردان در اطراف ترس در پارک ها و محلات است که در حال حاضر تنگ بین چهار دیوار با توجه به Covid-19. مدارس بسته شدند با Covid شیوع در پایان مارس اما در آوریل مدارس ابداع برنامه ای برای تغییر به حالت آنلاین و آموزش و پرورش. کودکان همکاری به نوعی برای برخی از زمان, اما در ماه ژوئیه به مدارس ارسال جدول زمان برای کلاس های آنلاین.

آن است که هنگامی که مدارس مجبور به پرداخت کارکنان خود را و شارژ هزینه از دانش آموزان و در نتیجه آنها آن را لازم بدانند برای انجام کلاس های پس از آن است که ناعادلانه به اتهام هزینه و بدون ارائه هر گونه خدمات است. اما در میان همه این است که در دوران کودکی از دست داد به این بیماری همه گیر است که هیچ کس به نظر می رسد در مورد مراقبت. چگونه این کودکان که استفاده می شود برای احاطه باز پارک ها و دوستان خود تمرکز خواهد کرد و از 9 به 2 در کلاس های آنلاین یک سوال. این می توانست یک آزمایش با دانش آموزان در متوسطه سال اما کودکانی که هنوز در ابتدایی و پیش دبستانی کلاس رفتن را از طریق این نه تنها غیر عملی بلکه غیر انسانی.

کسی نمی تواند این واقعیت را نادیده گرفت که این کودکان گیر در خانه های خود نیز در مواجهه با مشکلات روانی. ساخت آنها را به پوشیدن لباس فرم مدرسه و نشستن در مقابل صفحه نمایش برای 5 ساعت در روز است غیر انسانی و فعالیت است. این ناامید کننده است که نه وزارت HRD و نه کمیسیون ملی حمایت از حقوق کودک که نهادهای مسئول باید تبدیل پشت خود را نسبت به این مسئله است.

کودکان ابتدایی و پیش دبستانی کلاس های که نیاز به کمک برای بسیاری از وظایف خود را در سمت چپ در مقابل صفحه نمایش و سیستم آموزش و پرورش کشور ما از نظر کار خود را به طور کامل. آن است که یک نقطه از نگرانی است که کسانی که در حال ترویج به بعد کلاس های کسانی که با شروع مدرسه در میان همه آنها معرفی به ‘مدرسه’, ‘class’ در حالت مجازی. مدارس شارژ هزینه, اما آنها نمی خواهند به سرمایه گذاری در مشاوره تحصیلی و غیره.

وزارت آموزش و پرورش در کشورهای مختلف و وزارت منابع انسانی و توسعه است که ادعا می کنند به کار برای بهتر رسیدن به استانداردهای آموزش و پرورش در کشور به نظر می رسد نادان نسبت به کودکان ابتدایی و پیش دبستانی کلاس. می تواند وجود داشته باشد بسیاری از دلایل این. به عنوان مثال دانش آموزان متوسطه کلاس و دانشگاه دسترسی به رسانه های اجتماعی که از طریق آنها به طور منظم به اظهار نظر در مورد سیاست های دولت در ظرفیت خود را در حالی که دانش آموزان مدارس ابتدایی و پیش دبستانی کلاس نمی تواند انتقال پیام های خود را حتی از طریق خود معلمان و پدر و مادر. معلمان اغلب نمی بیان دیدگاه های خود در همان آنجا که این موضوع به طور مستقیم بر معیشت آنها.

زمانی که تمام کشورهای جهان در مورد خود دانش آموزان, سلامت روان, نظام آموزش و پرورش کشور ما درگیر است در به کارگیری معلمان برای گسترش سود خود را. سطح اولیه است و فراموش شده ترین بخش در سیستم آموزش و پرورش ما به این دلیل که نتایج در این حوزه به زمان دارد. اکثر کشورهای جهان سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ابتدایی به دلیل این است که یک حوزه است که آماده پایه برای سال های آینده. آن را دلسرد کننده است که کشور ما نتواند به اذعان این. مدارس در حال اجرا خود را در راه آنها ادغام بخش های در حال اجرا بسیاری از کلاس ها در یک روز. بسیاری از مدارس و برخی از والدین هنوز هم بر این باورند که تکمیل برنامه درسی است که تنها هدف از مدرسه. آنها در حال تلاش برای قرار دادن به عنوان بسیاری که ممکن است اطلاعات در ذهن کودک که آیا او/او می خواهد به آن را یا نه اما سکوت تنظیم کننده و آموزش و پرورش بدن هستند نگرانی های بزرگ. آنها امتناع از اطلاع از این شیوه است.

اگر تنها مشکل مدارس این است که برای حفظ کارکنان خود را تحت اشغال آنها باید بفهمند که دیگر کارهایی است که آنها انجام می شده است ، معلمان می توانند کامپایل مطالعه مواد به طوری که می توان آن را هنگامی که مدارس رزومه. آنها می توانند با استفاده از این زمان خود را به گسترش skillset. لازم به فشرده کودکان برای این. دولت باید با تدوین یک سیاست کلی برای مدارس است که قادر به کنار آمدن با این فشار اقتصادی و ارائه آنها را با کمک. وجود دارد بسیاری از مدارس که نمی خواهد بود قادر به رویارویی با چالش های اقتصادی مرتبط با Covid-19 برای مدت زمان طولانی. وزارت منابع انسانی و توسعه باید توسعه قصد دارد برای کمک به مدارس.

در این زمان است که می تواند مورد استفاده برای اصلاح سیستم آموزش و پرورش کشور و این مایه تاسف است که آن است که سرمایه گذاری در پیدا کردن کلید های میانبر برای حل بحران کنونی خواهد شد که در دراز مدت فاجعه. دولت باید به سلامت روانی کودکان به طور جدی و به حداقل رساندن و یا به طور کامل متوقف تمرین آموزش آنلاین.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de