یکی از راه های خیابانی: قیمت سوخت decontrol به تکامل تنها دولت پیچ مزایای کاهش قیمت نفت

بر روی کاغذ قیمت خرده فروشی بنزین و دیزل در هند مربوط به قیمت جهانی نفت خام است. بنابراین اگر قیمت نفت خام سقوط, به عنوان آن را در هفته گذشته مصرف کنندگان باید بهره مند شوند. در واقعیت تنها ذینفع این است که دولت خزانه داری. هر بار که قیمت نفت خام به طور قابل توجهی افت دولتی با استفاده از این فرصت برای افزایش مالیات ها و پمپ قیمت برای مصرف کننده به سختی تغییر میکند.

هفته گذشته دولت وضع اضافی تومان 3 از وظیفه مالیات غیر مستقیم بر روی قیمت خرده فروشی بنزین و دیزل به گوشه تقریبا تمام دستاوردهای یک کاهش شدید در قیمت نفت خام. از یک بزرگتر نقطه نظر اقتصادی, آن سخت است برای توجیه منطق افزایش مالیات در این زمان. یک اقتصاد است که در حال حاضر در تلاش برای مقابله با یک رکود طولانی مدت در حال حاضر ضرب و شتم اجتماعی فاصله مورد نیاز برای مبارزه با Covid-19. با توجه به این که خدمات را تشکیل می دهند سهم اقتصادی پای قرنطينه خواهد تاثیر نامطلوب در نرم شدن تقاضا برای خدمات. لغو رویدادهای ورزشی مانند IPL و اجرا تعطیل از سینما را تحت تاثیر قرار تعداد زیادی که بخشی از خدمات اکوسیستم. در علاوه بر این به یک انقباض در بدست آوردن فرصت های سرخپوستان را مجبور به پرداخت هزینه سوخت بالاتر مالیات در حال حاضر.

پس از آخرین افزایش مالیات در حدود 59 درصد از قیمت خرده فروشی از Rs 69.87 برای یک لیتر بنزین در دهلی نو می رود به سمت مالیات و کمیسیون. حتی پس از حسابداری برای احتمال کمبود در هدفمند مجموعه های مالیاتی که دولت در حال دست و پنجه نرم کردن با آن سخت است برای توجیه مالیات اضافی بر روی افرادی که در مواجهه با یک شوک غیر منتظره به درآمد خود را. قیمت خرده فروشی decontrol شده است کاهش می یابد یکی از راه های خیابانی در هند. مصرف کنندگان تحمل هزینه های اضافی هنگامی که قیمت نفت خام را افزایش می دهد, اما هیچ فایده ای ندارد از یک تصادف.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو