یک ابزار بزرگ شرط بندی در یک سبزتر آینده

Patti های پاپ سر از میشیگان سودمند است که در خدمت 6.7 میلیون نفر از مردم خواست برای دریافت سبزتر و سریع تر. چهار سال پیش مصرف کنندگان انرژی با تکیه بر قدرت گیاهان است که سوزاندن سوخت های فسیلی برای 74 درصد از برق خود را—تا زمانی که کارکنان متوجه این ابزار می تواند تقریبا از بین بردن وابستگی به زغال سنگ و گاز طبیعی به لطف ياوه هزینه های انرژی های تجدید پذیر.

مصرف کنندگان پس از متوقف اضافه کردن سوخت های فسیلی به شبکه. این بازنشسته هفت از آن نیروگاه با سوخت زغال سنگ و توسط 2040, برنامه ای برای بازنشسته پنج باقی مانده. در عوض مصرف کنندگان بیشتری تولید برق از انرژی خورشیدی و بادی و مزارع در مقیاس بزرگ باتری سازی و فن آوری های دیگر. چند تا از آن در پروژه های انرژی خورشیدی با توجه به آنلاین آمده در سال 2022; یک مناقصه رقابتی فرایند در جریان است. مصرف کنندگان نیز تلاش برای کمک به مشتریان در مدیریت و کاهش مصرف برق با دستگاه های متصل مانند ترموستات هوشمند و هوشمند متر را قادر می سازد که از راه دور ردیابی و مدیریت مصرف انرژی است. این یک تغییر بزرگ برای یک 134-سال-ابزار قدیمی است که به پایان رسید نورد متر هوشمند تنها دو سال پیش و تا آن زمان انجام شده meter چک در فرد است.

“ما راه رفتن مردم از طریق حیاط به کشف کردن چقدر انرژی آنها با استفاده از ماه” می گوید: خانم های پاپ, همچنین مدیر عامل شرکت کنندگان پدر و مادر CMS انرژی است. “تکنولوژی تکامل یافته است به نقطه که در آن ما می تواند به بهینه سازی مصرف انرژی برای اولین بار.”

نمایی از Grand Rapids, Mich., یکی از مکان هایی است که مصرف کنندگان انرژی در خدمت

تمرکز بر مدیریت مصرف انرژی از عقل به نظر می رسد برای یک شرکت است که درآمد زیادی از درآمد خود را با فروش الکترون. اما برای مصرف کنندگان این کلید برای اطمینان از تقاضا, منطبق بر عرضه آن را به عنوان جایگزین زیادی کربن فشرده و منابع قدرت با کوچکتر تمیز کننده آنهایی که کمتر هزینه خواهد شد را به عمل قرار داده و آن را جلوتر از بسیاری از آب و برق دیگر در کاهش انتشار کربن. آن را نیز لازم برای آماده شدن برای آینده ای که در آن آب و برق و فروش برق کمتر اما بیشتر در هماهنگی استفاده از آن طریق خدمات صورتحساب به مشتریان.

در دهه های آب و برق در بسیاری از نقاط جهان برخوردار بوده اند وضعیت انحصار به عنوان تنها نهاد ارائه و تحویل برق است. در حال حاضر آنها مجبور به تغییر به عنوان کسب و کار و مالکان نصب پانل های خورشیدی, باتری, به فروشگاه که از انرژی خورشیدی و دیگر نسل گزینه های است که کاهش وابستگی به ابزار. مصرف برق نیز plateaued در بسیاری از نقاط ایالات متحده با توجه به بهره وری انرژی بهبود ایجاد یک نیاز برای شرکت ها برای تولید سود از طریق بیش از فروش قدرت.

همه این بدان معناست که رشد درآمد کاهش پیدا کرده است و برای آب و برق در زمانی که بسیاری از آنها تحت فشار از مشتریان تنظیم کننده و قانونگذاران برای تعمیر رو به وخامت شبکه های قدرت ساخته شده است برای قرن گذشته جمعیت بوم و به پیکربندی مجدد آنها برای یک کاهش-مصرف پایین-کربن آینده. سوال این ابزار مدیران این است که چگونه به آن را عظیم زیرساخت های سرمایه گذاری و نه خونریزی مشتریان خشک با رای را افزایش می دهد هنگامی که آن را راحت تر از همیشه برای آن دسته از مشتریان به نقص است.

یک مصرف کنندگان انرژی خورشیدی نصب و راه اندازی در گرند رپیدز پوشش بالای یک پارکینگ.

مصرف کنندگان انرژی قصد دارد به تولید بیش از نیمی از برق خود را از منابع تجدید پذیر توسط 2040 از 11 درصد در سال گذشته است.

“این یک چالش بزرگ و هوشمند آب و برق در حال رفتن به سرمایه گذاری که با چشم انداز بلند مدت از داشتن یک مقدار بیشتر متمرکز شبکه می گوید:” مایکل Wara, سر از آب و هوا و انرژی-سیاست برنامه در دانشگاه استنفورد جنگل موسسه.

برای مصرف کنندگان این طرح شامل تولید بیش از نیمی از برق خود را از منابع تجدید پذیر توسط 2040 از 11 درصد در سال گذشته است. برای انجام این کار و جبران ضرر و زیان از تعطیلی کارخانه آن برنامه ای برای اضافه کردن شش گیگاوات انرژی خورشیدی—نیاز به در مجموع 59 کیلومتر مربع از پانل های خورشیدی خوشه خدمات خود را در سراسر خاک—و همچنین به عنوان یک مقدار کوچکتر از قدرت باد. به طور فزاینده ای هر دو فن آوری های رقابت در هزینه گاز و چون باد و خورشید هستند, رایگان, ابزار صرفه جویی صدها میلیون دلار در سال در هزینه های سوخت.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

انتقال خواهد آمد در هزینه. این شرکت می گوید آن را صرف حداقل 25 میلیارد دلار در طول دهه آینده به جایگزین پیری گاز و تجهیزات الکتریکی و آماده سازی شبکه برای بیشتر انرژیهای تجدید پذیر باتری و وسایل نقلیه الکتریکی—عمده سرمایه گذاری که در نهایت افزایش بازده برای سهامداران است. هزینه خواهد شد به احتمال زیاد در نتیجه افزایش نرخ برای مشتریان هر چند مصرف کنندگان پیش بینی نگه داشتن آنها را در زیر نرخ تورم در سال آینده است.

دن صلیب-تماس یک اصل در برق عمل در کوه های راکی موسسه انرژی پاک در سازمان پژوهش می گوید: تلاش در مصرف کنندگان چین با یک تحول گسترده تر در راه است در بخش برق. آب و برق در پاسخ به تغییر آب و هوا نگرانی و آماده شدن برای یک آینده که در آن بازی یک نقش بزرگتر در ارائه فن آوری خدمات به مشتریان با معنی برای تولید و مدیریت قدرت خود او می گوید.

مصرف کنندگان انرژی باتری است.

“آنها یکی از چند نرم افزار در حال حاضر که در حال استقبال از این آینده و در نظر گرفتن چالش واقعا تجدید نظر کنید و سعی کنید چیزی متفاوت است چرا که آنها می دانند که این سیستم در حال تغییر است” آقای کراس تماس می گوید.

مصرف کنندگان پیش بینی می کند که طرح آن است که در مراحل اولیه خود را کاهش کربن خروجی از 90 درصد از سطح سال 2005 زمانی که زغال سنگ اختصاص بیش از 70 درصد از برق خود را از نسل. انرژیهای تجدید پذیر اختصاص تنها 2 درصد.

بیشتر از آینده همه چیز

  • یک معمار رادیکال چشم انداز به جای باز کردن دفتر
  • سفر مجازی می تواند جهان را تغییر دهید—اگر آن را در خارج از زمین
  • آینده همه چیز را 10 بهترین داستان های 2019

از آن زمان به بعد قیمت انرژی بادی و خورشیدی کاهش یافت. خانم های پاپ می گوید که زمانی که او تحلیلگران نگاه به آینده در سال 2016 آنها در ابتدا پیش بینی خورشیدی به سقوط قیمت 30% بیش از 20 سال است. همانطور که معلوم شد کاهش قیمت 30 درصد در 18 ماه آنها صرف اعداد خرد.

“مدل نتایج به طور چشمگیری تغییر,” خانم های پاپ می گوید. “خورشیدی شد بخش عمده ای از استراتژی ما است که تا به حال شده است در حال حاضر قبل از.”

با اضافه کردن تنها تجدید نسل مصرف کنندگان است که اساسا دخالت گاز که بسیاری از آب و برق, مشاهده به عنوان یک پل سوخت برای کمک به انتقال به باد و انرژی خورشیدی با ارائه یک منبع قابل اعتماد از برق در زمان هنگامی که خورشید نیست درخشان یا باد نیست باد.

یکی دیگر از میشیگان ابزار DTE Energy, ساختمان 1 میلیارد دلار natural-gas-fired power plant حتی آن را به عنوان به نظر می رسد برای اضافه کردن بیشتر انرژیهای تجدید پذیر.

DTE سخنگوی پیتر Ternes می گوید: گیاه جدید را به عنوان یک کاهش کربن منبع قدرت به جای دو سوخت زغال سنگ گیاهان و ابزار گریز به حساب برای تنوع در باد و انرژی خورشیدی. “کمک می کند که ما در گذر که ما یاد بگیرند که چگونه از انرژیهای تجدید پذیر ما را تحت تاثیر قرار, شبکه,” او می گوید.

مصرف کنندگان با این حال معتقد است که می تواند به طور موثر سنتی جایگزین نیروگاه های خورشیدی با مزارع اگر آن را می توانید متقاعد کردن مشتریان به دقیق استفاده از انرژی خود را. این شرکت با هدف به مشتریان بهره وری انرژی توسط 2 ٪ از یک سال و کمک به آنها در کاهش مصرف زمانی که تقاضا خوشه.

که شامل پیچیده مدیریت تقاضا—چیزی مصرف کنندگان است که نسبت به مشتریان خود ساز و برگ خانه های خود را با بیشتر دستگاه های متصل. همراه با فروش برق, آب و برق پول با سرمایه گذاری در خطوط برق و دیگر زیرساخت که تنظیم کننده اجازه می دهد تا آنها را به جمع آوری یک بازگشت با عبور از هزینه ها به مشتریان. مصرف کنندگان و سایر خدمات بالقوه برای کسب بازده در یک روش مشابه با سرمایه گذاری در فن آوری برای مدیریت تقاضا و افزایش بهره وری.

یک قلمرو گسترده ای اجرای هوشمند متر است و با توجه به ابزار کاملتری عکس از انرژی, استفاده, خانم های پاپ می گوید. مصرف کنندگان استفاده می شود به صورت دستی بررسی آن حدود 1.8 میلیون متر الکتریکی یک بار در ماه به آن حدود 22 میلیون برق-استفاده از نقاط داده در سال است. جدید متر دیجیتالی انتقال خوانش در طول روز افزایش داده های آن مجموعه به بیش از 54 میلیون امتیاز در روز است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه انتظار دارید مصرف انرژی به تغییر در طول دهه آینده? پیوستن به مکالمه زیر.

در سال گذشته مصرف کنندگان به ارمغان آورد در Uplight یک Boulder, Colo.-بر اساس شرکت نرم افزاری است که با این نسخهها کار آب و برق به دنبال قدرت مدیریت تقاضا از طریق مشتریان خود را. Uplight با هدف تجهیز حداقل 100 ، 000 خانوار در مصرف کنندگان خاک با ترموستات هوشمند و متصل دیگر محصولات است که نظارت بر ساکنان’ الگوی مصرف, مانند زمانی که آنها تلنگر بر روی چراغ یا تنظیم درجه حرارت. با ترکیب داده ها که با اطلاعات در مورد آب و هوا قیمت قدرت و تقاضا در سراسر سیستم Uplight نرم افزار می توانید تعیین کارآمد ترین زمان برای گرم یا سرد کردن خانه و کنترل ترموستات درآمده است.

Uplight مدیر عامل آدریان پهلو پیش بینی یک روز که در آن نرم افزار خود را بی سر و صدا مختصات برق استفاده در میان لوازم خورشیدی پانل های الکتریکی-خودرو شارژر و سایر دستگاه های با دوم-توسط-دوم تنظیمات به تعادل فردی نیازهای مشتری با خواسته های بر روی شبکه.

“به این دلیل است که ناکارآمدی وجود دارد چرا که هیچ یک کنترل تقاضا در پایان به عقب و قطعه گم شده تا به حال شده است که نرم افزار” آقای پهلو می گوید. “این یکی از بزرگترین چیزهایی که اتفاق می افتد بر روی شبکه.”

آب و برق را به آغوش این نوع از فن آوری و فشار برای تصویب آن به عنوان بخشی از انتقال به تمیز کننده منابع انرژی که نیاز به هماهنگی بیشتر به خط کردن مصرف انرژی و نسل می گوید: دانشگاه استنفورد آقای ميان ،

“به شبکه-مقیاس تجدید پذیر, شما نیاز به مقدار بیشتر انعطاف پذیر, تقاضا,” او می گوید. “است که نیاز به همکاری و تعامل از مشتریان است.”

در آینده بیشتر از همه چیز | انرژی

کشف آنچه در آینده انرژی و آب و هوا.

فیوژن راه اندازی گام به تحقق بخشیدن به چندین دهه قدرت تمیز رویای

دولت باید صرف میلیاردها دلار مطالعه تولید گازهای گلخانه ای-رایگان منبع انرژی. در حال حاضر خصوصی سرمایه گذاری ساختمان کوچکتر تر راکتور.

کلید نگه داشتن چراغ در: هوش مصنوعی

شرکت های برق در حال تبدیل شدن به AI, هواپیماهای بدون سرنشین و سنسور برای جلوگیری از قطع, صرفه جویی در پول و کمک به کار به طور فزاینده ای پیچیده شبکه برق.

Sci-fi نویسنده برجسته ترین چشم انداز از تغییر آب و هوا: بازمانده آن

کیم استنلی رابینسون رمان تصور فروپاشی زیست محیطی در دستگیری دقت و انسانیت پیدا کردن یک راه رو به جلو

خواندن گزارش کامل.

نوشتن به کاترین بلانت در Katherine.Blunt@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو