یک لحظه در یک زمان…

من کاملا موافقم… این است که آنچه در آن است.. و ما فقط باید با آن زندگی می کنند. ما که خیلی بیشتر خوش شانس تر از بسیاری از بسیاری از دیگران که در حال رفتن را از طریق این زمان دشوار است. بسیاری از ما خوش شانس می شود هنوز هم در مشاغل خوش شانس به در خانه با خانواده خوش شانس 3, مختلف, وعده های غذایی سالم در ما جداول ناهار خوری, خوش شانس به اوقات فراغت به شراب خواری و قادر به ادامه پرداخت برای Netflix نخست ، و احتمالا خوش شانس اگر من ممکن است می گویند تا به بسیاری زیادی امن تر از کارکنان خط مقدم بهداشت و درمان و حرفه ای… بله قطعا خوش شانس در یک میلیون راه….و تا حد زیادی به توان خدا را شکر….

اما در میان همه این ثروت خوب است که ما با برکت… ما نمی توانیم فراموش کنیم که ما بیش از حد انسان بعد از همه!! اگر ما در حال مبارزه با کار از خانه با کار داشتن دو برابر و با حفظ تعادل بین کار و نگه داشتن بچه ها سرگرم با ساخت مطمئن شوید که آنها در حال مطالعه به اندازه کافی با اطمینان از آنها صرف زمان بیش از حد بازی آنلاین, بازی با پخت و پز 3 بار در روز و حصول اطمینان از که خانواده هنوز غذا خوردن سالم است که بچه های ما را از دست ندهید رستوران وعده های غذایی چرا که ما آنها را استفاده می شود به این شیوه زندگی با بیرون رفتن برای مواد غذایی ترس ما ممکن است گرفتن این هیولا از یک ویروس و گسترش آن به عزیزان ما در خانه با خانه در حال حاضر نیاز به تمیز توسط ما… چیزی است که ما انجام نداده اند در سنین…. با نگرانی در مورد پدر و مادر ما در تلاش برای کنار آمدن خود به خود مایل و مایل دور است و نگرانی شما به قتل… با پس از آن نیز احساس گناه در مورد ناله در مورد وضعیت و سپس متوجه باشند که ما خیلی خیلی بهتر از بسیاری دیگر…..

اجازه دهید ما آن را قبول… اجازه دهید ما فقط اعتراف آن است که گاهی اوقات ما در واقع مبارزه… به مقابله با همه چیز… هیچ چیز با آن اشتباه…. در میان همه که ما رو در حال حاضر به همین دلیل قرار دادن فشار اضافی بر روی خودمان تلاش می شود و نشان می دهد که ما در حال مثبت?? شما نمی تواند مثبت در همه زمان ها… بنابراین اگر شما احساس ضعف و اجازه دهید به خودتان… جیغ, گریه, فریاد زدن و اجازه دهید آن را…در حالی که شما احساس منفی وجود دارد خواهد بود یک دوست وجود دارد که ممکن است فقط داد زدم قلب او خارج و در حال حاضر احساس شادابی و طراوت.. به نوبه خود به آنها را برای پشتیبانی شما فقط نیاز به آن لحظه ای…. وجود دارد هیچ آسیبی در باز کردن و پرسیدن که برای حمایت از… بیایید اعتراف کنیم که همه ما در این کار برای اولین بار در هر یک از طول عمر ما هستند و ما به طور کامل آماده شده است…. ما هرگز حتی در رویاهای ما تصور این نوع از وضعیت… بنابراین اجازه می دهد تا چهره آن بله… در راه خود ما!! ما همه به خوبی انجام می دهند درخشان به این راه دور آمده اند… آن مسافت طولانی و ما آن را از دست بدهند در زمان… خود را خوب به انجام است که… اصلا نیروی خود را به مثبت زمانی که شما اصلا آن را احساس کنید… است که استرس شما را بیشتر… و در نهایت ما تمام خواهد شد یادگیری به پذیرفتن آن لبخند و حمل… ولی این را… خودتان که زمان… ما فوق بشر…. بنابراین اصلا سعی کنید به یکی.. فقط آن را در گام خود را… یک لحظه در یک زمان….

عشق و قدرت و……….

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im