یکی از تنها تعداد: آن طول می کشد دو تا تانگو تبدیل شده است passe. شما می خواهید به رقص شما آن را انجام دهید, از خود راضی 😜

Covid-19 نهفته است زبان است. سال گذشته شما نگه داشته و مردم در یک فاصله از آنجا که شما نمی خواهید آنها را بیش از حد نزدیک هیچ عشق برای آنها خاموش من رادار لطفا. در حال حاضر شما آنها را دور نگه دارید چرا که آن را بی خطر است … برای شما. کسی اسکله گسترده به معنای وجود دارد حتی کمتر محبت است. در حال حاضر شما نمی خواهد حتی به اسکله. به جای رفتن کامل از راه دور. سعی کنید ساخت یک فیلم در حال حاضر به نام از نزدیک و شخصی. هیچ کس نمی خواهد به آن را ببینید و نه مایل دور و غیرشخصی.

اگر نیل آرمسترانگ به حال به راه رفتن روی ماه, بحث در مورد گام های کوچک برای انسان و آنهایی که برای انسان او را مجبور به گفتن Buzz Aldrin نگه داشتن آن را بر روی نردبان به من اجازه دریافت شش فوت دور.

در سال 2019 اگر کسی گفت: ما در همان صفحه ما خواهد بود flattered, ذهن های بزرگ فکر می کنم به طور یکسان. در حال حاضر شما حتی نمی خواهید در همان فصل و یا حتی کتاب. به یاد داشته باشید که چگونه ما می گویند من نیاز به فضای شخصی. که در حال حاضر یک دستور. و به عنوان برای رفتن مایل اضافی آماده کنم 10 مایل فقط برای جلوگیری از همه.

در آن طول می کشد دو تا تانگو تبدیل شده است passe. شما می خواهید به رقص لطفا آن را انجام دهد ، حتی twostep تبدیل شده است onestep. چنین چیزی در حال حاضر به عنوان twosomes. Onesomes است و بیشتر شبیه آن است. پس از آن وجود دارد که نزدیکی منعکس شده که در فاصله تف. حتی نمی فکر می کنم که اجازه دهید به تنهایی آن می گویند. و هنگامی که شیر انسان مهربانی بود و مرتب از ها گردش مورد ما صحبت می کنند از هم. شش ماه پایین جاده آن است که بیشتر شبیه avoidness, duckawayness و oopssomeoneiscomingness. بیا کمی نزدیک تر است. دنج is a four letter word.

شما به نام خانواده در سال گذشته و می گفت: من از آمدن به خانه و همه رو هیجان زده و شروع به پریدن کرد به بالا و پایین (خوب شما امید) با شادی لجام گسیخته. در حال حاضر شادی است bridled. شما مطمئن شوید که آن را بی خطر است. فکر می کنم در مورد آن. آیا شما تا به حال یک آزمون. می خواهید به صبر کنید تا بلیط ارزان تر هستند. اگر شما نمی توانید به عقب (ما گیر می شود با او برای هفته)? هیچ عجله ما می توانید از زوم. ببینید که خرد worm wriggling در گرد و غبار است که شادی خوش آمدید که شما انتظار.

تصور آواز Stand by me امروز.

چه به شما می گویند ؟

آن است که ابدی آهنگ stand, stand, stand by me…

برود آیا شما دیوانه.

و نجاران را مجبور به تغییر شعر از نزدیک به شما به Faaaar از شما. ما تا به حال یک بار قدرت در اعداد و ما می گویند آن را با استکبار … ما اعداد. در مجلس در این بازی در مبارزه است. نه در حال حاضر. یکی مطمئنا تنها تعداد.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de