یک انتخاب خوب منجر به دیگری!

اول کوچک انتخاب شما را به طور بالقوه برای دیکته نتیجه نهایی از طرح های خود را

ساخت گزینه های مهم گرفتن تصمیمات بزرگ و یا رو به یک زندگی در حال تغییر وظیفه همیشه به نظر می رسد تهدید آمیز تا شما تصمیم به مقابله با تعهد در کوچکتر بیت است.

اولین انتخاب شما را هر چند کوچک دیکته نتیجه نهایی. این کار دیگر به نظر می رسد توانمند. در واقع آن شروع می شود به دنبال بسیار قابل کنترل در حال حاضر. شما شروع کردم و به نوسان. انرژی است که چرخش در اطراف شما. شما یک مثبت سکته مغزی خود را با اولین دستاورد این کوچک است. برای مثال اگر شما برای شروع فقط با یک پیاده روی 15 دقیقه شما در حال حاضر احساس خوبی به عنوان شما سرمایه گذاری زمان و انرژی به سمت هدف بزرگتر.

شما را ساخته اند یک سرمایه گذاری و از این پس انتخاب های شما خواهد شد ساخته شده با دانش که در پشت ذهن خود را. شما باید یک حس مسئولیت نسبت به این سرمایه گذاری است.

در حال حاضر زمانی که شما سعی می کنید و نیش را از شکلات شما کسانی که 15 دقیقه برای پاسخ به. هنگامی که شما تصمیم به وعده غذایی خود را به هدف خود از یک شیوه زندگی سالم را هرگز دور از ذهن خواهد شد و تا پایان دیکته خود را انتخاب کنید. هنگامی که شما شروع به غذا خوردن سالم است که یکی دیگر از سرمایه گذاری شما را از آنجا که شما قربانی برخی از چیزهایی که شما را انتخاب سالم. را که قربانی ارزشمند شما خواهد بود به طور خودکار به هدایت می شود به چند گزینه های دیگر که را اضافه کنید تا نسبت به دستیابی به هدف نهایی خود را.

آنچه در اینجا اتفاق افتاده است ؟ خوب شما ساخته شده یک انتخاب خوب برای شروع! و یک انتخاب خوب به ناچار به یکی دیگر و یکی دیگر… ساختمان به سمت دستیابی به برنامه به شما در تنظیم کردن. بنابراین اگر شما یک هدف و یک برنامه به آن می چسبد و به دنبال آن گام به گام. به زودی شما آن را ببینید در حال سقوط را به محل خود را در آن و همان گزینه های که به نظر می رسید heartbreakingly در ابتدا دشوار خواهد بود آسان سنگ پله نسبت به خود را در حال حاضر بسیار هدف دست یافتنی!

همه ما شنیده داستان چگونه یک عمل محبت یک اثر موج دار شدن و پتانسیل تغییر جهان است. اگر مثبت را می توان به راحتی آن را دنبال نکنید که منفی است همان بالقوه ؟ فقط به عنوان یک انتخاب خوب منجر به چندین گزینه های خوب یک انتخاب بد نیز می تواند ما را در گرداب فاجعه است. است نه انتخاب و سپس روشن است ؟

هر انتخابی که ما را حمل قدرت تمام آینده ما انتخاب و جهت زندگی ما خواهد شد. که انتخاب اول می تواند حرکت ما در سفر خود به سمت اهداف است که از نظر ما مهم است. یکی مثبت انتخاب فقط یک قدم حتی یک جهش بزرگ می تواند به تغییر این دوره از زندگی ما است. یک تغییر کوچک در نگرش — reframing یکی از منفی به مثبت یا آموزش ذهن خود را به یک نظم و انضباط — می تواند کمک به باز کردن مسیرهای که باقی مانده اند برای همیشه بسته به ما. یک کودک کوچک ما را انتخاب کنید برای کمک به بهبود می تواند همه چیز برای یک نسل به نسل آمده است.

درک سهولت مثبت انتخاب و بزرگ آن عکس العمل به ما کمک خواهد کرد منجر زندگی با یک هدف است که به طور خودکار تراز با احساسات ما است. تغییر و سازمان دیده بان خود را تغییر در این فرآیند است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>