پرواز بر فراز آشیانه فاخته

تغییر Scindia قلمه به حزب حاکم به عنوان پیش بینی شاید یک بازی در شماره به برخی از اسب-تجارت و بازی کثیف به جک RS عضو برای دیگران شادی را به رسیور. همه درست به عنوان مشترک سیاستمدار و فکر می کند. همه درست همانطور که مردم به تماشای آموخته و imbibed معمول پایه کلاهبرداری از سیاست بیش از هفتاد سال از بزرگترین دموکراسی است.

این خاص تغییر یک قانون ممکن است دوباره تعریف سیاست در هند به ابعاد مثبت. نگاهی به مشخصات این فوق العاده هماهنگ نامزد این است که عیب های سیاسی و فرصت طلبی یا دادوستد. این یک مرحله جدید در سیاست در هند که در آن اعتقاد دارد یک دست بالا نرم نامشخص هر چند تا حدودی قابل توجیه محدودیت به عنوان “ضد ارتداد قانون” حزب “شلاق” به عنوان یکی از راه های کنترل ناهمگن گله.

این عمل تنها اگر آن را می کشد طریق می افزاید: مناسب برای یک سیاستمدار به تغییر بر اساس تضاد ایدئولوژی در درون خود سیاسی clan the undying آرزوی خوب و مرتب و با استعداد برای کمک به ملی تعالی حق دور از اتلاف نیمی از یک عمر برای رسیدن به قدرت احتمالا موجود توسط جدیدتر معادلات و پس از آن بیشتر یا کمتر پژمرده به عنوان یک شهروند ارشد.

حزب حاکم فراتر از طاقت بار از اعداد تبلیغات sloganeering این آثار شاید نشان داده است که استعداد لازم برای اداره کشور را availed می تواند بر اساس اثبات شایستگی و وظیفه ملی. آنها ممکن است تامل معافیت های خاصی به 1/3rd شدت به نام “ارتداد” قاعده در بالا نام معیار در یک enunciated متمم. آن را با این نسخهها کار برای همه احزاب را کاهش می دهد زهر از کلمه “مخالف” گاهی اوقات جدی گرفته شود به “احزاب در قدرت”. آن را بیشتر به یک جدید راه گریز به وصله پینه کردن جوان نوآورانه خون به یک حزب است. در نهایت به ایجاد یک جدید برنج برای قرار دادن بر روی چکمه به جای پیر “پسر-برنج” لهستانی!

هنگامی که استعداد دعوت شده از خارج از کشور زمانی که مگا خارج از کشور MNCs قرض هندی استعداد و بالا بردن ارزش خود را از این کشور حق دارد در منافع ملی برای ایجاد و استقرار در خانه جدید – رشد استعداد. عملکرد و توان در تولید ناخالص داخلی انحصار در تولید خاص در موارد التماس برای بیشتر استعداد. اگر وجود دارد یک نیروی کار است که کمک می کند تا در هدف $ 5T گمان می کنم تمام میله ها باید کاهش به جداسازی مانند یک تیم است. اگر یک آمریکایی یا اسکاندیناوی متناسب با این لایحه چرا یکی باید ببینید “خودگذشتگی” در هند اگر او متعلق به یک گروه سیاسی. تا زمانی که ما مدیریت را به باقی می ماند در بالای خط of vengeance, سیاست و یا هر رقابت می شود در راه مثبت. این به حدی طول می کشد مراقبت از جمعی اختلال دیده شده است.

یک مثال اخیر است که می ایستد به عنوان یک استارک به عنوان مثال به خلاف این است که انتخابات در ماهاراشترا. قبل از nuptial داد شکسته شد در زنگ یک ائتلاف پیروزی با U-نوبه خود با شرایط سازمان ملل متحد قابل تصور گزاره که این اشتباه است. آن را خالص قدرت و پول بازی. اما این سطح از سیاست است. بازی اقلیت-Dalit-OBC کارت آنها را به 50 دلار و 49 دلار!

من چیزی در مقابل چنین ترکیبات اما آنها باید ملی و بین المللی در دستور کار اهداف رشد اقتصادی جهات برای استعداد و تداوم آن. اقدام مثبت است را تکذیب کرد!

تعداد جوهر دموکراسی هر چند آنها نیز nemesis اگر وقاحت گرفته شده است.

اما این راه آن آغاز شد. من احترام زیادی برای علمی آقای Ambedkar نویسنده-in-chief قانون اساسی است. اما در اولین نسخه منتشر شده در سال 1950 وجود دارد نه تنها در بند “اقدام مثبت” هر چند بسیار بود که با اقتباس از قانون اساسی ایالات متحده. آن نهرو که متوجه این کردم و آن را بلافاصله پس از درج یک مورد ثبت شده در چنای.

برش در سراسر خطوط حزب نهرو می تواند متوجه استعداد در Vajpayee و پیش بینی او یک روز بعد از ظهر. ممکن است نقد و نهرو و حتی بیشتر در مهاتما چرا که این نام به فروش می رساند هر کدام راه شما صحبت می کنند. ما شروع خوبی اما نیروهای خارجی و داخلی تفرقه ما خود را وام مسکن از منافع ملی ما هنوز قرار می دهد ترمز در شتاب ملی بازیابی. یکی کورونا ویروس به ما می گوید که شما باید می خواهید به ماندن در یک آپارتمان با انتخاب اکثریت ساکنین اما با این معیار است که این ساختار شده است که یکی می آید حداقل تماس با غریبه ها بازدید کنندگان!

فقط چند خط در مورد جدید Jyotiraje Scindia را معرفی به خدمات ملی. در واقع اصل و نسب سلطنتی است که به خوبی شناخته شده است. زرق و برق دار پدر MadavRao Scindia شناخته شده در میان دیگر اصلاحات به کامپیوتری از راه آهن فروش بلیط (“Tatkal به همان اندازه محبوب بود آغاز شده توسط یک گروه از هرگز به زیر برآورد Bhoomihars از Bheguserai برای فعال کردن به و وپیش رول در خواهد شد)!

Jyotiraje Scindia شده است و فوق العاده وفادار به قبلی خود را برای 18 سال است. دیده می شد مبارزات انتخاباتی در انتخابات اخیر در شرق ، با فارغ التحصیلی در رشته اقتصاد از دانشگاه هاروارد در سال 1993 و بیشتر MBA از دانشگاه استنفورد. شخصی من قدردانی می آید از رسانه های تبلیغاتی. اما بیشتر از 2-3 طولانی سرمقاله من به عنوان خوانده شده در TOI. بسیار خوبی دقت کنید و واقعا حرفه ای. آن را به دست آوردن یک جوان با استعداد Indan جوانان و معتقدم این مرکز باید به طور مشابه, پویا, جهان آموزش دیده استعداد با ریشه های هندی را بیش از کشورهای دیگر به عنوان غیر قابل مقایسه کشت بنگال. چند نامزد چه کسی باید برنده دست پایین (تابعیت به کار می کرد بعد از آن) است Pele یا مسی!

“پرواز بر فراز آشیانه فاخته” است که برنده اسکار در حال حرکت که در آن با زندانیان پناهندگی بودند پس از سرکوب توسط مقامات که بسیاری از آنها در بر داشت در نزدیکی عادی هر چند تحت سرکوب گنگ به نظر می رسد. در پایان وجود یک شورش ناشی از بی نظیر جک نیکلسون. بزرگ پنجره شکسته است و بسیاری از فرار! چنین سرکوبگر سیستم وجود داشته باشد بلکه معمولا در خوابگاهها مذهبی hermitages دیگر originations.

یک نقل قول معروف از فیلم “مرد اگر شما دست خود را, خنده, شما از دست دادن خود را جای پا”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>