Once upon a time: ما هیچ ایدهای نداشتم اگر Mamta Kulkarni می خواستم به سر و صدا مردسالاری یا Rahul Roy پشتیبانی PM 😜

به یاد داشته باشید که زمان Utpal Dutt یک کارت حمل کمونیست رفت و به رسانه ها, درخواست برای یک انقلاب, فقط قبل از Gol Maal بیرون آمد ؟ همیشه به یاد داشته باشید Kishore Kumar دیگر اشاره کرد مخالف رفتن بیهوده گویی خواستار یک سیاستمدار و یک “دله” در مرحله نشان می دهد, قبل از انتشار یک آلبوم ؟

بدون شما به یاد داشته باشید هر یک از این چرا که آنها هرگز اتفاق افتاده است.

امروز اگر همه چیز متفاوت هستند. بالیوود تقسیم شده است در یک خط گسل بین “ضد ملی لابی” و “دولت bootlickers” و هر مسئله بود آن مرگ یک بازیگر جوان و یا تظاهرات در برابر یک تابعیت لایحه راستا در که دقیقا خط. و آن را در مورد عملکرد نه بر روی صفحه نمایش اما در رسانه های اجتماعی و 24/7 کانال های خبری در خور پاسخ و خاموش کردن پیش فرض و متلاشیکننده لابی و خواستار دولت فعلی را “تحمل” و با شجاعت مصرف در بالیوود مافیا یک حزب تماس با دیگران ب-درجه و تماس دیگری sellouts هر riling تا پایگاه خود برای حمله به دیگر.

این کمک می کند تا به ما گفته شده به ترویج این بازیگر یا فیلمساز را با نام تجاری نگه داشتن آنها را در اخبار, چرخه, و در مقابل بی ثبات مخاطبان است که توجه span هفت ماهه جذاب برای یک اتاق اکو با آن وفاداری مطلق یک تابع از خود را درک ایدئولوژیک خلوص که به نظر می رسد یک استراتژی درست از روابط عمومی کتاب درسی. چرا که به عنوان اولین کتاب من رفت: ممکن است من Hebb توجه خود را Pliss.

تماس با من یک کشاکش اما من ترجیح می دهم آن ٬ زمانی که بازیگران جنگیدند بیش از نقش ها و مسائل کمتر اهمیت زمانی که ما نمی مراقبت به می دانم که اگر Mamta Kulkarni می خواستم به سر و صدا مردسالاری یا اینکه راج کومار می خواستم JNU دانش آموزان به پرداخت هزینه های پایین تر و یا اگر Rahul Roy پشتیبانی چاندرا Shekhar به عنوان PM. همه پوشش رسانه ای بود که به این مجموعه اواخر و به سمت چپ که در اوایل با چه کسی و که کمد لباس آمد از میلان و آنچه عایشه Jhulka فکر آکشی کومار و تمام است که من نیاز به خوشحال می شود.

آن را به عنوان اگر بازیگران پس از آن نیست “بیدار” و یا ندارد, سیاسی نظر. Balraj Sahni شد مترقی او برجسته عضو از جناح چپ مردم هند را در تئاتر انجمن اما پس از آن او با ابراز این سیاست از طریق فیلم های او عمل کرده و در مثل گرم هوا به عنوان مثال و نه با spouting garam هوا در زمان نخست. که تفاوت بود.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de