به مریخ

هنگامی که شما مشکلات, هیچ چیز ضربان پله و گرفتن یک محدوده چشم انداز. در این مورد بیش از 30 میلیون مایل دور.

در این ماه سه کشور برنامه ای برای ارسال کاوشگر به مریخ کاوش باز سالوو در یک مسابقه فضایی به سیاره سرخ است که به نظر می رسد به عنوان اگر آن را ادامه خواهد داد برای سال آمده است. امید کاوشگر یک پروژه از امارات متحده عربی و اولین تلاش یک ملت برای بازدید از یک سیاره دیگر – این است که برنامه ریزی برای راه اندازی ژوئیه 15. چین Tianwen-1 می رود بعد زمانی بین جولای 20 و 25 جولای. آن خواهد بود که کشور در سفر به این سیاره است.

ایالات متحده آمریکا پس از چندین تاخیر و برنامه و راه اندازی آن برای جولای 30, پنجمین ماموریت به مریخ است.

روسیه و اتحادیه اروپا انتظار می رود برای پیوستن به این جدید مریخ کاشفان’ باشگاه در چند سال. هند و ژاپن در حال برنامه ریزی سفر پس از آن.

مریخ خواند در بخشی به دلیل آن می تواند پاسخ یک سوال بزرگ: آیا انسان در جهان تنها? در طول تاریخ این سیاره نشان داده جذاب بالقوه برای زندگی از جمله حداقل در حضور آب است. اگر هر زندگی همیشه وجود داشته و وجود دارد, چگونه به احتمال زیاد پس از آن این امکان را برای زندگی در هر نقطه در جهان پر از uncounted سیارات ؟

مریخ شده است شیفتگی و جذاب حواس پرتی – برای بشریت است. به عنوان اروپایی روابط رشد تنش و جنگ جهانی من نزدیک یک قرن پیش ستاره شناس ویلیام پیکرینگ peered از طریق تلسکوپ و توصیف آنچه که او را دیدم به عنوان تغییر سیستم آب و هوا در مریخ که او تصویربرداری به عنوان یک بیابان وسیع.

به Pickering این سیاره تقریبا یک پناهگاه “رایگان از درد و رنج و بی عدالتی و دشواری” اشاره سارا استوارت جانسون در کتاب جدید خود “آژیر از مریخ: جستجوی زندگی در جهان دیگر.” این محل “از همه وحشتناک چیزهایی که اتفاق می افتد در جهان خود را در سیاره خود را.”

اما حتی به عنوان تلسکوپی نمایش بهبود یافته ستاره شناسان’ سرخوردگی رشد: اگر فقط آنها می تواند نزدیک تر نگاه بهتر است. که در نهایت اتفاق افتاده است در آخرین نیم قرن به عنوان فضاپیمای شروع plunking روی سطح مریخ ارسال اطلاعات از جمله عکس. این ماشین به اندازه آمریکا مریخ نورد کنجکاوی – نام و سپس 12 سال کلارا Ma پس از ملی مقاله رقابت کرده و سرگردان این سیاره از سال 2012 و در ادامه به کشف آن است.

امارات متحده عربی و چین و بازدید از مریخ به معنی به دست آوردن علمی قد پشت بر روی زمین است. ایالات متحده به این معنی حفظ آن نقش برجسته در اکتشاف فضا. هر یک از ماموریت های پیشرفت دانش بشر ،

ایالات متحده کاوشگر به نام پشتکار برای مثال شامل یک روبات هلیکوپتر است که آنچه در آن مانند به پرواز در جو مریخ و امید است در خدمت به عنوان یک طلایه دار برای رور. پشتکار را نیز جمع آوری سنگ و خاک نمونه که برخی از ماموریت های آینده خواهد بود قادر به بازگشت به زمین است.

این سراسیمگی از اکتشاف زمینه را برای مرحله نهایی مریخ تلاش: قرار دادن انسان در سیاره سرخ. این هدف باقی مانده از چند دهه, دور, حداقل, آمریکا, محققان می گویند.

اما سفر به ماه توسط انسان هنگامی که به نظر می رسید غیر قابل تصور است. در حال حاضر مریخ در آینده نزدیک در فکر است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de