در آستانه?

برای بسیاری از هفته کلی حس هند در پاسخ به Covid-19 تا حد زیادی مثبت است. به طور کلی اعداد هر چند افزایش کوچک بودند که در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر حتی بیشتر از آن با توجه هند به اندازه و نرخ مرگ و میر بود و همچنان بسیار پایین است. انسان هزینه استخراج شده توسط این بیماری همه گیر و مستند شده است وحشتناک به خصوص برای میلیون ها نفر از مهاجران سرگردان در شهرستانها در سراسر کشور اما گسترش این بیماری به خودی خود به نظر می رسید به تدریج در حال کاهش باشد. اما همه چیز ممکن است در مورد تغییر قابل ملاحظه ای برای بدتر است. تعداد در حال افزایش است و بلند کردن اجسام از مستند است که به احتمال زیاد همزمان با بازگشت میلیون ها نفر از مهاجران به خانه های خود و مناطق روستایی که نسبتا بی پیرایه تا کنون به دنبال تمام مجموعه شاهد افزایش در اعداد است.

دولت غفلت از مهاجران کاملا جدا از گسترده رنج می برند که باعث شده است نیز به احتمال زیاد به تضعیف تلاش خود را در مهار گسترش ویروس. از همان ابتدا دولت به نظر می رسید به عدم برنامه ریزی برای مقابله با این بخش و در طول هفته آن را همواره به کندی واکنش نشان می دهند. تنها در هفته های اخیر است که آن را به دنبال جدی تر در این تلاش میلیون ها صفحه اصلی اما در حال حاضر این آسیب ممکن است به خوبی انجام شده است.

به دنبال بازگشت, این روشن است که شیوه ای ناگهانی است که در آن مستند تحمیل شد موجود در آن دانه های خود را نهایی ناکارآمدی. به دام افتاده مهاجران بودند از جان گذشته به ترک آن شد که در هر صورت مسخره به انتظار مهاجران به زندگی در شهرستانها در حالی که محروم کردن آنها از هر فرصتی برای اشتغال درآمدزا. همچنین نگه داشتن آنها را در شهرستانها با توجه به نوع ترتیبات زندگی است که بسیاری از مهاجران را ترک اتاق کمی برای اجتماعی فاصله. هنگامی که ویروس آمار بیشتر در مناطق پر جمعیت مهار شد بسیار دشوار است. در اثر آنچه در این مستند این بود که تبدیل به یک مشکل غنی و خوب سفر به یک مشکل برای فقیر و منزوی کنند.

مهاجران پس از آن تا به حال هیچ گزینه ای جز را به جاده تنها خاک است که هیچ نشانی ندارد و متعلق به هر کسی است. جاده ها تبدیل به تنها راه چاره برای بی خانمان و مهاجر بودند رندر بی خانمان دو بار بیش از. آنها از طرد توسط کشورهای که در آنها مشغول به کار بودند که از آنها به عنوان غیر خودی و از این رو کسی دیگری مشکل را به عنوان به خوبی به عنوان خود صفحه اصلی متحده که آنها را دیدم به عنوان یک منبع از گسترش عفونت است.

تا به حال ترتیبات ساخته شده در ابتدا برای حمل و نقل آنها را به خانه خود متحده و اگر غیر از این بود به دنبال تست و ردیابی تماس ما دیده اند ممکن است به طور موقت بر روی صفحه رادار در اعداد اما شانس مهار شده اند که راه بالاتر است. امروز که شانس داشتن آلوده شده است در این شهر رشد کرده اند چند برابر بیش از این مستند دوره با توجه به یورتمه رفتن تعداد موارد تعداد زیادی هستند که پراکنده در سراسر بسیاری از نقاط کشور در یک دعوت نامه به گسترش این بیماری است. با توجه به محدودیت فوق العاده ای ما بهداشتی درمانی روستایی زیرساخت های آن خواهد بود جای تعجب نیست اگر در مورد اعداد و همچنین نرخ مرگ و میر بودند به شلیک تا در چند هفته آینده.

این مشکل نه تنها مورد اداری نادانی اما در مورد اجرایی قصد. هیچ ترتیبات ساخته شده بودند برای مدت زمان طولانی برای رسیدگی به این موضوع و زمانی که آنها شروع به کار دولت به نظر می رسید تمایلی به پای این لایحه برای سفر. فعلی سوء تفاهم در مورد 1000 یا بیشتر اتوبوس ها که به کنگره ارائه شده برای کمک به حمل و نقل مهاجران است مثال دیگری از داشتن منحرف اولویت است. برای دولت به این پیشنهاد را پذیرفته و سپس لکه دار کردن آن را با این استدلال که تعداد عرضه شد کوتاه از آنچه وعده داده شده بود (چند از ده) و پس از آن برای پیدا کردن مضحک دلایل خود را unworthiness در حالی که همه به دلیل خودداری از اجرای حتی کسانی که در اتوبوس بودند که تلقی خوب است که یک جنس بنجل عمل مسخره گرفتاری کسانی که haplessly marooned.

آن را نیز یک سیاسی شکست و غیر قابل توضیح در آن. BJP قطعا درک قدرت این حوزه. بسیاری در حزب نسبت داده اند برخی از استرلینگ موفقیت آن لذت می برد در سال 2019 به کشت و رفاه طرح قرار داده است که پول به طور مستقیم در دست فقیر روستایی. برای آن که آن را نادیده گرفته اند امکان این موضوع انفجار و متعاقب آن آسیب می تواند به تلاش های خود برای کنترل گسترش ویروس آسان است به درک و یا توضیح دهد.

نمایی از طبیعت از این بیماری همه گیر به این معنی است که یکی باید بسیار مراقب باشید در مورد اعلام پیروزی بیش از حد به زودی. ما ممکن است تا به حال نسبتا آهسته شروع در مقایسه با بسیاری از کشورها اما ما در حال حاضر خودمان را در موقعیت unenviable که در آن ما زمان اجتناب ناپذیر کاستن از محدودیت های با پتانسیل افزایش نه تنها تعداد موارد بلکه در تعدادی از مناطق که در حال تولید این موارد است. کاهش نرخ انتقال بود قطعا مزایای آن برای آن مجاز سلامت زیرساخت برای بهتر آماده سازی خود را, اما اگر این تعداد همچنان به رشد بدون کنترل و سپس حتی این ظرفیت می تواند غرق شده است.

نکته مهم در حال حاضر خواهد بود به تمرکز بر روی آنچه باید انجام شود. تنها گزینه امروز این است که سعی کنید و اطمینان حاصل شود که کسانی که بازگشت به روستاهای خود را قرنطینه می شوند و هر گونه موارد جدا شود با تماس با ردیابی به اطمینان حاصل شود که آنها نمی گذشت عفونت به دیگران است. اگر به خوبی انجام می شود همچنین این احتمال وجود دارد که بعد از اولین جهش در تعداد وضعیت ثبات خواهد شد. مشکل این است که از نظر روانی گشایش ایجاد کرده است یک حس است که ما می توانیم به سهولت در حال حاضر. محله پارک و بازار پر از مردم با ماسک های فرسوده خود را در چانه رها شده است که آنها اجازه خروج از خانه خود را-زندان و در انتظار همه چیز به طور کامل دوباره عادی. بعد از چند هفته در حال رفتن به کاملا حیاتی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>