در پاسخ

“چرا آشیل احساس خشم?”, خواسته مدرس همانطور که همه ما حل و فصل کردن برای اولین بار سمینار کتاب 1 تا 6 از ایلیاد در تابستان گذشته.

کاملا بی ضرر پرس و جو در نگاه اول. بعد از انعکاس در زنجیره ای از افکار است که آن را جعلی نشان داد آن را به صورت نه چندان بی ضرر!

این است که چگونه همه چیز در زندگی واقعی بیشتر حس در ادراک و یا در نگاهی به گذشته? به همین دلیل است که پس ؟ به این دلیل است که حقیقت یا نگاهی به گذشته نشان دهنده آرامش فضا را از مشاهده ؟ این می تواند شاید سوال یکی دیگر از شور و مشورت است.

در حال حاضر اجازه دهید در ارابه به آشیل که تا به حال من در یک چرخش در حالی که من بر روی یک سوار در سرزمین عجایب, چند, puns کاملا در نظر گرفته شده!

او احساس خشم چرا که او احساس کردند که به افتخار او شده بود و تحقیر شده میبیند توسط آگاممنون? این است که چگونه مردم پاسخ می دهند زمانی که آنها احساس dishonoured? است خشم تنها راه برای مردم را به پاسخ زمانی که افتخار خود را صدمه دیده است و یا تصور می شده است صدمه دیده است ؟

این افکار فنر در طول بحث در ایلیاد. در عین حال به عنوان من اندیشیدن بیش از این خط تحقیق هستم کشیده شده به چهار نعل رفتن فراتر از متنی چارچوب مرجع است. عمدی بازتاب باعث می شود من متوجه است که افراد مختلف از راه های مختلف در پاسخ به همان وضعیت است. مطمئن هستم که شما خواننده عزیز موافقم.

یک جنگجو در پاسخ به افتخار او بودن تحقیر شده میبیند درک شده و یا در غیر این صورت نیاز نیست لزوما شبیه به یک دانشمند یا سیاستمدار و یا یک نجار. منظورم نشان می دهد که مشاغل تعیین فرد در پاسخ به یکسان و یا مشابه مجموعه ای از وقایع است. مشاغل در این بحث به سادگی اشاره به تجربه زندگی است.

دولت از تکامل یا رشد یک انسان شما می خواهم به توافق برسند می کند تحت تاثیر قرار و یا شکل زندگی تجربه می کنند. و که به نوبه خود تحت تاثیر ما پاسخ. پاسخ هر محقق یا نجار یا جنگجو نیاز نیست برای یک مجموعه مشابه از حوادث به عنوان به خوبی. آن تعیین می شود که در آن آنها را در سفر خود از تکامل است.

به عنوان من قلم این پست فکر طریق این افکار من نمی توانم اما می دانیم که پاسخ من به این پرسش ها نیز تعیین شده توسط خود من تجربه زندگی!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>