در فیلیس Schlafly گلوریا استاینم و ‘خانم امریکا’

من خوشحالم که من 20-چیزی نوجوانان توصیه می شود از Hulu مینی سریال “خانم امریکا” دراماتیک بازگویی 1970s نبرد به تصویب اصلاحیه حقوق برابر. آن چاله فیلیس Schlafly محافظه کار فعال از Alton, Ill., در برابر رهبران موج دوم فمینیسم مانند گلوریا استاینم و بتی فریدن.

با کیت بلانشت به عنوان خانم Schlafly – و او همیشه “خانم” – و رز بایرن به عنوان خانم استاینم چه به عشق ؟ مقدار زیادی از آن معلوم است. من بلافاصله متوجه مشکل با خانم بایرن تصویر خانم استاینم. او می آید در سراسر به عنوان خود جذب و uncharismatic به عبارت دیگر هیچ چیز مانند واقعی خانم استاینم.

Letty Cottin Pogrebin مانند خانم استاینم یک ویرایشگر موسس خانم, مجله نیز در زمان مسئله با تصویر. در یک ستون در لحظه, مجله می نویسد که “بینی-ابراز قفل-جاوید نسخه از گلوریا” به سختی شبیه زن او را شناخته پنج دهه است. مهم تر او می افزاید: “این گال من زمانی که “خانم امریکا’ نگه می دارد و تأکید بر اصطکاک میان فمینیست به جای دست و پنجه نرم کردن با پیچیدگی چالش ما است.” این سری نوبت آن همه را به یک کشتی او با ابراز تاسف.

مرحوم خانم Schlafly خانواده و متحدان خود را نقد. آن Schlafly کری صندلی از او و مادرش عقاب فروم گفته Vanity Fair که در حالی که آرایش و لباس به نظر می رسید و دقیق او در بر داشت خانم بلانشت ساخته شده مادر او ظاهر می شود “سرد و بی رحمانه و محاسبه است.”

“فیلیس Schlafly بود گرم و مهربان و باورهای خود بودند صمیمانه,” خانم کری می گوید.

رالف رید یک مسیحی محافظه کار رهبر می دانستند که خانم Schlafly برای 25 سال می گوید مانیتور که این سری از دست رفته “چگونه فوق العاده دشوار او بود.”

“او بسیار زیرک یکی از باهوش ترین و سخت ترین مشتریان من تا کنون ندیده اید” آقای نی می گوید. “سخت تر از فقط در مورد هر مرد من تا به حال دیدهام.”

من تحت فشار قرار دادند. خانم Schlafly آمد در سراسر به عنوان مقدار زیادی دشوار به من گفت. پس از همه, او را شکست داد و عصر.

برای من, آن را نیز سرگرم کننده برای دیدن Tracey Ullman, تصویر خانم فریدن که زندگی در واشنگتن در سال های بعد. من یک بار به او یک سوار به آپارتمان او و به یاد داشته باشید او به عنوان مسن اما هنوز چابک.

اما بیشتر از همه من heartened که دختر من به تماشای سری کردم و یک نگاه اجمالی به درگیری های اجتماعی از 1970s. در حال حاضر من مطمئن شوید که او می خواند تا در مورد چگونگی آن همه واقعا پایین رفت.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر در [email protected]

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de