در مستند با سو استفاده کننده: هنگامی که ماندن در خانه به ارمغان می آورد و تهدید به خشونت

این روند دیده می شود در سراسر اروپا از مستندات شروع به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

ملی بریتانیا داخلی سوء استفاده از خط تلفن دیده می شود 25 درصد افزایش تماس ها و گزارش آنلاین سوء استفاده های داخلی در حالی که اسپانیا در شماره های اضطراری برای خشونت خانگی اشاره کرد و 18 درصد بیشتر تماس در طول دو هفته اول از مستند از همان دوره یک ماه قبل.

این مستند به خصوص برجسته آسیب پذیری بسیاری از زنان در فرانسه – جایی که در سال های اخیر یک زن کشته شده است با توجه به خشونت خانگی هر سه روز. پلیس فرانسه ثبت 36% پرش در گزارش سوء استفاده های داخلی در پاریس در طول هفته اول پس از فرانسه رفت و به مستند در مارس 17 و 32 درصد افزایش در جای دیگر در فرانسه.

در میان سربازان ارتش در گزارش دولت فرانسه ramped تا تلاش های خود را. پس بر روی پاشنه از برنامه دولت فرانسه اعلام کرد که زنان باید در استفاده از داروخانه های محلی خود را به احتیاط گزارش سوء استفاده.

دولت فرانسه را نیز باز خواهد شد در حدود 20 pop-up مراکز مشاوره در فروشگاه های سراسر پاریس و در شمال شهر لیل که در آن زنان می توانند در رها کردن در حالی که خرید. آن تعیین شده 1 میلیون یورو برای کمک به استفاده داخلی سازمانها و گفت: آن را خواهد پرداخت تا 20,000 اتاق های هتل برای قربانیان.

پاریس

جیل Bourdais اجرا شده است دو هفته گروه پشتیبانی برای بازماندگان خشونت از سال 2011 و معمولا دریافت حدود پنج تماس در هر هفته از مشتریان خود را.

اما پس از فرانسه coronavirus مستند آغاز پاریس-بر اساس روانشناس بالینی بدست کمتر تماس و ایمیل از همیشه. او می گوید: او دریافت نکرده یک تماس از مارس 27.

“اگر [زنان] در حال حاضر زندگی خود بدرفتار و آنها با من تماس نمی گیری شاید هیچ آسیب واقعی می گوید:” خانم Bourdais. “اما اگر آنها با من تماس نمی گیری و در آنها زندگی می کنند با یک فرد بدرفتار; بیش از حد خطرناک است … آنها بسیار کمتر از آزادی برای رسیدن به.”

این پدیده که خانم Bourdais مشاهده منحصر به فرد نیست. بسیاری از گروه های حقوق و همچنین فرانسه را رایگان استفاده داخلی خط اشاره کرده اند که کاهش در تعداد تماس های تلفنی دریافت می کنند پس از فرانسه رفت و به مستند در مارس 17 – نمایش چقدر دشوار است برای قربانیان برای رسیدن برای مشاوره و یا منابع زمانی که به دام افتاده در داخل با متجاوزان. تعدادی از زوج ها که رسیده ایم به نقطه شکستن رفته است; پلیس فرانسه ثبت 36% پرش در گزارش سوء استفاده های داخلی در پاریس در هفته اول و 32 درصد افزایش در جای دیگر در فرانسه.

این روند دیده می شود در سراسر اروپا از مستندات آغاز شد. ملی بریتانیا داخلی سوء استفاده از خط تلفن دیده می شود 25 درصد افزایش تماس ها و گزارش آنلاین در حالی که اسپانیا در شماره های اضطراری برای خشونت خانگی اشاره کرد و 18 درصد بیشتر تماس در طول دو هفته اول از مستند از همان دوره یک ماه قبل. شماره درخواست سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به صدای جیر جیر در آوریل. 5: “من مصرانه از همه دولت ها برای قرار دادن زنان و ایمنی برای اولین بار به عنوان پاسخ آنها به این بیماری همه گیر.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

این مستند بر آسیب پذیری بسیاری از زنان در فرانسه – جایی که در سال های اخیر یک زن کشته شده است با توجه به خشونت خانگی هر سه روز. و به عنوان یک نتیجه از آن می تواند تغییر فقط بالا چگونه اولویت استفاده داخلی برای دولت است.

“وجود دارد یک آگاهی واقعی از #MeToo جنبش است که این نوع از خشونت است و نه یک امر خصوصی است که آن را غیر قابل قبول و یک مشکل اجتماعی می گوید:” اولیویا مونس سخنگوی برای قربانیان و فعالان حقوق بشر در فرانسه Victimes. “اما دولت هنوز هم نیاز به کار در هماهنگی بهتر بین بازیگران مختلف و سرمایه گذاری پول بیشتر برای کمک به قربانیان این یک سرمایه گذاری بسیار خوب برای قربانی و دولت است.”

یک مشکل جدی و حتی قبل از همه گیر

فرانسه یکی از بالاترین نرخ خشونت خانگی در اروپا با توجه به آمار و ارقام اتحادیه اروپا از 2017. هر سال حدود 200 ، 000 زنان رنج جسمی یا سوء استفاده جنسی توسط یک شریک. در سال 2019 و 149 زنان دنیا در دست شرکای خود – از 121 سال قبل و 950 خشونت شرکای برگزار شد در بازداشت پلیس.

در پاسخ به افزایش فشار افکار عمومی دولت فرانسه پرده برداری در سراسر کشور اقدام به برنامه ریزی لقب “Grenelle,” در برابر خشونت خانگی در سپتامبر سال 2019 امیدوار کننده تر در مقیاس گسترده ای استفاده از دستبند الکترونیکی برای مجرمان و ایجاد 1000 مکان در پناهگاه برای قربانیان.

مسیحی هارتمن/ایسنا

خشونت خانگی شده است یک مسئله عمده در فرانسه حتی قبل از این بیماری همه گیر به این Nov. 23, 2019 تظاهرات در برابر کشتار جنسیتی و خشونت علیه زنان در پاریس نشان می دهد.

و در میان همه گیر مستند دولت ramped تا تلاش های خود را بیشتر. پس از یک برنامه که در آن زنان می توانند صحبت می کنند کلمات کد “ماسک 19” در داروخانه ها نشان می دهد آنها دچار داخلی سوء استفاده دولت فرانسه اعلام کرد که زنان باید در استفاده از داروخانه های محلی خود را برای شبیه گزارش.

دولت فرانسه را نیز باز خواهد شد در حدود 20 pop-up مراکز مشاوره در فروشگاه های سراسر پاریس و در شمال شهر لیل که در آن زنان می توانند در رها کردن در حالی که خرید. آن تعیین شده 1 میلیون یورو برای کمک به استفاده داخلی سازمانها و گفت: آن را خواهد پرداخت تا 20,000 اتاق های هتل برای قربانیان.

اما این اقدامات نمی رفته کنون به اندازه کافی می گویند شدند. در سال 2018 و فرانسه به شورای عالی برای برابری جنسیتی گفت که 11,000 اضافی مکان در پناهگاه بودند و در واقع مورد نیاز و گروه های حقوق بشر می گویند که حداقل 500 میلیون یورو باید اختصاص داده شده به این علت است.

بسیاری از ضد داخلی سوء استفاده گروه می گویند بیش از حد اغلب, این زن است که باید تغییر در زندگی روزانه به جای او مصرفکننده و نه راه دیگری در اطراف. رصدخانه برای خشونت علیه زنان برای Seine-Saint-Denis منطقه فقط در خارج از پاریس اعلام کرد در پایان ماه مارس است که در آن کار می کنند با یک دادگاه محلی برای تامین مالی اتاق های هتل ها در طول مستند دوره – نه برای قربانیان زن اما برای خود خشونت مجرم.

“هنگامی که زنان ترک برای یک هتل اغلب با فرزندان خود ندارند تخت خود را اسباب بازی خود را نمی تواند آنها را طبخ. آن را غیر قابل تحمل می گوید:” Ernestine Ronai مدیر رصدخانه برای خشونت علیه زنان برای Seine-Saint-Denis منطقه است. “خشونت مرد کسی است که کاملا نیاز به ترک.”

فعالان همچنین می گویند که سیستم عدالت به نفع مجرم به جای قربانیان سوء استفاده. یک ماه نوامبر سال 2019 گزارش هفتگی Le Journal du Dimanche نشان داد که مقامات به دنبال از طریق در خشونت خانگی شکایت از 80% از زمان.

Eléonore یک تولوز-بر اساس کاری که خواسته است که نام خانوادگی او را نمی تواند چاپ شده می گوید: او مورد تجاوز توسط دوست پسر او را در پاریس در سپتامبر سال 2016. با کمک از دوستان او در نهایت گزارش این حادثه به پلیس تنها به این وضعیت تبدیل به اطراف ، افسر که در زمان خود مورد فشار Eléonore به نشانه اصلی couranteکه پرونده جرم اما نمی گرفتن شکایت هر بیشتر. او او متقاعد شده است که انجام می دهند در غیر این صورت می توانست عواقب جدی برای شریک زندگی خود را.

“آنها قرار داده و سرزنش به من گفت که دوست پسر من بود فقط ابراز تمایل و لذت به دیدن من می گوید:” Eléonore که پسر فقط در حال بازگشت از یک سفر طولانی که این رویداد صورت گرفت. “من اجازه نداشتم به هر گونه احساسات در مورد آن.”

Eléonore تلاش کردند تا پرونده او را به یکی دیگر از ایستگاه پلیس اما با وجود تلاش های او در این مورد هرگز دنبال دوست پسر او را هرگز دریافت هر گونه مجازات است.

همسایگان و پلیس

به عنوان مردم فرانسه به طور فزاینده ای محدود به خانه های خود در طول مستند همبستگی بین همسایگان گرفته شده در بیشتر اهمیت – این که آیا آن را به قرض دادن یک دست کمک و یا به سادگی موج در سراسر یک مجتمع آپارتمانی. برای قربانیان خشونت های خانگی و همسایگان می تواند زندگی را نجات دهد.

کیت LeBlanc می گوید او به نام پلیس در ماه اوت گذشته زمانی که او شنیده ام یک زن و شوهر فریاد در یک ساختمان همسایه در پاریس و حومه پوتو. اگر چه پلیس نشان داد تا در پنج دقیقه خانم LeBlanc می گوید: او هنوز مطمئن شوید که اگر آنها می توان به عنوان واکنشی در حال حاضر در میان فشارهای کنونی مستند وضعیت. بیشتر پلیس شده اند و وظیفه گشت زنی در خیابان ها به صورت بالقوه قانون شکن و پاسخ دادن به تماس خانه مستلزم خطر بهداشت عمومی.

“من می خواهم با پلیس تماس بگیرید به سرعت در حال حاضر, اما من مطمئن هستم که چه نوع از پاسخ من می گوید:” خانم LeBlanc. “من می توانم حدس و گمان که نمی شود آن را به عنوان سریع است.”

خانم مونس از فرانسه Victimes می گوید که حتی اگر پلیس تحت “فشار شدید,” قربانیان باید دریغ نکنید برای تماس با آنها را مورد استفاده داخلی حوادث. فرانسه Victimes آموزش نیروهای پلیس در نحوه رسیدگی به شکایات و رسمی بخشنامه است به خصوص فعال وقتی که می آید به چنین خشونت خانگی.

فرانسه باید بیشتر به او می گوید: به اختصاص منابع و پول برای کمک به قربانیان در جهت به بار کردن بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی بخش در حال حاضر و در آینده است. اما او می افزاید که #MeToo جنبش همراه با فرانسه Grenelle طرح اقدام کرده اند بهتر آمادگی فرانسه برای رسیدگی به خشونت خانگی شکایت در این مستند که به طور بالقوه می تواند فراتر از این در اوایل روز در سلول است.

این خبر مانند این است که باعث می شود Eléonore در تولوز در نظر بگیرید که آیا او باید بازگشایی مورد تجاوز به. اما این بار او می گوید: او می تواند یک طرح دعوی در دادگاه در برابر نه تنها افسر را رد کرد و پرونده او بار دوم در سال 2017, اما در مقابل دولت فرانسه.

“در سر من هنوز هم امکان, اما من ساخته شده ذهن من در مورد آن می گوید:” Eléonore. “من امیدوارم که همه چیز تغییر کرده پس از آن.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im