در روز استقلال سیاه آمریکایی ها را ببینید امیدوارم که از یک بزرگتر میهن پرستی

کشتن جورج فلوید کرده و تظاهرات و ناآرامی در سراسر ایالات متحده است. اما به عنوان روز استقلال روش میکا جانسون می گوید گسترده فوران پشتیبانی نیز انجام می شود چیز دیگری است. آن را به یک کوچک اما مهم درجه کاهش تنش بسیاری احساس می کنید که هر دو سیاه و آمریکایی است.

دکتر جانسون یک کارشناس سلامت روان به مطالعه پدیده او خواستار “دو آگاهی است.” آن است که مبارزه برای آشتی عشق از کشور با سابقه تبعیض نژادی.

وجود دارد یک “فشار روانی بودن و نیز وفادار به کشور خود عشق خود را از کشور وقتی که برای این کشور و این ایده از میهن پرستی مبتنی بر خود را صدمه دیده است موجود نیست و یا خاموش خود را صدمه دیده است,” او می گوید.

اما نصب میل به طور قابل توجهی بیشتر آمریکایی ها را پذیرا را تجربه می توانید شروع به سهولت است که تنش. سکس گارنر که در ارتش خدمت کرده است و دارای یک برادر است که یک افسر پلیس می گوید: “میهن پرستی به معنای زیادی به ما در این معنا که ما عاشق کشور ما است.” اغلب آن را احساس می کند که وطن پرست “بدان معنی است که شما کمتر سیاه و سفید.”

سکس گارنر و همسرش نشسته بودند, توسط ساحل در تاکستان مارتا زمانی که یک وانت پر با سفید, نوجوانان نورد توسط, پرواز یک پرچم آمریکا. به نیروی دریایی کهنه نمایش نیست بیرون کشیدن احساسات از غرور; آن احساس شوم. “به نظر نمی رسد دوستانه است.”

برای آقای گارنر لحظه ای بود که یک یادآوری از آنچه که برای بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید است خونتان آشنا واقعیت: در حال میهنی می تواند به معنای داشتن یک آگاهی است.

“از همان ابتدا وجود داشته است سیاه و خون در جبهه برای این ملت می گوید:” آقای گارنر قرارداد متخصص برای دفاع آژانس حمل و نقل و یک دانشجوی دکتری تحقیق در مورد آنچه در آن به معنی به سیاه و میهنی در قرن 21 امریکا است. “هنگامی که ما به خانه, این کشور هنوز هم زندگی نمی کنند تا به حقیقی ترین بخش از ارزش های آن.”

هر سال در روز استقلال آمریکایی ها در تمام زمینه های تجمع در اطراف مشترک آرمان احاطه شده توسط star-spangled پارچه سست بافت پرچمی آتش بازی و پرچم با مضمون غذا و لباس. اما برای بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید که نماد پرچم شامل یک مبارزه برای آشتی عشق از کشور با درد شخصی از این کشور سابقه ای طولانی از تبعیض نژادی.

در این روز استقلال وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از چه چیزی می تواند به عنوان تظاهرات نژادی عدالت قرعه کشی آمریکایی ها از همه نژادها در پی جورج فلوید را به قتل توسط پلیس. اما کسانی که گرامی آرمان همچنین تاکید فاصله باقی می ماند که آمریکا واقعا در آغوش گرفتن و جشن گرفتن تجربه خود شهروندان است.

وجود دارد یک “فشار روانی بودن و نیز وفادار به کشور خود عشق خود را از کشور وقتی که برای این کشور و این ایده از میهن پرستی مبتنی بر خود را صدمه دیده است موجود نیست و یا خاموش خود را صدمه دیده است می گوید:” میکا Johnson, استادیار بهداشت روان در قانون و سیاست در دانشگاه فلوریدای جنوبی در تمپا.

“پس چگونه فراموش, من تبدیل به یک فرد کامل وقتی که من عاشق این کشور اما این کشور نیست همیشه عشق من ؟” می پرسد دکتر جانسون که به طور منظم قطار سازمانهای ضد نژادپرستی و نوشت: 2017 مطالعه “پارادوکس از میهن پرستی: دو آگاهی است.”

پس از مرگ آقای فلوید شده است وجود دارد تغییر و جهان در حال حاضر به نظر می رسد قادر به “توجه و یادگیری بیشتر در مورد این دو آگاهی است که وجود دارد در جامعه می گوید:” دکتر جانسون.

یک ملت از همسایگان

جامعه شناس و فعال حقوق مدنی W. E. B. Du Bois اول توضیح داده شده سیاه و آگاهی در اواخر 1800s به عنوان دوگانگی می آید که از “نگاه خود را از طریق چشم دیگران است.” در طول قرن گذشته پیشرفت اجتماعی کمک کرده است تا برای کاهش فشار بین بودن و وطن پرست بودن تا حدودی اما پیشرفت بیشتر پایین می آید به مراقبت بیشتر در مورد مردم سیاه و سفید به عنوان دوستان و همسایگان می گوید: دکتر جانسون.

“مردم در حال حاضر بیشتر پذیرای سیاه و تجربه است. آنها بیشتر علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد این مبارزات. آنها در حال سرمایه گذاری بیشتر است. با این وجود کمتر تنش … بین این دو هویت” او می گوید.

در بسیاری از جهات هر دو پرچم آمریکا و آنچه در آن نشان دهنده بوده است یک کار در حال پیشرفت در حال تغییر به امریکا تغییر کرده است. در طول جنگ داخلی هر دو ضد برده داری و طرفدار برده داری ائتلاف بسیج در زیر آن. در سال 1963 به عنوان بخشی از تحریم در برابر تجار در Jackson, می سی سی پی 600, سیاه, دانش آموزان انجام آمریکایی پرچم به عنوان نماد اعتراض قبل از آنها دستگیر شدند.

پرچم آمریکا خود را به روز شده است نزدیک به 30 بار از باندهای قرمز و سفید و آبی بودند با هم دوخته شده در 1777 – بیش از هر پرچم در جهان – اضافه کردن ستاره به عنوان جدید متحده تشکیل شد.

“آن را به معنای یک نماد است که رشد می کند و تغییرات را با ما به عنوان یک ملت می گوید:” مایکل سبز یک vexillologist در Texas A&M University.

میهن پرستی در بالاتر امیدوار

برای برخی از, پرچم آمریکا نماد آزادی است که اجازه می دهد تا شهروندان به صحبت کردن و ارائه انگیزه برای تغییر است. مایکل Eaborn سیاه نویسنده و شاعر از اسپنسر کارولینای شمالی می گوید: پرچم یک یادآوری است که امریکا بالقوه است. “من عاشق امریکا است. من فکر می کنم ما می توانیم بهتر انجام دهید اما من هرگز رفتن به می گویند من نفرت آمریکایی چون من برنده قرعه کشی: من متولد ایالات متحده آمریکا,” او می گوید.

بودن میهنی معنا نیست که شما باید به تصویب همه چیز آن “به معنای دوست داشتن خود را در کشور به اندازه کافی به می خواهید برای ایجاد یک تغییر در آن است.” آقای Eaborn می گوید او میهن پرستی است و با الهام از او به عمل: او را در حال اجرا برای شورای شهر.

برای آقای گارنر بخشی, پدرش, برادر و خواهر همه خدمت در ارتش به عنوان او. او همچنان به خدمت به دولت به عنوان یک غیر نظامی و یک افسر پلیس است. “خدمات به معنای زیادی به ما. میهن پرستی به معنای زیادی به ما در این معنا که ما عاشق کشور ما است.”

اما نیاز به گسترش این کشور از نظر وطن پرستی او می گوید. “ما باید برای گسترش مفهوم میهن پرستی و باز کردن آن از یک چارچوب مرجع است.”

به آقای گارنر, آن را می توانید احساس کنید که در حال میهنی “به معنی شما در حال کمتر سیاه و سفید.”

اما آن را ندارد به این باشد که راه دکتر جانسون می گوید.

“اکثریت آمریکایی ها برای اولین بار در تاریخ, خواستار عدالت نژادی,” او می گوید. “این تغییرات آگاهی ملی در چه پرچم به معنی. بنابراین در حال حاضر بخشی از پرچم سیاه زندگی مهم است.”

پرچم در حال حاضر در حال تبدیل شدن بیشتر یک نماد جهانی او می افزاید: و این اتصالات چرا که “این پرچم نشان دهنده عشق ما برای این کشور و عشق ما برای [چه] این کشور در نهایت تبدیل خواهد شد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de