آمریکا سیاسی, تعطیلات, برخورد سند چشم انداز چیزی جدید

آتش بازی پر زرق و برق در کوه راشمور. ادامه داد: Black Lives Matter تظاهرات در شهرستانها ایالات متحده است.

یک “سلام بر آمریکا” شامل موسیقی و ریاست جمهوری در یک سخنرانی از کاخ سفید است. لغو شهر کوچک راهپیمایی در سراسر کشور و درخواست از واشنگتن شهردار برای ساکنان شهر برای ایمن ماندن با تنها ماندن در خانه.

خوش آمدید به شکسته چشم انداز 2020 جولای چهارم تعطیلات آخر هفته. تعطیلات ریشه در جشن آزادی آمریکا و وحدت است و امروز تولید برخورد تصاویری از تفاوت بیش از خطرات ناشی از کوروناویروس ملت را از ادامه مبارزه برای برابری نژادی و سیاسی شکاف کسانی که جنگ را نشان دهد.

اما این است که نوع ناهماهنگی در قلب چهارم درست هدف ؟ آن است که بعد از همه مسلما بیشتر سیاسی ایالات متحده در تعطیلات. این یادبود یک عمل سیاسی – امضای اعلامیه استقلال. در آغاز آن در سال 1776 شهر نیویورک ساکنان پاره کردن سوارکاری مجسمه شاه جورج سوم و هک آن را به قطعات.

در نقاط مختلف در تاریخ چهارم شده است یک روز برای تفرقه بیان سیاسی است. این نه همیشه آرام ورودی به بالا, تابستان, زمان, هات داگ, بطری راکت و همه چیز قرمز و سفید و آبی.

تعطیلات نشان می دهد که چگونه سیاه و سفید آمریکایی مهاجران و مادری متولد شده اند و بیش از چند دهه مبارزه بیش از معنای آزادی و به آنها این امر می گوید: Blain رابرتز یک استاد تاریخ در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فرزنو و همکاری نویسنده “دانمارک Vesey باغ: برده داری و حافظه در مهد کنفدراسیون.”

“در راه است که چهارم جولای است که واقعا یک پنجره به آن طولانی مبارزه سیاسی در مورد آنچه در آن به معنی یک آمریکایی” دکتر رابرتز می گوید.

“آنچه به چهارم ژوئیه?”

در رفت و برگشت از تاریخ ملی بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید تا به حال با نگرش های مختلف نسبت به چهارم جولای از همتایان سفید.

“روشن چهارم جولای به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف و غیره می کند ‘Americanness’ بسته به رنگ یک “می پوشد’,” می گوید soji می Akomolafe صندلی علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی نورفولک یک HBCU.

هنگامی که سفید امریکا به دست آورد و استقلال در سال 1776 سیاه آمریکا باقی مانده است شخص غیر قابل قبول دکتر Akomolafe می گوید.

قبل از جنگ داخلی این دلیل اساسی برای این تقسیم واضح بود: خودنمایی نفاق بین اعلامیه کلمات “همه انسانها برابر خلق شده اند” و این واقعیت از وجود برده داری.

این فصاحت در بیان فردریک داگلاس معروف 1852 به آدرس بانوان ضد برده داری جامعه از روچستر نیویورک. زبان تیز در جولای 5, داگلاس پرسید: “چه چیزی را برده است و در چهارم جولای ؟” و جواب داد: “چهارم ژوئیه شماست و نه من. شما ممکن است شادی من باید سوگواری.”

چه داگلاس در تلاش بود به انجام در سخنرانی خود بود اشاره می کنند که چهارمین نیست فقط یک جشن از آمریکا مواد غذایی و آتش بازی و آزادی می گوید Keidrick روی یک نامزد دکترا در ادبیات آمریکا و تاریخ فکری در دانشگاه هاروارد.

“برای داگلاس چهارم تیر ماه یک بار برای ما به منعکس کننده و مهم در مورد خودمان و چگونه ما منعکس ما موسسات که ما حکومت می گوید:” آقای Roy.

داگلاس با اشاره به آرمان های اعلام و قانون اساسی چیزهایی هستند که ما باید آرزوی آقای Roy می افزاید.

“و آنچه ما در حال حاضر در امریکا در تضاد با آن آرمان است. بنابراین ما نیاز به تلاش برای آشتی دادن که تناقض” او می گوید.

الیزابت برنج-Johnson شد یک فعال حقوق مدنی در شروع در روز کالج, زمانی که او یک عضو از ریچموند 34 – یک گروه از دانش آموزان که نشسته در یک سفید ناهار شمارنده در ریچموند در سال 1960. آنها یکی از اولین بازداشت دسته جمعی در دوران حقوق مدنی و کمک کرد و منجر به این شهر لغو تبعیض نژادی مشخص.

“پدران موسس در زمان [از اعلامیه استقلال] واقعا نمی شد فکر کردن در مورد من,” او می گوید.

“آنها به دنبال ما مانند chattel. آنها به دنبال ما مثل انسان وقتی این تمام چیزی بود که پیش نویس” او می افزاید.

به خاطر سپردن چهارم تنها در رنگ قرمز-سفید-و-آبی تصاویر از tricorn کلاه و bewigged امضاء کنندگان اعلامیه تمرکز بیش از حد کمی در سهم, سیاه, آمریکایی, که, نیست, درمان به همان اندازه در آن زمان در عین حال که کار هنوز هم ستون فقرات کشور را رشد می گوید: خانم برنج-جانسون.

جالب اینجاست که وجود یک دوره کوتاه در تاریخ ایالات متحده که در جنوب به ویژه در چهارم ژوئیه درست بود سیاه تعطیلات.

جنگ داخلی نتیجه بدبختانه نگرش در اطراف. را شکست داد سفید Confederates نمی خواهم به جشن اتحاد. در ضمن آمریکایی های آفریقایی تبار در آغوش آن به عنوان نمادی از نظم جدید است.

آنها را جمع آوری در شهرهای کوچک و شهرهای بزرگ به پیک نیک شنیدن سخنوران بخوانید رهایی بیانیه و اعلامیه استقلال و دیدن آتش بازی می گوید: Ethan Kytle یک دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فرزنو مورخ و نویسنده مشترک با همسر دکتر رابرتز از “دانمارک Vesey باغ” که بازگو برخی از این جشن ها.

استادانه درست شده ترین محل در چارلستون کارولینای جنوبی است. سیاه, ارتش واحد با نامهایی مانند “داگلاس نور پیاده نظام” راهپیمایی در خیابان های یک شهر شناخته شده به عنوان پایتخت جنوبی برده داری. آنها به پایان رسید در نقطه باغ پارک در پایه چارلستون شبه جزیره.

“آمریکایی های آفریقایی تبار احساس برای اولین بار بود که یک روز تعطیل است که از جمله آنها می گوید:” دکتر Kytle.

اما سفید جنوبی ها ابراز تنفر جشن. ابتدا در 1880s آنها را به عقب رانده اصلاح محلی قدرت سیاسی به عنوان بازسازی مشکلاتی روبرو شد و سپس با عبور از احکام محدود کردن سیاه کرده است. در نهایت جنوبی سفید پوستان, سکس سیاه آمریکایی شهروندی در همه اما نام.

توسط نوبه خود از قرن چهارم جولای جشن در جنوب که در امور که جفت renditions از “دیکسی” با “پرچم پرستاره.” در این Jim Crow دوران شهرستانها بنا بسیاری از بناهای تاریخی به مؤتلفه سربازان – همان خاطرات است که معترضان در حال سرنگونی امروز.

“این نیست که مردم سیاه و سفید نیست میهنی. آنها باید حس های مختلف و درک درستی از آنچه که بدان معنی است و چگونه ما می خواهیم به بیان و جشن می گیرند که می گوید:” حسن Kwame Jeffries, یک مورخ در دانشگاه ایالتی اوهایو و نویسنده کتاب “خونین Lowndes: حقوق مدنی و قدرت در آلاباما کمربند سیاه و سفید.” “در اینجا چیزی است. مردم سیاه و سفید یک خون سرمایه گذاری در کشور در خاک در زمین است. مردم تشخیص دهند که ” این کشور من است اما به چه معنی است نمی شود یک شهروند کامل در این کشور ؟ که محدودیت های واقعی joyousness از چهارم جولای.”

رئیس جمهور و نماد

رئیس جمهور ایالات متحده استفاده می شود ژوئیه چهارم به عنوان وسیله ای برای ترویج سند چشم انداز خاص خود را از آنچه که به معنای آمریکایی.

در سال 1962 به عنوان مثال Lyndon Baines Johnson تیز امضا حقوق مدنی عمل در جولای 2, تاریخ واقعی از امضای اعلامیه استقلال.

“صد و هشتاد و هشت سال پیش در این هفته یک گروه کوچک از مردان شجاع شروع به مبارزه برای آزادی” رئیس جمهور جانسون گفت: در سراسر کشور-سخنرانی تلویزیونی از کاخ سفید است. “در عین حال کسانی که در تاسیس امریکا می دانستند که آزادی خواهد بود امن تنها اگر هر نسل مبارزه برای تجدید و بزرگنمایی معنی آن است.”

رئیس جمهور لیندون جانسون می رسد به لرزش دست در دست دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور پس از ارائه این رهبر جنبش حقوق مدنی با یکی از 72 قلم استفاده می شود برای ثبت نام از حقوق مدنی عمل در واشنگتن در تاریخ 2 ژوئیه سال 1964. اطراف رئیس جمهور از سمت چپ هستند تشکر. رولاند Libonati D-Ill., تشکر. پیتر ردینو D-N. J., دکتر شاه امانوئل Celler D-n. y. و پشت Celler است Whitney جوان, مدیر اجرایی ملی شهری لیگ.

هشت سال بعد با این کشور riven توسط تظاهرات علیه جنگ ویتنام ریچارد نیکسون و محافظه کار و حامیان سازمان های غول پیکر “افتخار آمریکا روز” برای چهارم جولای در واشنگتن بازار. کشیش بیلی گراهام به سخنرانی. کمدین باب امیدوارم که در خدمت به عنوان شرکت میزبان از سرگرمی.

اما روز پایان ندارد به عنوان برنامه ریزی شده. آن را جذب خیل معترضان که برخی از آنها را لخت و سرد کردن در استخر را منعکس. به نگه داشتن آنها را در خلیج, پارک پلیس در نهایت با توسل به گاز اشک آور که منفجر بازگشت و پیچید بیش جشن خود را به عنوان نیروی دریایی باند پیچیده شده با “The Star-Spangled Banner.”

در سال های اخیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که با استفاده از تعطیلات به استناد نماد قدرت نظامی ملی و عظمت است.

در سال 2019 او با عنوان یک “سلام به امریکا” رویداد با سخنرانی در مقابل بنای یادبود آبراهام لینکلن به همراه گروه موسیقی نظامی اجرای پل نظامی و یک صفحه نمایش آتش بازی. با توجه به تازگی منتشر دفتر حسابداری عمومی گزارش این رویداد در مورد هزینه $13 میلیون دو که از سال های گذشته است.

برای سال 2020 رئیس جمهور تصمیم گرفتند برای جارو مرحله از کوه راشمور که در جولای 3, او برنامه ریزی شده است به اظهارات و حضور در یک نمایش آتش بازی در مقابل مجسمه ساز Gutzon Borglum تالار گفتگوی جوانان ایرانی حک چهره جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن. در چهارم جولای او برگزار خواهد شد در این سال “سلام به امریکا” از کاخ سفید در جنوب چمن و بیضی. آن را شامل موسیقی نظامی تظاهرات و روگذر از هواپیماهای نظامی در امتداد ساحل شرق از بوستون به دی سی

به طور معمول رئیس جمهور استفاده میهنی مانند تعطیلات چهارم ژوئیه به تاکید جمعی از ارزش – به ما یادآوری آنچه که آمریکا مستلزم و چگونه ما ارزش های ملی خدمت خوب بیشتر در ایالات متحده و در سراسر جهان می گوید جنیفر Mercieca یک مورخ آمریکایی شعارهای سیاسی در تگزاس A&M و نویسنده از “عوام فریب برای رئيس جمهور: لفظی نابغه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رئیس جمهور تهمت به معروف نشان داده شده است علاقه کمی در بازیگری نقش سنتی وحدت آمریکا و رئیس اجرایی است. نسخه خود را از جولای 4 نمایشگری, می گوید دکتر Mercieca یک ایمیل به نظر می رسد برای تعریف آمریکا استثنایی به عنوان “برنده” – به تصویر می کشد ملت به عنوان یک کلاس اول نظامی و قدرت اقتصادی به عنوان نمادی از آزادی و عدالت برای جهان است.

شکوه زمینه به معنای پیوند جمهور تهمت به بزرگترین پیشینیان او می گوید. او مانند لینکلن در یادبود لینکلن. او مانند واشنگتن و جفرسون و همکاران در Mt. Rushmore.

“این راحت کمدي است که به معنای تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که آمریکا استثنایی تشخص” می گوید: دکتر Mercieca.

سیاسی و تعطیلات

به رئیس جمهور تهمت سیاسی ملی جولای چهارمین جشن? منتقدان شکایت اخیر پیشینیان را ندارد خود سخنران اصلی از واشنگتن جشن. سی ساکنان افسوس از دست دادن چه چیزی استفاده می شود آرامش بخش محلی و شکستن از سیاست – یک کنسرت در بازار به دنبال آتش بازی دیدنی و جذاب, با هرگز هیچ حزبی کلمه شنیده می شود از تریبون.

“این نشان می دهد نمایش با شکوه و آن را واقعا به ریشه مسائل برای جوامع اقلیت های سیاه و قهوه ای جوامع هستند که درد و رنج یکسره و نابرابر با توجه به COVID-19 و به تمام ظالمان را قتل مردم رنگ” می گوید: دکتر Sharlene Sinegal-DeCuir گروه صندلی و استادیار تاریخ در Xavier University of Louisiana. “این واقعا چیز بزرگ.”

اما در یک پایه حس جشن اطراف جولای چهارم واقعا همیشه, سیاسی, یادداشت دیوید Waldstreicher, یک مورخ در اوایل امریکا در مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهر نیویورک است. سوال او می گوید که چشم انداز تابعیت آمریکایی از آن استفاده می شود برای پیشبرد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, برای متهم کرده است که در حال حاضر فشار برای حذف مؤتلفه خاطرات است که در راه خود را, سیاسی تاریخ آمریکا. روز چهارشنبه رئیس جمهور رفت تا آنجا را تهدید به وتو سالانه دفاع مجوز لایحه اگر آن را شامل یک ماده است که می تواند منجر به تغییر نام فورت براگ و دیگر پایگاه های نظامی ایالات متحده که خرس مؤتلفه نام.

در این شماره دکتر Waldstreicher نقاط بازگشت به اصل چهارم جولای هنگامی که سلب جدید ملت از نمادهای آن پیر استعماری اربابان مانند مجسمه های انگلیسی, شاه, شد, بخشی از, در واقع مرکزی به معنای روز است.

“هیچ چیز بیشتر از آمریکا نسبت به تخریب مجسمه ها به نام مردم حق تصمیم گیری چیست apt نماد محبوب قاعده” او می گوید: در یک ایمیل. “در این معنا حتی با برخی همراه پرچم-سوزاندن هر روز چهارم جولای.”

در واقع تظاهرات ممکن است به اندازه یک چهارم جولای جشن به عنوان پیکنیک.

“آزادی داده هرگز آن را همیشه می گوید:” رمان نویس تینا McElroy Ansa سنت سایمونز جزیره گرجستان صحبت کردن در مورد این لحظه خاص در آمریکا روابط. “ما در حال درخواست از دولت برای چیزی. ما در حال حرکت به جلو و تغییر و بهبود و اشکالات است.”

کارکنان نویسندگان Patrik Jonsson نوح رابرتسون و سوفی تپه کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im